خانه برندگان لاتاری جوانترین برنده لاتاری یورو میلیونز در انگلستان

جوانترین برنده لاتاری یورو میلیونز در انگلستان

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای جوانترین برنده لاتاری یورو میلیونز در انگلستان بسته هستند
824
جوانترین برنده لاتاری

جوانترین برنده لاتاری را می‌شناسید؟

جین پارک (Jane Park) در سن ۱۷ سالگی جوانترین برنده لاتاری یورو میلیونز با جایزه بزرگ یک میلیون پوند در سال ۲۰۱۳ بود. اما از آن زمان تاکنون چه اتفاقاتی افتاده است؟

داستان از زمانی شروع شد که او در مصاحبه‌ای از مشکلات زندگی خود صحبت کرد. او اعلام کرد که به دنبال شغل و در تلاش برای وارد شدن به دانشگاه است. در کمال تعجب دیگران، او پس از برنده شدن جایزه بزرگ میلیونی خود در شیف شب دفتر تاکسیرانی برای گذران وقت خود مشغول به کار بود و مدتی بعد در یک رستوران استخدام شد. اما کار در آن جا را کمی پر استرس تر از آنچه تصور می‌کرد یافت و ادامه نداد.

او با ارسال یک پیام در شبکه اجتماعی توییتر خود در مورد این که «کار در رستوران آنقدرها هم آسون نیست» توجه ۲۶۰۰ نفر از فالورهای توییتر را به خود جلب کرد درحالی که آنها در جواب به پیام جین به شوخی سفارش غذا می‌دادند.

جوانترین برنده لاتاری

شانس دوباره

اما شانس همچنان به دنبال جین بود. اخیرا او برنده یک شرط بندی ورزشی به مبلغ ۱۲۵۰۰ پوند شده است. او که طرفدار تیم فوتبال Hibernian اسکاتلند است ۵۰۰۰ پوند روی برد تیم مورد علاقه خود برابر تیم Rangers در مسابقات قهرمانی شرط بست و ۱۲۵۰۰ پوند را از آن خود کرد.

در سال ۲۰۱۴ او در ساخت یک مستند از BBC به نام « نوجوان میلیونر، سالی که من برنده لاتاری شدم» شرکت کرد که زندگی او را  برای مدت ۱۲ ماه دنبال می‌کرد. در این مستند او در تلاش برای بهبود رابطه عاطفی خود با مادرش بود و اعتراف کرد که بارها و بارها احساس تنهایی کرده است چون با پول نمی‌توان عشق، آرامش و دوستان واقعی را خرید.

در آخر، او یک نظر جالب و شنیدنی در مورد رابطه پول با خوشحالی داشت. او بیان کرد به این گفته که «پول خوشبختی نمیاره» اعتقاد دارد. اما در ادامه اضافه کرد «با پول می‌توان یک جت اسکی خرید و آیا شما کسی را ناراحت سوار بر جت اسکی دیده‌اید؟»

منبع: د لوتو لایف

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …