خانه استراتژی لاتاری چه موقع بلیط‌ لاتاری باطل می‌شوند؟

چه موقع بلیط‌ لاتاری باطل می‌شوند؟

1 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای چه موقع بلیط‌ لاتاری باطل می‌شوند؟ بسته هستند
1,119
بلیط لاتاری

اگر قرار بود در بخت آزمایی برنده شوید، آیا واقعاً مدت‌ها منتظر می‌ماندید تا پول جایزه را دریافت کنید؟ البته چنین اتفاقی بعید به نظر می‌رسد، اما مواردی وجود دارد که نشان می‌دهد برندگان دریافت جایزه را به تأخیر می‌اندازند، خواه این امر به دلیل ترجیح شخصی بوده یا صرفاً به این دلیل که آن‌ها خارج از کشور بوده‌اند.

بنابراین با توجه به این شرایط، سوال ارزشمند این است که بلیط‌ لاتاری چه زمانی منقضی می‌شود؟ شاید از شنیدن این‌که بلیط‌های بخت آزمایی در واقع با تاریخ انقضاء همراه هستند شگفت‌زده شده باشید، اما حداکثر مدت انتظار بستگی به نوع جک‌پاتی دارد که شما برنده شده‌اید.

انقضای بلیط لاتاری

چه مدت فرصت دارم تا با ارائه بلیط لاتاری برای دریافت جایزه‌ام اقدام کنم؟

دارندگان بلیط‌ لاتاری استاندارد در مجموع ۱۸۰ روز فرصت دارند تا جایزه خود را دریافت کنند. لوتو انگلستان در این باره بسیار سخت‌گیر است، اما با این حال سال ۲۰۰۸ بود که جایزه بزرگ ۳۹۷،۴۶۲ پوندی بدون مطالبه باقی ماند.

سازمان لوتو انگلستان با صدور بیانیه‌ای به بازیکنان هشدار داد که در روز ۱۸۱م، هیچ جایزه‌ای به فرد برنده تعلق نمی‌گیرد. در این صورت چه اتفاقی برای جوایز بلیط لاتاری بدون صاحب رخ می‌دهد؟

بلیط لاتاری

آیا پول جایزه مطالبه نشده به جایزه بعدی اضافه می‌شود؟

آن‌طور که لوتو انگلستان اعلام می‌کند، هنگامی‌که برنده‌ای برای جایزه پیدا نشود، برنده واقعی عموم مردم هستند. وجوه جوایز بلافاصله در مؤسسه خیریه Good Causes سرمایه‌گذاری مجدد می‌شود که تاکنون بیش از ۲۲ میلیارد پوند برای بازآفرینی مدنی جمع آوری کرده است.

این موسسه، هم‌چنین از هر ۱ پوندی که برای بلیط‌های بخت‌آزمایی هزینه می‌شود، وجوهی را در سراسر انگلستان برای بهداشت، آموزش، محیط زیست، خیریه، میراث فرهنگی، ورزشی و هنر هزینه می‌کند.

با دریافت مبالغی از بلیط‌های یورومیلیونز، لوتو، هاتپیکس، تاندربال و کارت‌های لاتاری و لاتاری فوری، این موسسه هر هفته ۳۰ میلیون پوند دریافت می‌کند که از سال ۱۹۹۴ بیش از ۳۷ میلیارد پوند بوده است.

چگونه می‌توان از بلیط لاتاری مطالبه نشده خودداری کرد؟

همیشه توصیه می‌شود بلیط لاتاری خود را به صورت هفتگی چک کنید تا اطمینان حاصل کنید که آن را گم نکرده‌اید. با این حال، اگر این کار برای شما مشکل است، گزینه خرید بلیط به‌صورت آنلاین وجود دارد که در صورت برنده شدن، به طور خودکار به شما اطلاع می‌دهد.

چگونه بفهمید که بلیط مطالبه نشده دارید یا خیر

می‌توانید از وب سایت اصلی متوجه شوید که آیا بلیط لاتاری مطالبه نشده دارید یا خیر. در زیر بخش جوایز مطالبه نشده، جزئیات به طور واضح شامل تاریخ قرعه، نوع بازی، سطح جایزه، ارزش جایزه، محل خریداری شده، نتایج و آخرین فرصت برای درخواست جایزه ارائه شده است.

با این حال کار از محکم‌کاری عیب نمی‌کند، اگر بلیط لاتاری این هفته را خریداری کرده‌اید، حتماً آن را در شش ماه آینده بررسی کنید.

منبع: آنلاین بینگو

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا شماره‌های لاتاری تصادفی هستند؟

هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری، بازیکنان برای انتخاب مجموعه‌ای از «اعداد شانس» یا انتخاب اع…