خانه بلاگ و اخبار لاتاری آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

2 ثانیه خوانده شده
0
5,059
آیا قانون جذب می‌تواند در برنده شدن لاتاری به شما کمک کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند برابر کند؟

برای بسیاری از مردم دنیا، رسیدن به یک مبلغ هنگفت پول در یک شب، رویای مورد علاقه‌شان است. اما طی کردن مسیر پولدار شدن در یک شب اتفاقی نیست که برای همه‌ی مردم دنیا بیفتد. برای همین است که بسیاری از مردم رویای برنده شدن لاتاری یا همان جک پات بخت آزمایی را دارند.

چگونه می‌توانید یک شبه پولدار شوید؟

برندگان لاتاری زیادی هستند که از قانون جذب برای برنده شدن استفاده کرده‌اند. اگر با این قانون آشنایی ندارید، اطلاعات زیر می‌توانند به شما کمک کنند. اما قبل از هر چیز نیاز داریم بدانیم که قانون جذب چیست. تعریف ویکی‌پدیا از قانون جذب این است:

«قانون جذب نامی است که برای یک باور در نظرگرفته شده است. بر اساس این باور، با تمرکز بر افکار منفی و یا مثبت، نتایج مثبت و یا منفی برای شخص به بار می‌آید.»

ولی آیا واقعا چنین چیزی ممکن است؟ یعنی همه چیز به همین سادگی است؟ اگر باور این موضوع برایتان سخت است، شاید بد نباشد بدانید که تعدادی از برندگان لاتاری با استفاده از قانون جذب توانسته‌اند برنده‌ی جایزه بزرگ بخت آزمایی شوند. برای مثال، در سال ۲۰۰۷، یک خانم ساکن کالیفرنیا به نام سینتیا استافورد توانست برنده‌ی جایزه بزرگ ۱۱۲ میلیون دلاری بخت آزمایی مگا میلیونز شود. بعد از اعلام نتیجه لاتاری، سینتیا در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که از مدتی پیش تصمیم گرفته برنده‌ی جایزه‌ی ۱۱۲ میلیون دلاری لاتاری شود. او معتقد است همین قانون جذب بوده که به او کمک کرده است بتواند برنده لاتاری مگا میلیونز شود. جالب‌تر این که او می‌خواست دقیقا برنده‌ی جایزه ۱۱۲ میلیون دلاری باشد. شاید باور نکنید که سینتیا روزهای زیادی این رقم را بارها و بارها در ذهن خود تکرار کرده بود؛ ۱۱۲ میلیون دلار… او هر روز در مورد مبلغ مورد نظر خود و تاثیری که این پول می‌توانست در بهتر کردن زندگی او داشته باشد، فکر می‌کرد. حتی تجسم می‌کرد که چگونه این مبلغ رویاهای او را برآورده خواهد کرد. او با جزئیات به این فکر کرده بود که با پول حاصل از جایزه لاتاری چه کارهایی انجام خواهد داد؛ کارهایی مثل شرکت در امور خیریه، خرید خانه‌ی جدید، خرید ماشین‌های جدید، مسافرت، تقسیم پول با خانواده و تعداد زیادی از آرزوهای ریز و درشت دیگر که همگی در گرو برنده شدن لاتاری بودند.

تنها ۴ ماه بعد از شروع مثبت اندیشی، سینتیا استافورد دقیقا مبلغ ۱۱۲ میلیون دلار جایزه لاتاری را برنده شد! اگر شما هم می‌خواهید مانند سینتیا یا سایر برندگان لاتاری زندگی خود را تغییر دهید، شاید وقت آن رسیده باشد که استفاده از انرژی مثبت را امتحان کنید. شاید شما برنده بعدی یک جک پات بزرگ لاتاری باشید. برای امتحان شانس خود می‌توانید به www.latari.com سر بزنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در بلاگ و اخبار لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

برندگان جک پات لاتاری با پول خود چه کار می‌کنند؟

حتما برای شما هم پیش آمده که به این فکر کنید که اگر برنده یک جایزه نقدی با مبلغ بزرگ، مانن…