خانه استراتژی لاتاری جذب ثروت با ابزار تصویر سازی؛ چک جادویی!!

جذب ثروت با ابزار تصویر سازی؛ چک جادویی!!

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای جذب ثروت با ابزار تصویر سازی؛ چک جادویی!! بسته هستند
1,986
جذب ثروت با چک جادویی

تکنیک تصویر سازی 

شاید در ظاهر به نظر برسد که داشتن و نگه داشتن تصویری ساده در ذهن کاری بیهوده و اتلاف وقت است اما در حقیقت اینطور نیست. اختصاص دادن وقت و زمانی هر چند کوتاه در روز به تجسم فکری و تصویر سازی ذهنی باعث فعال‌تر شدن سلول‌های عصبی نیمکره‌ی راست مغز می‌شود. تصویر سازی ذهنی دقیقا مانند احساس یک تجربه واقعی است که از تمام حواس دیدن، شنیدن و احساس کردن استفاده می‌کند. اگر چشمان خود را ببندید و در همان حال به درون خود سفر کنید این کار باعث می‌شود که شروع به تصویرسازی کنید. سفر به درون به تمرین نیاز دارد و باید شخصا به این نتیجه برسید که تصویرسازی ذهنی کار پیچیده‌ای نیست.

با استفاده از تکنیک تصویر سازی ذهنی و تجسم در زندگی روزمره می‌توانید تاثیر قانون جذب را بسیار قدرتمند‌تر کنید. تصویر سازی در پیداکردن اهداف، تمرکز و آشکار کردن آنها به شما کمک می‌کند تا زندگی رویایی خود را بسازید.  این تکنیک خواسته شما را به جهان هستی اعلام می‌کند. بسیاری از افراد موفق با استفاده از تکنیک‌های تصویر سازی به اهداف خود دست یافته‌اند. دلایل زیادی برای اهمیت تصویر سازی وجود دارد که از آنها نام می‌بریم.

  • تقویت انگیزه
  • برنامه ریزی ذهن
  • احساس اعتماد به نفس بیشتر
  • کمک به کنترل استرس

ابزارهای تصویر سازی برای جذب ثروت

ماهیت تجسم و تصویر سازی شامل ایجاد تصاویر ذهنی یا فیزیکی و نشان دادن اهداف آینده شما با یک پیام مثبت قوی به کائنات برای جذب ثروت است. برای این کار ابزارهای زیادی وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید.

پیشتر از تابلوی آرزوها، تلقین‌های روزانه، مدیتیشن به عنوان ابزارهای نوین تصویر سازی صحبت کرده‌‍ایم. در ادامه به معرفی ابزار دیگر می‌پردازیم و در مورد قدرت شگفت انگیز آن صحبت می‌کنیم.

چک جادویی

یکی دیگر از ابزارهای تصویر سازی « چک جادویی» یا« چک رویایی» نام دارد که برای جذب ثروت از آن استفاده می‌شود. ایده این چک به این صورت است که شما باید یک چک واقعی برای خود بسازید که به طور شفاف خواسته شما را بیان کند. این چک می‌تواند یک رقم مالی روی خود داشته باشد یا یکی از اهداف شما را درخواست کند.

مانند تابلوی آرزوها، باید این چک را نزدیک خود جایی که هر روز آن را می‌بینید نگه دارید. همانطور که گفتیم ضرورتی ندارد که حتما رقم و عددی را نشان دهد تنها کافی است چک رویایی را با انرژی مثبت تا حد ممکن پر کنید. دقیقا مانند لحظه‌ای که به هدفتان رسیده‌اید و یا به مبلغ مورد نظر دست یافته‌اید عمل کنید.

چرا منتظرید؟ فرصت را از دست ندهید. ابتدا آنچه از کائنات می‌خواهید را در ذهنتان تجسم کنید و برای رسیدن به آن با استفاده از ابزار‌ها تلاش کنید. اگر از طرفداران بخت آزمایی هم هستید چه بهتر! ابتدا بلیط‌های خود را بخرید و در ادامه تجسم کنید که با برد جکپات لاتاری مورد نظرتان چه کارها می‌توان کرد.

خرید بلیط لاتاری
 

 

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …