خانه برندگان لاتاری بهترین توصیه برای برندگان لاتاری چیست؟

بهترین توصیه برای برندگان لاتاری چیست؟

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای بهترین توصیه برای برندگان لاتاری چیست؟ بسته هستند
1,041
برندگان لاتاری

آیا برنده جک‌پات شده‌اید؟ در این‌ مطلب چند نکته در مورد چگونگی محافظت از برد در لاتاری آورده شده است. برنده شدن جک‌پات رویای همه است، اما چه اتفاقی می‌افتد اگر که در نهایت جایزه شگفت انگیز را کسب کنید؟

داستان‌های زیادی درباره برندگان لاتاری وجود دارد که پول خود را به دلیل سوء مدیریت از دست داده‌اند. ما چند توصیه مفید را برای اطمینان از حفظ ثروت خود در سال‌های بعد جمع آوری کرده‌ایم.

توصیه‌هایی برای برندگان لاتاری

اخبار را مخفی نگه دارید

مخفی

زمانی‌که متوجه شدید شماره‌های برنده جک‌پات را دارید و از برندگان لاتاری هستید، بدترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که به همه بگویید.

اکنون که رسانه‌های اجتماعی را داریم، ضروری‌تر است که اخبار مربوط به امور مالی خود را مخفی کنیم. بیش از ۱۰۰۰ نفر می‌توانند یک پست را ببینند. پس از آن، بسیاری از افراد ممکن است جلو آمده و به دنبال فرصتی برای استفاده از برد شما باشند و هم‌چنین دیوانگان رسانه‌ای ممکن است برای شما و خانواده‌تان ناراحتی عاطفی ایجاد کند. پیشنهاد ما این است که اخبار خوب را به خانواده یا حتی همسر خود محدود کنید. یکی از وکلای دادگستری توصیه می‌کند زمانی که نام شما عمومی می‌شود، همه‌ی رسانه‎‌های اجتماعی را غیرفعال کنید.

فوراً با متخصصان مشورت کنید

اگر جز برندگان لاتاری هستید و مبلغ قابل توجهی را به‌دست آورده‌اید، باید بلافاصله با یک وکیل تماس بگیرید تا در مورد بهترین روش مطالبه جایزه خود و این‌که چه کاری با آن انجام دهید صحبت کنید. اگر برد شما ۱ میلیون دلار یا بیشتر است، برای مدیریت صحیح جک‌پات و محاسبه میزان مالیات، باید با یک وکیل، یک برنامه ریز مالی و یک حسابدار تماس بگیرید. بهترین روش عملی ایجاد یک تراست برای محافظت از پول است تا زمانی که تصمیم بگیرید که می‌خواهید با آن چه کاری انجام دهید.

در مورد آنچه می‌خواهید انجام دهید شفاف باشید

پس از تأیید برد شما توسط برگزار کننده لاتاری، پرداخت مالیات را انجام داده و بقیه مبلغ را در یک تراست قرار دهید، باید در مورد بهترین کاری که قصد دارید با پول خود انجام دهید فکر کنید. به خودتان فرصت دهید تا با وضعیت میلیونر بودن خود تطبیق پیدا کنید زیرا توجه بسیاری از رسانه‌ها و مردم را به خود جلب خواهید کرد.

بسیاری از افراد می‌خواهند خانه جدیدی بخرند، به دور دنیا سفر کنند، کار خود را ترک کنند یا یک تجارت رویایی را شروع کنند. قبل از انجام هر کاری، حتما برنامه بودجه تهیه کرده و بخش قابل توجهی از پول را به حساب‌های سرمایه گذاری اختصاص دهید. به این ترتیب، می‌توانید پولی داشته باشید که  در طول سال‌ها رشد کرده  و در عین حال رویاهای خود را نیز زنده نگه دارید.

مراقب کلاهبرداری باشید

کلاهبرداری

افراد زیادی شانس تبدیل شدن به یک میلیونر را ندارند و این باعث می‌شود که آن‌ها اهدافی آسان برای کلاهبرداری باشند. افراد زیادی وجود دارند که برنده لاتاری را با توسعه املاک و مستغلات یا سرمایه‌گذاری‌های قلابی که نیاز به مبالغ زیادی دارند مورد کلاهبرداری قرار می‌دهند. راه آسان برای جلوگیری از کلاهبرداری، انجام تحقیقات است.

اگر معامله‌ای به شما پیشنهاد شد، عمیق تر جستجو کرده و در مورد آن تحقیق کنید. حتی توصیه بهتر این است که هنگام ملاقات با افراد مختلف، وکیل خود یا شخصی که مورد اعتمادتان باشد را با خود همراه کرده و همیشه اطمینان حاصل کنید که قبل از واریز هرگونه پولی یا امضای هر چیزی، قرارداد بسته باشید.

برنده شدن در لاتاری و تبدیل شدن به یک فرد مولتی میلیونر آرزویی است که می‌تواند خوشبختی را برای زندگی هر کسی به ارمغان بیاورد. فقط اطمینان حاصل کنید که اگر روزی برنده خوش شانس لاتاری پاوربال یا یورومیلیونز شدید عاقلانه رفتار کرده و اقدامات صحیحی را برای حفظ امنیت پول خود انجام دهید.

منبع: لوتو ۲۴۷

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

سفر در تاریخ؛ لاتاری ملکه الیزابت اول

لاتاری یا بخت‌آزمایی به هیچ وجه مفهوم جدیدی نیست. یک افسانه می‌گوید که بودجه جمع آوری شده …