خانه دانش لاتاری جذب فوری ثروت با گیاهان (قسمت اول)

جذب فوری ثروت با گیاهان (قسمت اول)

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای جذب فوری ثروت با گیاهان (قسمت اول) بسته هستند
9,696
جذب فوری ثروت با گیاهان

انرژی و ارتعاش را باور کنیم

زمانی که همگی بر این باور شویم که همه چیز دارای انرژی و ارتعاش است و متوجه شویم که قدرت و نیرویی درون ما و درون تمام اشیای پیرامون ما جاری است، آن زمان است که معجزه رخ می دهد.

گیاهان هم ارتعاشات خاص و خصوصیات متافیزیک خاص خود را دارند . گیاهان تقریبا در همه جای جهان از کوه های بلند گرفته تا اعماق اقیانوس ها می‌‍‌رویند وبه طور حتم بدون گیاهان چرخه حیات دچار مشکل می‌شود. گیاهان می‌توانند بر اساس چگونگی کاربردشان طبقه بندی شوند.گیاهان غذایی از جمله میوه‌ها، سبزیجات، گیاهان دارویی و ادویه ها هستند که فواید بسیاری دارند. شاید باور نکنید اما یکی از فواید آنها جذب ثروت است!

معمولا ثروتمند شدن و رسیدن به پول زیاد در صدر لیست آرزوهای فرد قرار دارد و همه در تلاشند که راز جذب فوری ثروت را دریابند.  قانون جذب که یکی از شناخته شده ترین قوانین جهان است در این مورد به کمک شما می آید .

بیشتر بخوانید: قانون جذب

راهکار دیگر برای جذب ثروت آشنایی با ۳ گیاه جاذب ثروت است.

۱٫گیاه آویشن

این گیاه سبز ساده و بی ادعا یک جذب کننده عالی و قدرتمند برای ثروت است. می‌توانید از این گیاه در آشپزی استفاده کنید و یا هر روز یک چای آویشن بنوشید و شاید کمی عجیب به نظر برسد اما می‌توانید در زمان شستشوی لباس‌های اداری‌‎تان یک برگ از گیاه آویشن را در مرحله آبکشی به لباس‌ها اضافه کنید!

آویشن

۲٫ گیاه زنجبیل

گیاه زنجبیل گیاهی با طبع گرم، شیرین مزه و تند است. این ریشه‌ی خوراکی می تواند به صورت تازه، خشک شده و یا به صورت پودر برای جذب ثروت استفاده شود. اضافه کردن زنجبیل به هر روش پول در آوردن باعث تسریع کار می‌شود.

زنجبیل

۳٫ ریحان

ریحان یک گیاه چند منظوره جادویی است. این گیاه سبز حامی خانه است و عشق و صلح را برای خانواده به همراه می‌آورد و ثروت را به آشپزخانه می‌کشاند. ایده خوبی است که کمی ریحان روی زمین پخش کنید و آن را به سمت پشت در جارو بزنید تا جایی برای بدشانسی باقی نماند.

ریحان

 

این گیاهان تنها قطره‌ای از دنیای بیکران انرژی در جهان هستند. مهم این است که بدانیم انرژی، انرژی را جذب می‌کند و سعی کنیم افکارمان را متوجه انرژی‌های مثبت کنیم . با استفاده از این گیاهان  شانس را به خانه خود دعوت کنید و در سایت لاتاری دات کام معتبرترین لاتاری‌های دنیا را بازی کنید و برنده  باشید.

خرید بلیط لاتاری

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانش لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …