خانه برندگان لاتاری بزرگ ترین جوایز در تاریخ لاتاری

بزرگ ترین جوایز در تاریخ لاتاری

1 ثانیه خوانده شده
0
2,469

قطعا در هنگام اعلام نتایج لاتاری محبوبتان نفس ها را در سینه حبث می کنید ، ولی کم پیش بیاید که همیشه برنده لاتاری شوید. چون احتمال برنده شدن یک در صدها میلیون است و این به این معنی است که ممکن است سال­ ها در بازی شرکت کنید و برنده شوید ولی برنده جایزه بزرگ نشوید و امیدتان را از دست بدهید. به بازی کردن ادامه بدهید، وقتی پای لاتاری به میان می ­آید کلید موفقیت در ادامه دادن بازیست. فراموش نکنید که بلیط خود را بخرید و به برنده شدن ایمان داشته باشید. در ادامه چند داستان جالب درباره­ ی جوایز بزرگی که در تاریخ لاتاری نصیب شرکت کنندگان شده را با هم می­ خوانیم تا باعث افزایش انگیزه شما شود و بلیط­ ها را با امید بیشتری تهیه کنید.

جایزه بزرگ ۶۵۶ میلیون دلاری لاتاری مگامیلیون کالیفرنیا بین ۶ نفر برنده تقسیم شد و به هر کدام ۲۱۸ میلیون دلار رسید، باتلر ها از ایلینویز، سه مرد لاتین تبار از مریلند و یک برنده ناشناس دیگر برندگان خوش شانس این جایزه بوده اند. سه مرد لاتین معلم بودند، از بین این ۶ نفر باتلرها تنها گروهی بودند که جایزه را در انظار عمومی دریافت کردند.

جایزه بزرگ ۳۹۰ میلیون دلاری بین ادی نابروس از جورجیا و نمایندگان نیوجرسی تقسیم شد. ادی گفت که قرار است این پول را صرف خرید خانه برای دخترش و قایق ماهیگیری برای پسرش و تسویه وام ­های خانه مادر و خواهرش و برادرش کند.

جیم و کارولین مک کولار از واشنگتن در سال ۲۰۰۷ برنده ۳۸۰ میلیون دلار شدند. آنها که ۶ فرزند داشتند تصمیم گرفتن پول را برای فرزندانشان خرج کنند. همچنین قسمتی از پول را به خیریه اهدا کردند، آنها می خواستند با این کار بردشان را با نسل­ های آینده تقسیم کنند.

مورد جالب دیگر، جایزه ۳۸۰ میلیون دلاری که در سال ۲۰۱۱، لالی لاتی از آیداهو برنده این مبلغ شد. او که یک متخصص خدمات مشتریان بود و به محض برنده شدن کار خود را ترک کرد و مخفی شد! چرا که او یک مادر تنها بود که هنوز به طور قانونی از همسرش جدا نشده بود، بنابر قانون آیداهو همسرش از جایزه او سهم می برد. افراد بسیاری در شبکه­ های اجتماعی به او تبریک گفتند و از او حمایت کردند.

یک گروه ۸ نفره از کارکنان Canagro – کارخانه بسته بندی گوشت – درسال ۲۰۰۹ برنده ۳۵۶ میلیون دلار شدند. نکته ­ی جالب در مورد این کارمندان این بود که ۵ نفر از آنها با اینکه می ­دانستند میلیونر هستند به شغل خود ادامه دادند و تنها ۳ نفر از آنها استعفا دادند. در سال ۲۰۱۱، ۷ نفر از دپارتمانIT موفق شدند ۳۱۹ میلیون دلار برنده شوند. آنها تصمیم گرفتند از این پول برای هزینه تحصیل فرزندانشان، خرید ماشین و دیگر اقلام ضروری استفاده کنند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …