خانه برندگان لاتاری خوشمزه های لاکچری!

خوشمزه های لاکچری!

8 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای خوشمزه های لاکچری! بسته هستند
1,198
خوراکی لاکچری

یکی از لذت بخش‌ترین خوراکی‌ها در سراسر دنیا، شکلات است که با تنوع بسیار در شکل، اندازه، رنگ و قیمت طرفداران زیادی دارد. اگرچه بسیاری از ما از طعم شکلات‌های معروف مثل اسنیکرز و مارس لذت برده‌ایم اما به احتمال زیاد شانس چشیدن طعم خاص این لیست تهیه شده از شکلات‌ها را نداشته‌ایم. اما اگر برنده لاتاری بعدی شما باشید، آیا وسوسه می‌شوید که این خوراکی لاکچری و شکلات‌های گران قیمت را به لیست خرید خود اضافه کنید؟

خوراکی لاکچری

گران قیمت‌ترین شکلات دنیا با قیمت ۹۴۸۹ دلار با روکش طلای خوراکی با تولید محدود در کشور پرتقال رونمایی شد. داخل شکلات رگه‌هایی از زعفران، ترافل سفید، وانیل ماداگاسکار و تکه‌های طلا است. این خوراکی لاکچری را یک شکلات ساز اهل پرتقال به نام دنیل گومز به شکل الماس ساخته که به عنوان گران قیمت ترین شکلات در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.

 ویسپا گولد Wispa Gold

اگرچه برند Cadbury اغلب مرتبط با شکلات‌های ارزان قیمت است که می‌توان آنها را به صورت عمده خریداری کرد، شکلات ویسپا (Wispa) با پوشش طلا تلاشی برای شکستن این سنت است. این شکلات در یک پوشش طلای واقعی پیچیده شده است. با این وجود، این شکلات محصولی است که به صورت محدود تولید می‌شود اما اگر این موضوع این تصور را در شما ایجاد کند که شما نمی‌توانید آن را بخرید سخت در اشتباهید. برای هر چیز در دنیا قیمتی وجود دارد و اگر می‌خواهید گرانترین شکلات دنیا را بخرید، مطمئن باشید قیمت این برند شکلات برای خریدن قابل مذاکره است.

خوراکی لاکچری نوکا NOKA

نوکا یک شرکت امریکایی مستقر در امریکا است که شکلات خود را از اکوادور، ساحل ایووری، ونزوئلا و ترینیداد تامین می‌کند. برای کسانی که تمایل به ولخرجی و خرج هزینه‌های بالا در زندگی دارند، این جعبه شکلات ۸۴۵ دلاری به همراه کتابچه راهنمای مزه‌های متنوع آن به شما کمک می‌کند که تجربه چشیدن مزه‌های مختلف خود را ارتقا دهید. از آنجا که این شکلات بسیار گران است، پیدا کردن و خریدن آن کار آسانی نیست و تقریبا به جز خرید از طریق فروشندگان ثالث امکان دیگری وجود ندارد.

خوراکی لاکچری تواک TO’AK  

اگر ترجیح می‌دهید که شکلاتی با طعم مشروبات الکلی به ویژه ویسکی را امتحان کنید، تواک To’ak قطعا گزینه مناسبی برای شما است. طعم کنیاک ۵۰ ساله در این شکلات را نمی‌توانید با طعم هیچ شکلات دیگری جایگزین کنید. طعم‌های متنوع آلوی شیرین، تنباکو، کشمش، کرن بری، فندق خامه‌ای و کرم کره‌ای تجربه‌ای فراموش نشدنی برای این شکلات لاکچری خواهد بود.

خوراکی لاکچری DELAFÉE

زمانی که لیستی از شکلات‌های گران قیمت تهیه می‌کنیم، تقریبا غیر ممکن است نامی از برند DELAFÉE در میان آن نباشد. آیا تا به حال شکلاتی که در پوشش طلا پیچیده شده یا شامل سکه‌های طلا باشد خورده‌اید؟ این کلکسیون شامل شکلات سوئیسی و طلای قابل خوردن است که آن را تبدیل به یکی از گران قیمت ترین شکلات‌ها کرده است. این کمپانی به همراه تولید شکلات، شراب هم تولید می‌کند که با این کار برند خود را به یک برند با ارزش تبدیل کرده است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …