خانه استراتژی لاتاری جذب فوری ثروت با گیاهان (قسمت دوم)

جذب فوری ثروت با گیاهان (قسمت دوم)

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای جذب فوری ثروت با گیاهان (قسمت دوم) بسته هستند
11,074
جذب فوری ثروت با گیاهان

چگونه در کوتاه‌ترین زمان ممکن ثروت را به سمت خود جذب کنید؟

زمانی که افراد در جستجوی تعریف اهداف زندگی خود هستند، معمولا به دست آوردن ثروت بخش مهم و ضروری آن را تشکیل می‌دهد. ثروت در مسیر پر پیچ و خم زندگی به سمت تحقق نهایی آرزوها در یک زندگی خوب شناخته شده است.

از طرفی جهان هستی هم از یک میدان پر از انرژی تشکیل شده است که همه موجودات زنده تحت تاثیر آن هستند. موجودات زنده این ارتعاشات و فرکانس ها را به خارج از خود پرتاب می‌کنند و به واسطه آن یک هاله از انرژی هر موجود را احاطه کرده است. قانون جاذبه یکی از قوانینی است که تعیین می‌کند چطور ارتعاشات را انتقال دهیم و مشخص می‌کند چه چیزهایی را به خود جذب کنیم و چه مواردی را دفع کنیم.

باور عمومی بر این است که گیاهان موجب افزایش سطح انرژی می شوند و انرژی های منفی و استرس را کاهش می دهند و باعث لحظات فرح بخش می شوند. در قسمت اول این مطلب از ۳ گیاه نام بردیم که در شانس و اقبال ما نقش دارند و جذب کننده ثروت هستند. در ادامه ۴ گیاه دیگر را معرفی می‌کنیم که در افزایش سطح انرژی به ما کمک می‌کنند و باز هم برایمان شانس هدیه می‌آورند. رابطه جهان هستی، جذب فوری ثروت و گیاهان یک رابطه پر رمز و راز است که برخی از باور های تجربی به دست آمده را بیان می‌کنیم.

جوز هندی
ادویه عالی برای لاتاری بازان است. یک مشت جوز هندی در جیبتان می تواند عامل خوش شانسی شما در لاتاری و تمام شرط بندی ها و بازی های شانس باشد.

جذب فوری ثروت با گیاهان

فلفل فرنگی
باور بر این است که همراه داشتن ۷ فلفل فرنگی در جیبتان، ۷ روز شانس برای شما  به همراه می‌آورد. پس از ۷ روز آنها را در آب روان بریزید و آرزو کنید.

جذب فوری ثروت با گیاهان

میخک
باعث تحکیم دوستی می‌شود و شانس برنده شدن در بازی ها را بیشتر می‌کند و گیاه محبوب خانم هایی است که به لاتاری علاقه دارند.

جذب فوری ثروت با گیاهان

آخرین گیاه دارچین است. دارچین به خوش شانس ترین ادویه برای جذب ثروت از میان ادویه ها، ریشه ها معروف است. دارچین را با شکر مخلوط کرده و روی نان تست بمالید و لذت ببرید. کمی دارچین روی پول نقد بپاشید و پول را دم در خانه تکان دهید تا دارچین ها پخش شوند و خوش شانسی برایتان به ارمغان آورند.

جذب فوری ثروت با گیاهان

 

 

اگر در دایره المعارف ها به دنبال معنی لغوی ثروت بگردیم، ثروت را دارایی،کثرت مال،نعمت،نوا و سرمایه تعریف کرده‌اند. در صورتی که ثروت واقعی خوشبختی و لذت بردن از داشته‌ها است. آرامش فکر،سلامتی،داشتن خانواده،شادی و تمام اتفاقات کوچک زندگی ثروت شما است.

بارها گفته شده است که تصمیم بگیرید خوشحال و شاد باشید. شاد بودن در زندگی سخت نیست. یکی از ساده ترین راه ها برای شاد بودن خرید بلیط بخت آزمایی است. از سایت لاتاری دات کام تنها سایت رسمی ارائه بلیط بخت آزمایی برای ایرانیان بلیط لاتاری دلخواه خود را انتخاب کنید و شانس خودتان را در بخت آزمایی های بزرگ دنیا مثل پاوربال، مگا میلیونز، سوپر میلیونز اکسترا امتحان کنید و به اولین ثروت خود دست یابید.

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …