خانه استراتژی لاتاری تابلوی آرزوها راهی به سوی تحقق اهداف

تابلوی آرزوها راهی به سوی تحقق اهداف

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای تابلوی آرزوها راهی به سوی تحقق اهداف بسته هستند
1,381
تابلوی آرزوها

تابلوی آرزوها راهی به سوی تحقق اهداف

تابلوی آرزوها که گاهی تابلوی چشم انداز هم شناخته می‌شود راهی به سوی تحقق اهداف و روشی برای نمایش تصویری اهداف زندگی گرفته از اهداف مالی، روابط عاشقانه و یا اهداف معنوی است. این اهداف می‌تواند کوتاه مدت به عنوان مثال یک ماهه باشد و یا برنامه‌ای بلند مدت ۵ ساله مشخص شود.

ساختن تابلوی آرزوها یک راه ارزان و بسیار خلاقانه برای ارتباط با خواسته های شما در آینده است. این تابلو را می‌توان به راحتی با وسایل طبیعی مثل نقاشی و یا تکه‌های بریده روزنامه و مجله ساخت. زمانی که شما تابلوی چشم انداز زندگی خود را می سازید، در حال مشخص کردن چشم انداز زندگیتان به طریق فیزیکی هستید که این کار را با تاکید بر خواسته خود با تکرار روزانه انجام می دهید.

شخصی سازی تابلوی آرزو‌ها

نکته قابل توجه این است که این تابلوی آرزوها باید برای هر فرد شخصی سازی شود. تصاویر روی تابلو می‌تواند شامل هر آنچه باعث انگیزه شما در زندگی است باشد.

تابلوی آرزوهای شخصی شده خود را در نزدیک ترین مکانی که می‌توانید هر روز آن را تماشا کنید نصب کنید. به عنوان مثال این تابلو می‌تواند روی دیوار محل کار شما یا دیوار اتاق خوابتان و یا حتا پیش زمینه کامپیوترتان قرار گیرد. با نصب این تابلو و به کارگیری قانون جذب قدمی برای تحول زندگیتان بردارید.

کنترل افکار

مهم نیست که چقدر زندگی می‌کنید، مهم این است که چطور زندگی می‌کنید. اولین چیزی که باید انجام بدید کنترل ذهنتان را به دست بگیرید و بهش نیرو بدید. مسئولیت زندگیتان را بر عهده بگیرید. افکار دلیل اصلی هر چیزی هستند که در زندگیتان پیش می آید. اگر می‌خواهید هر چیزی را به هر نحوی در زندگیتان تغییر دهید، باید اول افکاری را که موجب آنها می شوند تغییر دهید.

بیشتر بخوانید : عزت نفس، استراتژی برنده شدن در لاتاری

با استفاده از تابلوی آرزوها، کنترل ذهن شانس خودتان را در سایت لاتاری دات کام تنها سایت رسمی ارائه بلیط بخت آزمایی برای ایرانیان امتحان کنید. شاید این بار شما برنده جایزه بزرگ بزرگترین لاتاری های دنیا باشید.

خرید بلیط لاتاری

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …