خانه استراتژی لاتاری خوش شانسی را این بار با خاص ترین حیوانات خانگی تجربه کنید!

خوش شانسی را این بار با خاص ترین حیوانات خانگی تجربه کنید!

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای خوش شانسی را این بار با خاص ترین حیوانات خانگی تجربه کنید! بسته هستند
10,719
حیوانات خانگی

بهتر است ایده قدیمی پای خرگوش را کنار بگذارید و از خاص ترین حیوانات زنده برای افزایش شانستان کمک بگیرید. از دیرباز بین انسان ها و حیوانات ارتباط وجود داشته است و تقریبا در تمام فرهنگ ها حس قوی ارتباط با حیوانات پذیرفته شده است. این بار می خواهیم این ارتباط را در افزایش شانس و اقبال در لاتاری تفسیر کنیم.

لاک پشت ها

لاک پشت ها یکی از ۴ حیوان معروف در فنگ شویی هستند. اسکان دادن یکی از این حیوانات نازنین در خانه به شانس و ثبات مالی شما کمک بزرگی می کند. از آن جا که لاک پشت ها به ِخردشان معروف هستند ایده جالبی است که به یکی از باغ وحش ها سری بزنید و در مورد انتخاب اعداد شانستان با آنها مشورت کنید!

گلدفیش

در فرهنگ چین، گلدفیش نمادی از شانس و ثروت زیاد است. در زبان چینی حتی تلفظ کلمه ماهی مشابه کلمه ثروت است.گفته می شود داشتن تنگ ماهی یا نقاشی آن به شانس داشتن یک زندگی خوب کمک شایانی می کند. این زیبارویان ایده خوبی برای هدیه به دوستان یا اعضای خانواده هستند. اما توجه داشته باشد نگهداری از آبزیان وقت زیادی می خواهد.

سگ ها

زمانی که سگ غریبه یا نیازمندی به شما پناه می‌آورد، پذیرای آن باشید. باور بر این است که پذیرش و قبول یک سگ در خانه خوشبختی می‌آورد و ثروت افراد را افزایش می دهد و حتی در غلبه به مشکلات به آنها کمک می‌کند. بدون در نظر گرفتن این موارد، داشتن یک سگ خانگی همیشه ایده‌ی خوبی است.سگ ها به وفاداری معروفند.

دلفین ها

در بسیاری از فرهنگ‌ ها، دلفین ها نشانه خوش شانسی هستند. گفته می شود دیدن حیوانات نشانه حمایت و ایمنی است. برای دریانوردان دلفین ها نشانه رسیدن به ساحلی امن است.

گربه ها

انواع و اقسام اتفاقات خوب و بد در زندگی به گربه‌سانان نسبت داده می شود. در برخی کشورها گربه های سیاه سمبل بد شانسی هستند. در ژاپن «مانکی-نکو» (به معنای گربه‌ی خوشامدگو) که یکی از پنجه هایش را برای جلب توجه مردم تکان می دهد، راهگشای رزق و روزی برای مغازه داران است. در ایتالیا عطسه گربه نشان به دست آوردن پول است مگر ۳ بار عطسه کنید که نشان از سرما خوردگی شما دارد!

خفاش ها

دراکولاها را بیرون نکنید! در فرهنگ چین خفاش ها با آن حس قوی منحصر به فردشان در جستجوی مکان های خوش یمن هستند پس با روبرو شدن با آنها خودتان را خوش شانس در نظر گیرید.

با ورود به سایت لاتاری دات کام این بار از حس قوی رابطتان با حیوانات استفاده کنید و شانس برنده شدن در بهترین لاتاری های دنیا را از دست ندهید.

خرید بلیط لاتاری

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …