خانه دانش لاتاری بهترین لاتاری‌ های جهان را بشناسید

بهترین لاتاری‌ های جهان را بشناسید

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای بهترین لاتاری‌ های جهان را بشناسید بسته هستند
1,472
لاتاری های جهان

آیا تا به‌حال از خود پرسیده‌اید، که بهترین لاتاری های جهان کدام است؟ ما باید به شما بگوییم که این سوال ساده‌ای برای پاسخ دادن نیست. در حالی که برخی از بازیکنان بخت‌آزمایی‌هایی را ترجیح می‌دهند که احتمال برد بیشتری دارند، اما ممکن است سایر بازیکنان لاتاری‌هایی که جک‌پات های بالایی عرضه می‌کنند را ترجیح دهند.

همه‌ی این انتخاب‌ها سلیقه‌ای هستند بنابراین نمی‌توان گفت که لاتاری‎های آمریکایی، مانند پاوربال ایالات متحده و مگامیلیونز از لاتاری‌های اروپایی مانند یورومیلیونز و یوروجک‌پات بهتر هستند. همه‌ی این لاتاری‌های شگفت‌انگیز بسیار متفاوت از یکدیگر بوده و به همین دلیل در رقابت مؤثر با یکدیگر هستند. در این مطلب به معرفی بهترین لاتاری های جهان می پردازیم.

بهترین لاتاری های جهان

لاتاری پاوربال امریکا

لاتاری پاوربال اولین رتبه در لاتاری‌ های جهان

اگر یک نظرسنجی انجام دهید و از بازیکنان لاتاری آنلاین بپرسید که برای کدام لاتاری تعداد بیشتری بلیط ورودی خریداری کرده‌اند، بیشترین امتیاز به پاوربال تعلق می‌گرفت. وقتی‌که در ژانویه ۲۰۱۶ جک‌پات این لاتاری به مبلغ ۱٫۶ میلیارد دلار رسیده و رکورد جهانی را شکست، شهرت پاوربال جهانی شد.

یکی دیگر از دلایلی که پاوربال آمریکا در سراسر جهان مورد علاقه شرکت‌کنندگان است، از این واقعیت نشأت می‌گیرد که حداقل مبلغ جک‌پات ۴۰ میلیون دلار است. این حقیقت را اضافه کنید که هیچ سقفی برای مبلغ جک‌پات وجود نداشته و دو قرعه‌کشی در هفته وجود دارد، پس شما با لاتاری‌ای طرف هستید که همه‌ی مزایا را یک‌جا عرضه می‌کند.

نحوه بازی پاوربال

برای شرکت در پاوربال ایالات متحده، بازیکنان باید اعداد شانس را از بین دو مجموعه توپ انتخاب کنند. هر مجموعه توپ در استوانه‌های مختلفی قرار دارد. مجموعه اول توپ شامل اعداد ۱ تا ۶۹ (توپ های سفید) است. این‌ها اعداد اصلی در بازی هستند. بازیکنان باید پنج عدد را از این مجموعه انتخاب کنند. در استوانه دوم، بازیکنان باید ۱ عدد را از محدوده ۱ تا ۲۶ (توپ قرمز) انتخاب کنند. این شماره جداگانه به‌عنوان عدد پاوربال یا توپ بونوس شناخته می‌شود.

این قرعه کشی دارای ۹ سطح جوایز بوده و برای بردن جک‌پات، باید پنج شماره اصلی و عدد پاوربال (توپ جایزه) مطابقت داشته باشند.

پرداخت‌های پاوربال:

۵ توپ سفید درست و پاوربال: جک‌پات (با ۴۰ میلیون دلار شروع شده و سقفی ندارد)

۵ توپ سفید درست، بدون پاوربال: ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار

۴ توپ سفید درست و پاور بال: ۵۰،۰۰۰ دلار

۴ توپ سفید درست، بدون پاوربال: ۱۰۰ دلار

۳ توپ سفید درست و پاوربال: ۱۰۰ دلار

۳ توپ سفید درست، بدون پاوربال: ۷ دلار

۲ توپ سفید درست و پاوربال: ۷ دلار

۱ توپ سفید درست و پاور بال: ۴ دلار

بدون توپ سفید درست، فقط پاوربال: ۴ دلار

برندگان جکپات پاوربال این امکان را دارند که جایزه خود را به‌صورت سالیانه یا به شکل پرداخت یک‌جا دریافت کنند. اکثر بازیکنان برنده، گزینه پرداخت یک‌جا را انتخاب می‌کنند، احتمالاً به این دلیل که به‌دست آوردن یک‌باره‌ی همه‌پول‌ها مقدار آن را بیشتر نشان می‌دهد.

اگر گزینه سالیانه انتخاب شود، کمپانی برگزارکننده لاتاری تضمین می‌کند که برنده در طول ۳۰ سال و طی ۲۹ فقره قسط سالیانه مبلغ جایزه را دریافت کند. مبلغ پرداختی هر سال ۵% افزایش می‌یابد تا پرداخت نهایی سی‌ام انجام شود. ۳۰ پرداخت با هم برابر است با ارزش کل جایزه.

بیشتر بخوانید: پاوربال: اعداد خوش شانس و استراتژی‌ این بازی

مگا میلیونز

لاتاری مگامیلیونز

مگامیلیونز از لحاظ میانگین جوایز و اندازه جک‌پات دومین بخت‌آزمایی بزرگ جهان است. درست مانند همتای آمریکایی خود، پاوربال ایالات متحده، این بخت‌آزمایی آمریکایی نیز وقتی صحبت از مبلغ جک‌پات باشد رقبای اروپایی را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

درست مانند پاوربال ایالات متحده، مگامیلیونز نیز به لطف نداشتن محدوده سقف برای جک‌پات، بسیار نزدیک به شکستن رکورد جهانی پاوربال بود.

قبل از جک‌پات رکورددار سال قبل پاوربال، مگامیلیونز برای سال‌های متمادی رکورد دار بالاترین جک‌پات ارائه شده بود، تا این‌که پاوربال در ژانویه سال ۲۰۱۶ این عنوان را کسب کرد..

قالب لاتاری مگامیلیونز شبیه به پاوربال ایالات متحده است. تنها تفاوت اینجاست که گستره اعداد وسیع‌تر است.

برای شرکت در مگامیلیونز، بازیکنان باید شماره‌های اصلی را از بین ۱ تا ۷۰ و یک شماره مگابال را از طیف ۱ تا ۲۵ انتخاب کنند.

اگر در ایالات متحده هستید، می توانید بلیط مگامیلیونز را مستقیماً از فروشندگان مجاز و معتبر خریداری کنید. اگر در خارج از ایالات متحده مستقر هستید، بهترین راه برای حضور در لاتاری خرید بلیط از طریق آژانس‌های آنلاین واسط معتبر است.

مگامیلیونز سه شنبه‌ها و جمعه‌ها ساعت ۱۱ شب به وقت شرق آمریکا برگزار می‌شود. این قاعده حتی در روزهای تعطیل عمومی نیز تغییر نمی‌کند.

مگامیلیونز در طول دوران حیات خود میلیونرهای بی‌شماری ساخته است. بنابراین سؤال این است: چه کسی برنده بعدی مگامیلیونز خواهد بود؟

لاتاری ایتالیا

سوپرانالوتو

حتی اگر لاتاری‌های آمریکایی به دلیل جکپات‌های عظیم خود بسیار شناخته شده باشند، بخت‌آزمایی‌های دیگری نیز وجود دارند که جک‌پات‌های بزرگ و احتمال برد خوبی عرضه می‌کنند.

این بخت‌آزمایی شگفت‌انگیز در طول سال‌ها تغییراتی اساسی‌ را پشت سر گذاشته است و در طول مسیر محبوبیت زیادی نه تنها بین بازیکنان ایتالیایی بلکه بازیکنان لاتاری در سراسر جهان پیدا کرده است. قرعه کشی هر سه‌شنبه، پنجشنبه و شنبه ساعت ۲۰:۰۰ به وقت اروپای مرکزی برگزار می‌شود.

سوپرانالوتو به دلیل فرم ساده‌اش از سایر بخت‌آزمایی‌ها متمایز است. بازیکنان باید شماره شانس خود را از یک مجموعه توپ انتخاب کنند. بازیکنان ۶ شماره از بین ۹۰ شماره ممکن انتخاب می‌کنند. برای به دست آوردن جک‌پات، بازیکنان باید همه این اعداد را به‌درستی انتخاب کرده باشند.

مزیت های زیادی برای بازی آنلاین سوپرانالوتو وجود دارد. با خرید آنلاین بلیط ورود شما می‌توانید شماره های خود را در زمانی انتخاب کنید که مناسب شما باشد و دیگر نگرانی در مورد از دست دادن بلیط خود نخواهید داشت، زیرا ورودی‌ها در اکانت آنلاین شما ذخیره می‌شوند.

لاتاری یورومیلیونز

هیچ فهرستی از بخت‌آزمایی‌ها بدون ذکر یورومیلیونز کامل نخواهد شد. در حالی‌که قرعه‌کشی‌های هفتگی این لاتاری هیجان‌انگیز اروپایی باید به سبد خرید هفتگی شما اضافه شود، چیزی که باعث می‌شود بازیکنان بسیار هیجان زده شوند، قرعه‌کشی ویژه سوپردراو است! این قرعه‌کشی رویداد ویژه‌ای است که سالی دو یا سه بار انجام می‌شود و جک‌پات‌های خارق‌العاده‌ای را عرضه می‌کند که از ۱۳۰ میلیون یورو شروع شده و می‌توانند به ۱۹۰ میلیون یورو برسند!

برای بازی در یورومیلیونز، بازیکن اعداد را از دو مجموعه توپ انتخاب می‌کند. بازیکنان موظف هستند پنج عدد اصلی را از ۱ تا ۵۰ و دو عدد لاکی استار را از بین ۱ تا ۱۲ انتخاب کنند. در زمان قرعه‌کشی، پنج عدد اصلی و دو شماره لاکی‌استار به‌طور تصادفی از دو دستگاه که حاوی توپ‌های شماره‌دار هستند بیرون کشیده می‌شوند.

بازیکنان آنلاین بخت‌آزمایی یورومیلیونز می‌توانند هر تعداد بلیط که تمایل دارند خریداری کنند. قرعه کشی‌ها در سه شنبه‌ها ساعت ۲۱:۰۰ و جمعه ۲۲:۰۰ بعد از ظهر به وقت محلی برگزار می شوند.

یوروجکپات

 

لاتاری یوروجک‌پات

قرعه کشی نهایی ما در لیست بهترین لاتاری‌های جهان یوروجک‌پات است. درست مانند یورومیلیونز، بخت‌آزمایی یوروجک‌پات هم یک لاتاری فراملی است که هر هفته میلیون‌ها بازیکن را به خود جذب می کند.

یوروجک‌پات چند سال پس از یورومیلیونز شروع به‌کار کرده و به سرعت رشد کرد و هم اکنون از لحاظ محبوبیت رقیب سوپرانالوتو و یورومیلیونز محسوب می‌شود. فرمت برگزاری یوروجک‌پات یسیار شبیه به یورومیلیونز است. بازیکنان در مجموع هفت عدد از دو مجموعه مختلف را انتخاب می‌کنند. بازیکن باید ۵ شماره از بین اعداد ۱ تا ۵۰ انتخاب کنند. در مجموعه دوم، ده شماره وجود دارد و بازیکنان باید دو شماره را انتخاب کنند. در یوروجک‌پات در کل ۱۲ سطح جایزه وجود دارد.

قرعه کشی یوروجک‌پات ساعت ۲۱:۰۰ در هلسینکی برگزار شده و همیشه وقت محلی را دنبال می‌کند، به این معنی که بین زمان اروپای شرقی (EET) و زمان تابستانی اروپای شرقی (EEST) جابجا می‌شود.

ما همه‌ی این لاتاری‌ها را دوست داریم و آن‌ها هر کدام ویژگی منحصر به فرد به بازیکنان قرعه کشی ارائه می‌کنند، بنابراین انتخاب این‌که کدام بخت‌آزمایی بهترین بازی در جهان است با عنوان بهترین لاتاری‌ های جهان، تقریباً غیرممکن است. این قضیه ما را تنها با یک سؤال مواجه می‌کند، چرا همه آن‌ها را بازی نکنیم؟

منبع: پلی یو اس ای لاتاریز

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانش لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا ذهن‌آگاهی بهترین راه برای برنده شدن در لاتاری است؟

ذهن‌آگاهی چیست و چگونه می‌تواند به شما برای برنده شدن در لاتاری کمک کند؟ ذهن‌آگاهی در مورد…