خانه برندگان لاتاری هیجان انگیزترین تجربه‌ها برای برندگان لاتاری

هیجان انگیزترین تجربه‌ها برای برندگان لاتاری

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای هیجان انگیزترین تجربه‌ها برای برندگان لاتاری بسته هستند
708
برندگان لاتاری

آیا هیجان جکپات در حال افزایش است و در انتظار قرعه‌کشی شماره‌های شانس هستید؟ اگر می‌خواهید لذت این هیجان را بیشتر کنید می‌توانید شروع به افزودن تجربیات هیجان انگیز به لیست فعالیت‌های پس از برد خود و رویاپردازی درباره آن‌ها کنید. هنگامی ‌که شما تبدیل به یک میلیونر ‌شوید هیچ محدودیتی برای تجربیات لذتبخش جدید بر سر راه شما وجود نخواهد داشت. با رسیدن جکپات به رکوردهایی مثل ۱.۵۴ میلیارد دلار، هیچ مانعی برای به واقعیت تبدیل کردن رویاها برای برندگان لاتاری وجود نخواهد داشت.

هیجان انگیزترین تجربه‌ها برای برندگان لاتاری

فرود از قله اورست با اسکای دایو

در حالی که بسیاری آرزوی صعود به این قله نمادین ۸۸۰۰ متری را دارند تنها تعداد معدودی از افراد قادر به پرداخت هزینه اسکای دایو از فراز قله‌ اورست هستند. اگر یک اسکای دایور باتجربه باشید می‌توانید با پرداخت ۲۵۰۰۰ دلار آمریکا از بالاترین نقطه پرش را تجربه کنید اما اگر تجربه ندارید هم نگران نباشید زیرا می‌توانید یک پرش دو نفره را با ۳۵،۰۰۰ دلار آمریکا انجام دهید.

اسکای دایو

اجاره یک جزیره برای چند روز در مالدیو

آیا نیاز به استراحت دارید تا بفهمید که با مبلغ برد لاتاری چه باید کرد؟ ممکن است بخواهید تجربه یک جزیره خصوصی در مالدیو را امتحان کنید. افرادی که این استراحت عجیب و غریب را انتخاب کنند به ۷۸ ساحل اختصاصی، ورزش‌های آبی نامحدود، رستوران‌های لذیذ، کلوپ‌های زیرزمینی، اسپا و هم‌چنین بسیاری از فعالیت‌های جذاب و خصوصی دیگر دسترسی خواهند داشت.
یک بسته ۴ روزه این تفریح برای شما ۴ میلیون دلار هزینه خواهد داشت. البته با این مبلغ امکان بردن ۶ همراه را با خود خواهید داشت.

سلام به پنگوئن‌های قطب جنوب

گرچه بیشتر افراد تمایل به فرار از سرما دارند اما شاید شما بعنوان یکی از اعضای باشگاه برندگان لاتاری بخواهید سرما از نوع قطبی را تجربه کنید. بسته به مدت زمان سفر و فعالیت‌هایی که انجام می‌دهید سفر به قطب جنوب می‌تواند از ۴۰،۰۰۰ دلار تا ۱۲۰،۰۰۰ دلار آمریکا برای شما هزینه در پی داشته باشد. این سفر کاملاً طولانی است و ممکن است به برنامه ریزی‌های خاصی احتیاج داشته باشد زیرا شرایط آب و هوا می‌تواند بر ایمنی سفر تأثیر بگذارد.

پنگوئن‌های قطب جنوب

پیروزی خود را در جشنواره سولستایس جشن بگیرید

این جشنواره ۴ روزه ۱ میلیون دلاری علاوه بر نور طبیعی بی پایان خصوصیاتی دارد که رسانه‌ها به آن لقب «بی نظیرترین جشنواره جهان» را داده‌اند. بلیط این رویداد برای افراد ثروتمندی مانند برندگان لاتاری شامل موارد زیر است:
• جت خصوصی بیزنس کلاس برای ۶ نفر از هر نقطه از جهان
• مشاهده خصوصی همه مناطق
• استفاده انحصاری از مرداب معروف بلو لاگون برای شما و مهمانان شما (نقل و انتقال با هلیکوپتر اختصاصی)
• تورهای طبیعت گردی
• دسترسی به خدمتکار شخصی و سرآشپزها
• و موارد بسیار بیشتر

دوست دارید کدام یک از این تجربه‌های هیجان انگیز را امتحان کنید؟ فراموش نکنید که قبل از رویاپردازی برای این تجربه‌ها، نسبت به خرید بلیط اقدام کنید!

منبع: لوتو ۲۴۷

بیشتر بخوانید: برندگان لاتاری که تمام ثروت خود را از دست دادند

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا شماره‌های لاتاری تصادفی هستند؟

هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری، بازیکنان برای انتخاب مجموعه‌ای از «اعداد شانس» یا انتخاب اع…