خانه استراتژی لاتاری تحقق رویای میلیاردر شدن با پاوربال جدید!

تحقق رویای میلیاردر شدن با پاوربال جدید!

2 ثانیه خوانده شده
0
2,439

برای بازی «پاوربال»، نیازی به دلیل ندارید. چه دلیلی بهتر از این‌‎که «پاوربال» یکی از بزرگ ‌ترین «لاتاری‌»های آمریکا و دنیا است. «پاوربال» هرشب یکی از بازیکنا‌نش را میلیونر می‌کند.

اما از سال ۲۰۱۵ تغییراتی در ساختار بازی «پاوربال» انجام شده، که به شما میلیاردها دلیل برای بازی کردن معروف‌ترین «لاتاری» دنیا می­دهد.

میلیارد” دقیقاً همان عددی است که می‌توانید در «پاوربال» برنده شوید!

تغییرات «پاوربال» = جایزه‌ی بیشتر

در گذشته شما ۵ عدد اصلی را از میان ۵۹ عدد، و یک عدد «پاوربال» را از میان ۳۵ عدد انتخاب می‌کردید. با داشتن ۶ عدد صحیح می‌توانستید با جایزه‎‌ی «پاوربال» به خانه برگردید.

این سیستم برنده‌های زیادی داشت که زندگی آن­ها زیر و رو شد، مثل گروه بازیکنان فلوریدا که بزرگ­ترین جایزه‎‌ی «پاوربال» یعنی بالای ۵۹۰٫۵ میلیون دلار را برنده شدند، یا «دونالد لاوسون» که به تنهایی برنده‌ی جایزه‌ی ۳۳۷ میلیون دلاری شد. شانس برنده شدن در «پاوربال» ۱ در ۱۷۵ میلیون است، اما این نکته باعث نمی‌شود که هزاران طرفدار «پاوربال» بازی نکنند و برنده نشوند!

در حال حاضر ساختار «لاتاری پاوربال» تغییر کرده، بنابراین شانس برنده شدن هم مثل قبل نیست.

شما به جای انتخاب ۵ عدد از میان ۵۹ تا، از بین ۶۹ عدد انتخاب می‌کنید. انتخاب عدد «پاوربال» هم به جای ۳۵عدد، از بین ۲۶ عدد است.

این تغییرات شانس برنده شدن را ۱ در ۲۹۲ میلیون می‌کند. این ساختار جدید، در نهایت باعث می‌شود هر بار که کسی بلیت می‌خرد، شانس برنده شدنش بیشتر شود. حالا اگر شما بلیت «پاوربال» بخرید، شانس برنده شدن یک جایزه برای شما ۱ در ۳۲ است. اگر تغییرات پیشنهادی هم اعمال شوند، شانس برنده شدن به ۱ در ۲۵ می‌رسد و با هر بلیتی که بخرید، شانس برنده شدن شما بیشتر می شود!

هر بلیت، یک میلیارد دلار!

در «پاوربال» جدید، شانس برنده شدن جایزه‌ افزایش یافته ولی جایزه‌ی ۱ میلیارد دلاری از دسترس دورتر شده است. سخنگوی «لاتاری» میشیگان، «جف هولی فیلد» (Jeff Holyfield) در این مورد می‌گوید: «درحالی‌‎که تغییرات «پاوربال» باعث شده دسترسی به جایزه‌ی بزرگ سخت‌تر شود، تعداد برنده‌های جایزه‌های چشمگیر دیگر بیشتر شده است. حالا که امکان برنده شدن جایزه بیشتر شده، افرادی که گاهی بازی می‌کردند یا کسانی‎‌که قبلاً بازی نمی‌کردند، اکنون علاقه‌ی بیشتری به خرید بلیت نشان می‌دهند.»

باتوجه به بازخوردی که از بازیکنان به دست آمده، در گذشته، افراد وقتی بازی می‌کردند که جایزه‌ی بزرگ مبلغ بیشتری داشته باشد. اما بعد از تغییرات «پاوربال»، میزان مشارکت و هیجان بالا رفته و تعداد برنده‌های جایزه‎‌ها هم بیشتر شده است.

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …