خانه استراتژی لاتاری تمرین‌های قانون جذب برای رسیدن به خواسته‌ها

تمرین‌های قانون جذب برای رسیدن به خواسته‌ها

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای تمرین‌های قانون جذب برای رسیدن به خواسته‌ها بسته هستند
1,436
قانون جذب

قانون جذب یک علم ترسناک یا فلسفه سنگین نیست بلکه درباره تبدیل شدن نیّات خوب به عمل مثبت است. به همین سادگی.  تمرین‌های ساده‌ای مثل انباشتن افکار، کلمات و انرژی با مثبت اندیشی و  تفکر شدنی بودن، دانستن اینکه دقیقاً چه می‌خواهید و اجازه دادن به کائنات برای جاری شدن این خواست‌ها است.

اهمیتی ندارد که شما یک تازه وارد به دنیای قانون جذب هستید، یک طرفدار شماره یک قوانین کهکشان یا بزرگترین شکاک جهان هستید. اگر چیزی بیش از ماهر شدن در قانون جذب و اضافه کردن اندکی مثبت اندیشی به روزمره زندگی نمی‌خواهید، یا به‌دنبال دانستن آنچه که این قانون برای‌تان انجام می‌دهد هستید، به این چند تمرین ساده برای شروع حرکت‌تان توجه کنید.

تمرین‌های قانون جذب

لیست خواسته ها

  1. با جهان هستی هم‌چون سوپرمارکت شخصی‌تان رفتار کنید

فهرست خرید شخصی‌تان را آماده کنید. هر روز بدون توجه به اینکه کجا می‌روید یک فهرست از آن‌چه از کائنات می‌خواهید بنویسید.

آنها را بر روی گوشی‌تان، بر روی یک کاغذ یا دفترچه‌ای زیبا که به همین منظور تهیه کرده‌اید بنویسید. نوشتن لیست‌هایی نظیر این، به شما برای شفاف کردن آن‌چه می‌خواهید کمک می‌کند.

با این حال بزرگترین مزیت این تمرین این است که هر چه بیشتر از موارد این لیست را از دست بدهید یا فراموش کنید، آشکار شدن و تجلی موارد دیگر در زندگی‌تان آسان‌تر می‌شود. زمانی‌که ما به سختی روی صبر کردن برای تجلی خواسته‌ای در زندگیمان تمرکز می‌کنیم، انرژی‌های ما می‌تواند به‌عنوان یک نگرانی و کمبود، ایجاد مقاومت کند.

بنابراین زمانی‌که چیزهایی که می‌خواهیم، برای‌مان شفاف شود و لیست‌هایمان را فراموش کنیم، به رویاهای‌مان اجازه حرکت می‌دهیم. این عمل همه فشار را از روی فرایند تجلی برداشته و رویاهای‌مان را در دست کائنات قرار می‌دهد.

تمرین‌های دیگر که تصویر سازی خلاقانه شما را در برمی‌گیرد شامل استفاده از تابلوی آرزوها، ساختن چرخ تمرکز و نوشتن ژورنال آرزوها است.

تصور

  1. تصور کنید تا به واقعیت بپیوندید

کمی وقت گذاشتن برای بازی در دنیای تصورات با تمرین‌های تصویر سازی خلاقانه می‌تواند تمرینی ساده و سرگرم کننده برای بالا بردن ارتعاشات مثبت و حال خوب  باشد.

همچنین، این کار به جهان هستی کمک می‌کند تا روشن شود خواسته دقیق شما برای تجلی در زندگی چیست.

تلاش کنید ۱۰ تا ۱۵ دقیقه وقت خود را صرف تصور این که «یک روز عالی چگونه می‌تواند باشد» کنید. شما در حال انجام چه کارهایی خواهید بود؟ ظاهر شما چگونه است؟ بیشتر وقت خود را با چه کسی می‌گذرانید؟ از کشف زندگی که در حال ساختن آن هستید لذت  ببرید.

قدرت تجلی

  1. قدرت تجلی

تجلی را با خواسته‌های کوچک تمرین کنید تا به شما اعتماد به نفس داده و در خواستن ایجاد قابلیت‌ها به شما کمک کند. با خواسته‌های کوچک، حتا غیر ضروری و ناچیز شروع کنید. این خواسته می‌تواند هر چیز گرفته از یگ گل خاص یا یک کتاب باشد.

شما به خواسته کوچکی که هیچ مقاومتی در برابرش ندارید شروع کنید، چیزی که هیچ فشاری برای تجلی آن احساس نکنید.

شما می‌توانید یک تمرین ساده ۱۰ دقیقه‌ای برای تجلی را امتحان کنید. حال، چند دقیقه‌ای را برای فکر کردن به آن موضوع اختصاص دهید. زمانی که به آن خواسته رسیده باشید چه احساسی دارید؟ گرفتن آن خواسته در دستانتان چه حسی دارد؟ تنها آرامش داشته باشید و اجازه دهید این افکار برای چند لحظه شما را در بر‌گیرند.

نکته آخر و مهم اینکه خواسته خود را به دست فراموشی بسپارید. اجازه دهید باد آن را با خود ببرد تا این که نگرانش باشید که آیا به دستش می آورید یا خیر. منتظر باشید که خواسته شما غیر منتظره در زندگی شما پدیدار شود.

تمرینات ساده‌ای مانند این موارد می‌تواند به بالا بردن ارتعاشات شما کمک کرده و ذهن شما را به یک نقطه مثبت در راستای بهتری با اهدافتان برساند.

علاوه بر این، همزمان با ظهور شواهد قانون جذب در زندگی روزمره شما، اعتماد شما شروع به رشد کرده تا این که قادر می‌شوید خواسته‌ای بزرگتر و بهتری را در زندگی به تجلی برسانید.

منبع: د لا او اترکشن

بیشتر بخوانید: عدد جادویی قانون جذب ؛ ۶۸ ثانیه

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا شماره‌های لاتاری تصادفی هستند؟

هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری، بازیکنان برای انتخاب مجموعه‌ای از «اعداد شانس» یا انتخاب اع…