خانه برندگان لاتاری بلیط بخت آزمایی برای مبارزه با سرطان به کمک دایان آمد

بلیط بخت آزمایی برای مبارزه با سرطان به کمک دایان آمد

0 ثانیه خوانده شده
0
755
بلیط بخت آزمایی

برنده شدن در لاتاری برای همه‌ی ما یک رویای بزرگ است و آرزو داریم این قرعه روزی به نام ما بیفتد. اگرچه زندگی هم می‌تواند یک بلیط بخت آزمایی باشد. شاید داستان‌های زیادی در مورد برندگان لاتاری شنیده‌ باشید؛ اما این داستان متفاوت است. دایان یک برنده‌ی لاتاری است که با سرطان جنگیده.

 هرگز از زندگی دست برندارید و هرگز از لاتاری دست نکشید

چند نفر از ما نگرانیم که در شرایطی مثل بیماری‌های سخت، نتوانیم از پس هزینه‌های درمان بربیاییم؟

وقتی خانم «دایان بیشاپ» از مونت پرل فهمید که به سرطان سینه مبتلا شده، می‌دانست که به راحتی نمی‌تواند کارش را ترک کند و با بیماری خود بجنگد؛ چون استطاعت مالی کافی نداشت.

او مادر مجردی بود که برای امرار معاش با کار کردن در یک فروشگاه، سخت تلاش می‌کرد و هم‌زمان با مشکلات سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد. این شرایط دردناک ادامه داشت تا وقتی که بخت به او رو کرد.

خانم بیشاب سال‌ها به مشتریان فروشگاه بلیط بخت آزمایی فروخته بود؛ اما هیچ وقت خودش در لاتاری شرکت نکرده بود. روزی خانم بیشاب تصمیم گرفت شانس خود را امتحان کند.

تصمیم دایان برای خرید بلیط بخت آزمایی جایزه‌ی شگفت‌انگیز  ۱.۵ میلیون دلاری برایش به‌جای گذاشت و این به معنای زندگی در آرامش و راحتی برای مقابله با بی‌رحم‌ترین بیماری دنیا یعنی سرطان بود. این پول صرف خرید خانه یا خوش‌گذرانی و مسافرت نشد. این بار معنای جک پات لاتاری برای برنده‌ی آن، «بقا و زندگی» بود.

سرطان دایان در مرحله‌ی ۴ یعنی سرطان پیشرفته‌ بود؛ اما او از جنگیدن دست نکشید.

دایان در کنفرانس خبری اعلام کرد که کارش را رها می‌کند و تمام انرژی خود را برای یک زندگی آرام و راحت در کنار خانواده‌اش خواهد گذاشت.

جالب است بدانید وقتی دوستان دایان متوجه بیماری او شدند، برای کمک به او پول جمع کردند و این پول پس از برنده شدن در لاتاری برای کمک به سایر بیماران سرطانی خرج شد.

بخشی از پول جایزه برای خرید تخت خواب و صندلی راحتی خرج شد که هر دو کمکی برای استراحت و کاهش درد دایان بود. او امید دارد که بتواند سفر کند و در تحقیقات بالینی برای کمک به بیماران سرطانی سهمی داشته باشد. با بقیه پولش هم می‌خواهد قسط‌های وام خانه پسرش را پرداخت کند.

خانم بیشاپ از زمان برنده شدن، ۴ مرحله از شیمی درمانیش را گذرانده است و برای اولین بار درمان جواب مثبتی نشان داده و علائمش بهبودی را می‌توان در او دید. این چیزی جز یک معجزه نیست!

ما مطمئن و امیدواریم، دایان در مسیر مبارزه با سرطان موفق می‌شود.

اگر به دنبال تغییر بزرگی در زندگی هستید، شاید وقت آن رسیده که با دلی قرص و مطمئن بخت خود را محک بزنید.

شرکت در بخت آزمایی دو میلیون پوندی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

هیجان انگیزترین خبر سایت لاتاری دات کام

برنده‌ی ایرانی لاتاری سوپرمیلیونز از سایت لاتاری دات کام فردا عصر معرفی میشود! تا به حال ب…