خانه برندگان لاتاری بلیط لاتاری برنده و مهربانی به وسعت دریا

بلیط لاتاری برنده و مهربانی به وسعت دریا

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای بلیط لاتاری برنده و مهربانی به وسعت دریا بسته هستند
783
بلیط لاتاری برنده

بلیط لاتاری برنده

تیتر خبر ساده و گویا است.

دختربچه ۷ ساله‌ای یک بلیط لاتاری برنده پیدا کرد و جایزه آن را خرج خانواده‌های فقرا کرد و به همه ما درس بخشندگی آموخت.

فوبی براون (Phoebe Brown) دختر کوچک ۷ ساله‌ای است که قلب بزرگی دارد. زمانی که این دانش آموز کلاس دومی به همراه مادر خود در فروشگاهی مشغول خرید بود، بلیط لاتاری فوری یا به عبارتی بلیط خراش دادنی به ارزش ۱۰۰ دلار را روی زمین پیدا کرد. مادر فوبی بیان کرده زمانی که آنها با هم در حال خرید بودند و به سمت محوطه پارکینگ حرکت می‌کردند، فوبی بلیط برنده ۱۰۰ دلاری را زیر پای خود پیدا کرده است و از پیدا کردن آن شگفت زده شد.

شگفتی بیشتر تصمیم این دختر مهربان در مورد این ثروت تازه پیدا شده است. این دختر خوش قلب به جای برداشتن و خرج کردن جایزه برای خودش تصمیم گرفت آن را صرف خرید مواد غذایی مخصوص روز شکرگزاری برای مدرسه ابتدایی سیکامور هیلز Sycamore Hills کند. این هدیه ارزشمند شامل خرید بیش از ۱۷۰۰ غذای بسته بندی و کنسرو شده برای مدرسه شد. با این کار مدرسه مقام اول را در صد و پنجاهمین سالگرد رقابت‌های جشن خیریه مدارس با هدف اهدای مواد غذایی به فقرا به دست آورد. معلم ورزش مدرسه به عنوان جایزه به فوبی مهربان اجازه داد که ریش انبوه او را بتراشد و اصلاح کند!

عکس العمل مادر فوبی در قبال عمل سخاوتمندانه دخترش جالب بود او گفت: «برای یک مادر، این کار فراتر از آنچه که شما می‌توانید تصور کنید است»،« شما همیشه انتظار دارید که صبر کنید تا زمانی که بچه‌ها بزرگ شوند آنها را بشناسید ولی این کار دختر من یک نعمت و موهبت برای من بود.»

منبع: ساوترن لیوینگ دات کام

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …