خانه استراتژی لاتاری اسمورفیا ؛ روشی برای تعبیر خواب به اعداد لاتاری

اسمورفیا ؛ روشی برای تعبیر خواب به اعداد لاتاری

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای اسمورفیا ؛ روشی برای تعبیر خواب به اعداد لاتاری بسته هستند
742
تعبیر خواب

تعبیر خواب و لاتاری

افراد زیادی خواب و رویای برنده شدن در لاتاری را می‌بینند اما آیا موضوع خواب شما می‌تواند به شما کمک کند تا در مورد انتخاب اعداد خود تصمیمی درست بگیرید یا حتا برای برنده شدن جایزه بزرگ لاتاری مورد علاقتان راهکاری باشد؟ برندگان خوش شانس لاتاری در سراسر دنیا داستان‌هایی در مورد نحوه برنده شدن خود با اعدادی که در خواب و رویا دیده‌اند تعریف کرده‌اند، اما به راستی راز تفسیر افکار و تصاویر شبانه شخصی شما چه می‌تواند باشد؟

اسمورفیا:  روشی برای تعبیر خواب به اعداد لاتاری

معجزه و خرافات همیشه تم ثابت فرهنگ ناپولیتن (شهر ناپل در ایتالیا) بوده است. یکی از اصطلاحات اولیه این سنت اسمورفیا (Smorfia) است. اسمورفیا سیستمی است که از آن برای تعبیر خواب و تبدیل رویا و اتفاقات روزمره به اعداد استفاده می‌شود و سپس این اعداد به دست آمده را در بخت آزمایی‌ها به کار می‌گیرند.

رویا‌ها و اتفاقات، چه خوب و چه بد، به صورت علایم تصویری تفسیر می‌شوند. این نشان‌های تصویری در کتاب اسمورفیا طبقه بندی شده و با اعدادی از ۱ تا ۹۰ شماره گذاری شده است. چندین نسخه از این کتاب وجود دارد که اغلب شامل تصاویر است چراکه قرن‌ها پیش مردم سواد خواندن و نوشتن نداشتند. محتویات این کتاب به عنوان یک سنت شفاهی سینه به سینه، نسل به نسل انتقال داده شده است و اکثر مردم ناپلی آن را از حفظ بودند.

بر اساس کتاب اسمورفیا، هر بخش از رویا یا اتفاق می‌تواند به یک عدد ترجمه شود. با این وجود هر چه اتفاق عجیب‌تر باشد، آن اتفاق بیشتر به عنوان یک پیش‌گویی و پیش آگاهی در نظر گرفته می‌شود. به عنوان مثال: اگر کسی از پنجره به پایین افتد یا با چاقو صدمه ببیند، عدد ۵۶ برای افتادن و عدد ۴۱ برای چاقو تفسیر می‌شود و اگر خونی در کار باشد عدد ۱۸ را انتخاب می‌کنند.

در نتیجه انتخاب اعداد لاتاری به صورت تصادفی نبوده بلکه آنها  بر اساس تفسیر لحظه‌ای رویاها، رویداد‌ها و علائم مربوطه انتخاب می‌شوند.

اگر چه اسمورفیا در سراسر ایتالیا چندین و چند نسخه داشته است اما عموما آن را متعلق به ناپل می‌دانند. معنای لغوی اسمورفیا « به تصویر کشیدن صورت‌ها » است و از کلمه Morpheus به معنی خدای رویا و خواب در فلسفه یونان گرفته شده است.

ریشه و خواستگاه اسمورفیا نامشخص است اگرچه فرضیه ای وجود دارد که آن را به فرقه‌ای یهودی به نام kabbalah مرتبط می‌سازد.

جالب است بدانید در دهه ۱۷۰۰ شاه کارلو سوم بوربون در زمان کریسمس لاتاری را تاسیس کرد آنچه امروز به نام تامبولا شناخته شده و در ناپل ایتالیا بازی می‌شود.

منبع: اسلو ایتلی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …