خانه برندگان لاتاری برندگان لاتاری چه خودرویی خریداری می‌کنند؟

برندگان لاتاری چه خودرویی خریداری می‌کنند؟

42 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای برندگان لاتاری چه خودرویی خریداری می‌کنند؟ بسته هستند
215
برندگان لاتاری

برندگان لاتاری بدلیل بردن جکپات‌های خارق العاده به سر خط اخبار می‌روند. مقادیر حیرت انگیز پولی که آنها به خانه می‌برند اغلب منجر به این سوال اجتناب ناپذیر می‌شود که «آنها با این پول چه چیزهایی می‌خرند». برخی از بازیکنان یک خانه جدید خریداری می‌کنند یا تعطیلات عجیب و غریبی را پشت سر می‌گذارند، اما بسیاری دیگر پول خود را صرف خرید وسایل نقلیه لوکس می‌کنند. خودروهای گران قیمتی که آنها خریداری می‌کنند در کشورهای مختلف متفاوت است.
برخی از برندگان لاتاری به رؤیای خود برای خرید یک ماشین لوکس مانند خودروهای سوپر اسپرت دست می‌یابند. دیگران به امید کسب جکپات‌های بزرگی نظیر آنچه در لاتاری آمریکایی‌ پاوربال و مگامیلیونز یا لاتاری‌های معروف اروپایی مانند یورومیلیونز و سوپر انالوتو اهدا می‌شود به بازی کردن ادامه می‌دهند. رویاهای‌تان هرچه باشد نکته مهم این است که با اعتماد به نفس، شانس خود را امتحان کرده و در بازی شرکت کنید!
شرکت کنندگان در لاتاری از خواندن داستان‌های برندگان لاتاری، آمار و روش‌های بازی محبوب خود لذت می‌برند. در ادامه ۴ مجموعه از داده‌های آماری اخیر را پیدا می‌کنید که ۳ مورد از اپراتورهای رسمی ‌لاتاری برداشت شده که شامل لاتاری ملی انگلستان، لاتاری ملی ایرلند و ویکائوس اوی (لاتاری دولتی فنلاند) است. داده چهارم براساس نتایج نظرسنجی انجام شده توسط یکی از اپراتورهای آنلاین لاتاری بدست آمده است.

اطلاعات آماری ۳ لاتاری ملی

لاتاری ملی انگلستان

چیزی بهتر از ‌داده‌های آماری برای شناسایی دقیق اتومبیل‌های بیشتر خریداری شده توسط برندگان لاتاری وجود ندارد. لاتاری ملی انگلستان ۳۰۰۰ شهروند بریتانیایی که برنده ۱ میلیون دلار یا بیشتر بوده‌اند را مورد بررسی قرار داده است. آنها می‌خواستند بدانند که چه تعداد اتومبیل لوکس توسط این برندگان لاتاری خریداری شده و کدام مدل‌ها محبوبیت بیشتری داشته‌اند.
طبق آمار، این برندگان بیش از ۱۷۰۰۰ اتومبیل با میانگین قیمتی ۷۳ هزار دلار آمریکا خریداری کرده‌اند! بیشترین خودرو خریداری شده لندرور است و در رتبه دوم نیز خودروهای آئودی قرار دارند. همانطور که در لیست زیر مشاهده می‌کنید به نظر می‌رسد در مجموع اتومبیل‌های آلمانی محبوب‌ترین انتخاب در بین برندگان لاتاری هستند.


این لیست نهایی از ۱۰ خودرو محبوب خریداری شده توسط میلیونرهای برنده لاتاری بریتانیا با توجه به نتایج بدست آمده از تحقیق لاتاری ملی است.
۱- لندرور (انگلستان)
۲- آئودی (آلمان)
۳- جاگوار (انگلستان)
۴- مرسدس بنز (آلمان)
۵- فورد (ایالات متحده)
۶- ب ام و (آلمان)
۷- پژو (فرانسه)
۸- پورشه (آلمان)
۹- تویوتا (ژاپن)
۱۰- واکسال (انکلستان)
یک واقعیت شگفت انگیز این است که فراری، یکی از محبوب ترین تولید کنندگان در بازار خودروهای لوکس در این لیست حضور ندارد. در عوض، برندگان بریتانیایی تصمیم به حمایت از برند‌های ملی مانند لندرور، جگوار و واکسال گرفته‌اند. با این حال واقعیت‌ همچنین نشان می‌دهد که هیچ چیز نمی‌تواند در مقابل سلیقه شخصی مقاومت کند زیرا پورشه بعنوان یک برند آلمانی در لیست حضور دارد.

ویکائوس اوی

برندگان لاتاری در فنلاند چه اتومبیل‌هایی خریداری می‌کنند؟ ویکائوس اپراتور لاتاری مستقر در هلسینکی نظرسنجی‌ای بین میلیونرهای برنده لاتاری در فنلاند ترتیب داد. ویکائوس بازیکنانی را بررسی کرد که حداقل نیم میلیون یورو در بازه بین سال‌های ۲۰۰۷-۲۰۱۷ کسب کرده‌اند. این نظرسنجی از ۸ دسامبر ۲۰۱۷ آغاز شد و در ژانویه ۲۰۱۸ به پایان رسید. درمجموع ۱۵۵ برنده در نظرسنجی شرکت کردند. پاسخ‌ها به شکلی دریافت می‌شد که هویت برندگان را فاش نمی‌کردند.

۱- آئودی (آلمان)
۲- مرسدس بنز (آلمان)
۳- نیسان (ژاپن)
۴- ولوو (سوئد)
۵- فولکس واگن (آلمان)
۶- ب ام و (آلمان)
۷- رنو (فرانسه)
۸- تویوتا (ژاپن)
۹- سوزوکی (ژاپن)
۱۰- سیتروئن (فرانسه)
نتایج این نظرسنجی شامل یک بخش مهم است: فقط ۶۶٪ از پاسخ دهندگان پس از برنده شدن در لاتاری یک ماشین جدید خریداری کرده‌اند. این اتفاق بسیار عجیب بود زیرا بسیاری از برندگان لاتاری معمولاً بسرعت اقدام به خرید خودروی لوکس می‌کنند. تصور اینکه یک برنده لاتاری قصد خرید یک نیسان دست دوم در مقابل یک خودروی لوکس را داشته باشد کار سختی خواهد بود.
نکته جالب در مورد برندگان فنلاند این است که پورشه، لندرور و جاگوار در جمع ۱۰ انتخاب برتر قرار ندارند. این سه برند در لیست برندگان انگلستان بودند اما غیبت آنها نشان می‌دهد که برندگان فنلاندی لاتاری متفاوت فکر کرده و پول خرج می‌کنند.
جالب اینجاست که برند‌های لوکس معروف مانند فراری و لامبورگینی در هیچ کدام از این دو لیست قرار نگرفتند!

لاتاری

لاتاری ملی ایرلند

در سال ۲۰۱۶، لاتاری ملی ایرلند برندگان لاتاری همان سال را مورد بررسی قرار داد تا رفتار خرید مشتریان خود را مطالعه کند. نتایج نشان داد که ۷ نفر از ۱۰ برنده مرد و در رده سنی ۴۵ سال یا بالاتر قرار دارند. بررسی ایرلندی‌ها شامل نتایج متفاوت و چند واقعیت جالب است:
• ۲۷.۵% اظهار داشتند که اولین خرید آنها پس از برنده شدن در لاتاری ماشین رویایی‌شان خواهد بود.
• ۳۲.۵% پاسخ دهندگان گفتند که فراری ماشین رویایی آنها است. ۲۷.۵٪ مرسدس بنز و ۱۵٪ آئودی را ترجیح می‌دهند.
• فقط ۵٪ اعلام كردند كه شغل خود را رها خواهند کرد.
• در زمینه شماره‌های برنده، ۴۲٪ با شماره‌های تصادفی برنده شده‌اند در حالی که ۳۷.۵٪ از تاریخ تولد استفاده کردند.
نتایج نظرسنجی‌های ۳ لاتاری ملی نشان می‌دهد که هیچ اجماعی در زمینه خودروساز محبوب برندگان لاتاری وجود ندارد اما آشکارا برتری خودروسازان آلمانی را نشان می‌دهد. شاید لازم باشد عبارت «اگر من در لاتاری برنده شوم فوراً یک فراری می‌خرم» را به لیست افسانه‌های لاتاری اضافه کنیم.

یافته‌های سایر لاتاری‌ها

همانطور که در نظرسنجی‌هایی فوق مشاهده کردید کشور محل سکونت می‌تواند بر تصمیمات خرید برنده لاتاری تأثیر بگذارد. در ادامه اطلاعات مربوط به خرید اتومبیل برخی از برندگان لاتاری معروف دیده می‌شود که می‌توان آن را با نتایج نظرسنجی‌ها مقایسه کرد.
• لیزا و جان رابینسون، برندگان ۵۲۸ میلیون دلاری پاوربال: تسلا مدل S.
• آرون فاودن Aaron Fawden، برنده ۱ میلیون یورو از یورومیلیونز: آئودی SQ۵.
• مت تاپام و کیسی کرینگتون Matt Topham & Cassey Carrington، برنده ۴۵ میلیون پوند از یورومیلیونز: جاگوار کوپه XK-۲، رنج روور ایووک.
• ویلیام شانتیو Willaim Shanteau، برنده ۱.۲ میلیون دلار از پاوربال: شورولت کوروت، فورد.
• پترا ال Petra L، برنده ۱۵.۲۸ میلیون یورو از لاتاری آلمان: فیات پاندا.
• گارینا فیرون Garina Fearon، برنده ۵۴ میلیون دلار از مگامیلیونز: ب ام و سری ۵.
• گیلین بی فورد Gillian Bayford، برنده ۱۴۸ میلیون پوند از یورومیلیونز: ۳ عدد آئودی Q۷، ۲ عدد آئودی Q۵.
• ایرا کری Ira Curry، برنده ۳۲۴ میلیون دلار از لاتاری مگامیلیونز: ب ام و، لکسوس.
• مارک و سیندی هیل Mark & Cindy Hill، برنده ۵۸۷.۵ میلیون دلار از پاوربال: یاماها رینو ۷۰۰.
• سایمون فاگان Simon Fagan، برنده ۳.۶ میلیون پوند از لاتاری ایرلند: کیای دست دوم.
• دری رایان مگی Derry Ryan Magee، برنده ۶.۴ میلیون پوند از یورومیلیونز: فراری ۴۵۸.
• تام نیلور، برنده ۱۵.۵ میلیون پوند از لاتاری انگلستان: ماستنگ V۸، جاگوار XJR، جاگوار XJ۲۲۰، جاگوار تایپ F، استون مارتین DB۹، استون مارتین DB۹ (لیمیتد ادیشن)، لندرور دیسکاوری.

اطلاعات اضافی و حقایق جالب

هر برنده لاتاری داستان منحصر به فرد خود را در مورد چگونگی انتخاب شماره‌ها، گزینه‌های پرداخت و البته نحوه خرج کردن پول دارد.
• آدریان و گیلین بی‌فورد از‌هاورهیل با ۱۴۸ میلیون پوند جایزه، رکورد دار دومین جکپات بزرگ بریتانیا در سال ۲۰۱۲ شدند. آنها بخشی از برد عظیم خود را صرف خرید یک ناوگان کوچک شامل ۵ اتومبیل آئودی کردند.
• برندگان لاتاری مشابه نیستند. در سال ۲۰۰۷، پترا ال در لاتاری ملی آلمان ۱۵.۲۸ میلیون یورو بدست آورد، اما به جای خرید یک خودروی لوکس، یک ماشین کوچک خریداری کرد. او یک فیات پاندا به ارزش ۱۰۰۰۰ دلار خرید. او گفت بجای یک خودروی لوکس تنها ماشینی ساده با ایربگ لازم دارد.
• جکپات عظیم ۵۸۷.۵ میلیون دلاری پاوربال در نوامبر ۲۰۱۲ توسط ۲ بازیکن فتح شد. مارک و سیندی ‌هال پس از کسر مالیات، سهم خود را از برد که بالغ بر ۱۳۶.۵ میلیون دلار بود به خانه بردند. مارک ابتدا درباره برنامه‌های خود برای خرید کاماروی جدید گفت. سرانجام اما او کاری را انجام داد که بسختی قابل باور بود. او هم همانند پترا ال خودرویی ساده بنام یاماها رینو خریداری کرد. از اسم خودرو چنین به نظر می‌رسید که این یک ماشین مسابقه است اما در واقعیت یک خودروی کوچک ۲ نفره است که اغلب برای حمل و نقل کالا استفاده می‌شود. بایستی پذیرفت که هر فردی سلیقه‌ای خاص خود دارد.
• سایمون فاگان سال ۲۰۱۳ در لاتاری ایرلند به پیروزی رسید. وی ۳.۶ میلیون پوند به دست آورد و مقدار کمی از این پول را برای خرید یک کیا دست دوم استفاده کرد. این اتومبیل هنگام خرید ۱۵۰ هزار کیلومتر کار کرده بود. سایمون همچنین به خبرنگاران گفت که هیچ برنامه‌ای برای ترک خانه والدینش ندارد.
• دری رایان مگی در لاتاری یورومیلیونز ۶.۴ میلیون پوند به دست آورد. اولین خرید او یک فراری ۱۷۰،۰۰۰ پوندی بود. پس از آن زندگی دری به طرز چشمگیری تغییر کرد. ابتدا طلاق گرفت، سپس ۱۳ جریمه راهنمایی و رانندگی دریافت کرد، با فراری تصادف کرد، مجوز رانندگی‌اش تعلیق شد و به ۲۰۰ ساعت خدمات اجتماعی محکوم شد. او برای بازسازی زندگی خود پس از این همه اتفاق ممکن است به یک برد لاتاری دیگر احتیاج داشته باشد!
• آیا می‌توانید تصور کنید که هر روز هفته ماشین‌های مختلفی رانندگی کنید؟ این دقیقاً همان کاری است که یک برنده خوش شانس لاتاری انگلستان انجام می‌دهد. تام نایلور در سال ۲۰۰۱ برنده جکپات ۱۵ میلیون پوندی شد. این عاشق اتومبیل، ۷ خودرو خریداری کرد تا هر روز هفته یکی از آنها را استفاده کند. روز دوشنبه ماستنگ V۸، سه شنبه‌ها جاگوار XJR ، چهارشنبه‌ها جاگوار XJ۲۲۰ ، پنج شنبه‌ها جاگوار تایپ F، جمعه‌ها استون مارتین DB۹، شنبه‌ها یک استون مارتین دیگر و یکشنبه‌ها لندرور دیسکاوری که برای خرید کردن مناسب است.

در صورت برنده شدن در لاتاری چه اتومبیلی خریداری می‌کنید؟

همانطور که مشاهده می‌کنید، جایی که فرد در آن زندگی می‌کند می‌تواند تا حد زیادی در تصمیمات خرید خودرو تأثیر بگذارد. محبوب‌ترین اتومبیل‌های خریداری شده توسط برندگان همیشه از انواع لوکسی نیست که رویای اکثر افراد هستند. همانطور که نظرسنجی‌های متعدد نشان داده، خودروسازان آلمانی به طور مداوم در جمع ۱۰ برند برتر بودند زیرا مدل‌های مختلف آنها توسط چندین برنده لاتاری انتخاب شده‌اند.
نظرسنجی یک اپراتور آنلاین لاتاری نشان داده که برندهای مورد علاقه اغلب بازیکنان شامل فراری، تسلا و مرسدس بنز است.

منبع: د لاتر

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا می‌توان طلسم لاتاری را از بین برد؟

بیشتر ما آرزوی برنده شدن در لاتاری را داریم: پیشخدمت‌ها، عمارت‌های لوکس، هواپیمای شخصی و ل…