خانه برندگان لاتاری معجزه عشق و کادوی ولنتاین

معجزه عشق و کادوی ولنتاین

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای معجزه عشق و کادوی ولنتاین بسته هستند
551
کادوی ولنتاین

عشق و کادوی ولنتاین

هر سال عشاق در سراسر دنیا، روز ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن) که روز ولنتاین نامگذاری شده و برگرفته از یک سنت در روم باستان و مسیحیت است را جشن می‌گیرند. در این روز افراد علاقه و محبت خود را با خریدن هدیه،گل، شکلات یا با فرستادن پیام‌های عاشقانه به یکدیگر نشان می‌دهند.

آیا فکر می‌کنید که یک بلیط لاتاری ۱۰ دلاری هدیه ارزانی برای ولنتاین (روز عشاق) است؟

برای بسیاری از شما ممکن است کادویی ارزان به نظر برسد، اما در روز ولنتاین سال ۲۰۱۸ برای سینتیا هولمز Cynthia Holmes این هدیه می‌توانست یک میلیون دلار ارزش داشته باشد. چراکه او با داشتن یک بلیط لاتاری ارزان قیمت از نوع خراش دادنی Scratch off که همسرش به عنوان کادوی ولنتاین به او داده بود برنده ۱۰۰ هزار دلار شد.

آقای دان هولمز Don Holmes تصمیم گرفت به مناسبت روز عشاق برای همسرش یک بلیط لاتاری بخرد. زمانی که سینتیا هدیه را دریافت کرد ابتدا تحت تاثیر انتخاب همسرش قرار نگرفت، اما در این فکر بود که چه هدیه گران قیمتی را دریافت کرده است و دقیقا همان طور شد ۱۰۰ هزار دلار جایزه!

آقای هولمز نمی‌توانست باور کند که هدیه کوچک او به همسرش تبدیل به جایزه بزرگی با این مبلغ شود. او اعتراف کرد در زمان خرید بلیط، باور داشته که همسرش برنده خواهد شد. سینتیا هم تا زمانی که در مقرر لاتاری برای اسکن بلیط برنده حاضر نشده بود برد شگفت انگیز خود را باور نکرد.

آنها برنده دومین جایزه بزرگ از هشت جایزه برتر لاتاری ایالت آیووا Iowa به مبلغ ۱۰۰ هزار دلار هستند و قصد دارند تا وام‌های مسکن و ماشین خود را تسویه کنند تا کمی آرامش را در زندگی تجربه کنند.

به راستی این جایزه نقدی هدیه خوبی برای روز ولنتاین نبود؟!

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …