خانه برندگان لاتاری مادر جوانی که در بازی آزلوتو، ۴۰ میلیون دلار برنده شد

مادر جوانی که در بازی آزلوتو، ۴۰ میلیون دلار برنده شد

0 ثانیه خوانده شده
0
1,755
برنده ی لاتاری

بُرد جک پات  ۴۰ میلیون دلاری در بازی آزلوتو، زندگی یک مادر جوان را در کوییزلند تغییر داد. این خانم که نامش منتشر نشده، سومین کسی است که با خرید بلیط لاتاری در سال گذشته جایزه بزرگ آزلوتو را به خانه برده است. او هنوز در حال  تصمیم گرفتن برای این است که با پول جایزه‌اش چه کار کند.
اگرچه اسم برنده را نمی‌دانیم (به درخواست خانواده‌اش)؛ اما می‌دانیم که ساکن کرنز در کوییزلند استرالیاست و با این جایزه‌ی بزرگ در زندگیش تغییرات بزرگی در حال اتفاق افتادن است.

حتما می‌دانید خرج زندگی با داشتن چند بچه‌ کوچک زیاد است، اما بُرد این جک پات فوق‌العاده می‌تواند به شوهر این خانم کمک کند تا ساعت‌های کارش را کمتر کند و وقت بیشتری را با بچه‌هایش بگذراند. اولین برنامه‌ی آن‌ها هم یک تعطیلات عالی و بزرگ برای کل خانواده است.

شاید برایتان جالب باشد بدانید اعداد شانس این برنده چه بوده است؟

اعدادی که این خانم در بازی آزلوتو انتخاب کرده ۱، ۳۵، ۳۱، ۱۹، ۴، ۱۳ و ۲۶ بود. همچنین او برای اعداد اضافه ۲۵ و ۳۷ را برگزید و همین اعداد برای برنده ۴۰ میلیون دلار ارزش داشت!

چند ماه قبل‌ از او، دو شرکت کننده‌ی دیگر در این بازی، برنده‌ی جایزه‌ی ۵۰ میلیون دلاری شدند. در واقع این زن سومین برنده‌ی جایزه بزرگ آزلوتو و یکی از برندگان خوش شانس سال ۲۰۱۷ است.

هنوز زمان زیادی از برنده شدن این جایزه‌ی بزرگ نگذشته و این خانواده هنوز خیلی با شرایط جدید سازگار نشده‌اند. با این حال نیازی نیست بگوییم که این پول می‌تواند زندگی آن‌ها را زیر و رو کند و شرایط بهتری برای آینده‌ی بچه‌ها بسازد.

شما بگویید؛ اگر ۴۰ میلیون دلار داشتید چه تغییری در زندگی‌تان به وجود می‌آوردید؟

همین حالا با کلیک روی این لینک، آزلوتو بازی کنید و شانس خود را امتحان کنید

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …