خانه برندگان لاتاری ساخت یک پارک آبی، تصمیم شگفت انگیز برنده لاتاری

ساخت یک پارک آبی، تصمیم شگفت انگیز برنده لاتاری

5 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ساخت یک پارک آبی، تصمیم شگفت انگیز برنده لاتاری بسته هستند
1,261
برنده لاتاری

همیشه گفته می‌شود که پول خوشبختی نمی‌آورد اما شما با مقدار زیادی پول می‌توانید چیزهایی را بخرید که واقعا شما را خوشحال کند. هر روز میلیون ها و میلیون ها بلیط بخت آزمایی در سراسر دنیا خریداری می‌شود و  و این شانس است که برای ما تعیین می‌کند که جایزه بزرگ یا مبلغ کمی را برنده شویم.

برنده شدن مبلغ زیادی پول می‌تواند همه را وسوسه کند که کارهای عجیبی انجام دهند. گاهی فراموش می‌کنیم که برندگان لاتاری تفاوت زیادی با من و شما ندارند و تنها انتخاب کرده‌اند که پولشان را روی چیزهای عجیب و غریب و غیر معمول و البته شگفت انگیز خرج کنند.

دو مورد از عجیب ترین کارهایی که برندگان لاتاری با جایزه بزرگ انجام داده‌اند را در این قسمت با هم مرور می کنیم.

ساخت پارک آبی با جایزه بزرگ لاتاری!

جان کوتی John Kutey برنده خوش شانس جایزه بزرگ لاتاری تصمیم گرفت که مانند دیگر برندگان بخت آزمایی خانه و ماشین نخرد. او پس از برد جایزه بزرگ ۲۸ میلیون دلاری خود، بخش زیادی از جایزه خود را برای خرید یک زمین و ساخت یک پارک آبی بزرگ به یاد و نام والدینش اهدا کرد. در واقع او و همسرش لیندا در حدود ۲۰۰ هزار دلار از پول خود را برای پارک آبی spray واقع در گرین آیلند نیویورک خرج کردند و از این موضوع بسیار خوشحال بودند.

روز جمعه ۱۳ام ماه ، غلبه بر تردید و مسافرت!

نایجل ویلتس Nigel Willetts  که ۴۸ سال سن دارد ،برنده جایزه بزرگ یک میلیون پوند بلیط بخت آزمایی شد. او با آنکه اعتقاد داشت که روز ۱۳ام ماه که جمعه هم بود خوش یمن نیست بلیط را خرید و با احتمال یک در ۱۳ میلیون نفر در انگلستان تنها برنده جایزه بزرگ شد. او در مصاحبه خود گفت اگرچه به خرافات و اعداد شانس اعتقادی ندارد اما زمانی که متوجه شده است که آن روز سیزدهم ماه و روز جمعه است ، کمی مردد بوده است. جالب است بدانید که او همیشه اسکناس ۱۰ پوندی برای خرید بلیط لاتاری کنار می‌گذاشته است ولی این بار بر حسب اتفاق اسکناس ۲۰ پوندی از کیف پولش درآورد و با آن بلیط خرید. او با بخش عمده پول خود مسافرت به اقصی نقاط دنیا را انتخاب کرده است.

برنده خوش شانس لاتاری

با هم نگاهی به اعداد و ارقام نایجل بیاندازیم:

۲۰ پوند : هزینه خرید بلیط ، یک میلیون پوند: جایزه بزرگ، ۳۷۵ هزار پوند: هزینه خرید خانه، ۹۶ هزار پوند: هزینه خرید ماشین رنج اور، ۵۰ هزار پوند: مسافرت به مکزیک، ونیز، دبی، اسپانیا، فلوریدا

این ارقام بسیار شگفت انگیز است با نگاهی کوتاه به این اعداد، دفعه بعد که شما بلیط بخت آزمایی خود را می‌خرید، به راحتی می توانید روی هزینه های خود حساب کنید.

 

خرید بلیط لاتاری
 

 

 

 

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …