خانه بلاگ و اخبار لاتاری خوش شانسی در جام جهانی

خوش شانسی در جام جهانی

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای خوش شانسی در جام جهانی بسته هستند
634
خوش شانسی در جام جهانی

خوش شانسی در جام جهانی چیزی نیست که به سراغ همه‌ی تیم‌های حاضر در رقابت‌ها رفته باشد. تیم‌های بزرگ زیادی در مان مرحله‌ی گروهی حذف شدند. این روزها حال و هوای جام جهانی و رقابت تنگاتنگ تیم ها در مرحله حذفی است .سه شیرها لقب تیم انگلیس است. 

این تیم شاید برای اولین‌بار در جام جهانی رویای قهرمانی ندارند. در تیم ملی انگلیس سال ۲۰۱۸ نه خبری از سرمربیان بزرگ مانند کاپلو و اریکسون است و نه خبری از بازیکنان بزرگ مانند بکام، جرارد و یا لمپارد. در انگلیس همه چیز جوان شده است، سرمربی این تیم گرت ساوتگیت مانند خودش تیمی جوان را راهی جام جهانی روسیه کرده و غیر از یکی دو بازیکن عالی و نه سوپراستار مانند هری کین و رحیم استرلینگ، مابقی تیم جوان و کم تجربه است.

انگلیس با تغییر نسل پا به میدان جام جهانی می‌گذارد و امید دارد با درخشش بازیکنانی مانند دله آلی، راشفورد و جیمی واردی بتواند به مراحل نهایی جام جهانی صعود کند انگلیسی‌ها همیشه خود را مدعی قهرمانی می‌دانستند و غیر از جام جهانی ۱۹۶۶ هیچ‌گاه به موفقیتی در جام جهانی نرسیدند. حالا شاید سه ‌شیرها بتوانند بدون ادعا خود را در جام جهانی نشان دهند و این جوانان کاری که ستاره‌ها موفق به انجامش نشدند را عملی کنند.

خوش شانسی در جام جهانی شاید سراغ انگلیسی‌ها نیامده باشد، ولی انگلیسی‌ها در بخت آزمایی خوش شانس هستند.

جالب است بدانید که بازیکن سابق تیم چلسی برنده ۵/۵ میلیون پوند جایزه بزرگ لاتاری شده است .تری بردبری ۵۰ سال پس از بازنشستگی از فوتبال میلیونر شد. او در سن  ۷۵ سالگی تنها برنده قرعه کشی شنبه شب ۸ جولای ۲۰۱۵ نشنال لاتاری بود.

بردبری فوتبالیست حرفه‌ای که درآمدش بیشتر از ۲۵ پوند در هفته نبود در کنار تری ونبلز و جیمی گریوز برای تیم چلسی بازی می کرد. هافبک میانی سابق از شهر باکستن دربی شایر انگلستان اعلام کرد که هنوز برنده شدن را باور نمی‌کند و غرق در خبر برنده شدن است. در سال ۱۹۵۷، او فوتبالیست بودن را به عنوان حرفه اصلی خود با تیم چلسی آغاز کرد و در اولین باشگاه منطقه ای ۲۹ بار حضور پیدا کرد. همسر تدی، الانور اعلام کرد که قصد خرید یک ویلای خانوادگی برای دور هم جمع کردن اعضای خانواده در تعطیلات را دارد و برنده شدن را باعث آرامش و امنیت خانوادشان می‌داند.

برنده شدن در لاتاری مانند مسیر زندگی یا خوش شانسی در جام جهانی است. در زندگی و جام جهانی همه چیز ممکن است! شرط مهم در زندگی، جام جهانی و بخت آزمایی امید است. باید برای برنده بودن در تمام مراحل امیدوار باشیم و این امیدواری را به انتظار تبدیل نکنیم.

زمان را از دست ندهید.در نظر داشته باشید تا وقتی بلیط بخت آزمایی نخرید و وارد بازی نشوید شانس شما را پیدا نخواهد کرد. در تنها سایت رسمی ارائه بلیط بخت آزمایی برای ایرانیان بلیط بخرید و برنده باشید.

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در بلاگ و اخبار لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …