خانه برندگان لاتاری برندگان لاتاری که بیش از یکبار برنده شده‌اند

برندگان لاتاری که بیش از یکبار برنده شده‌اند

8 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای برندگان لاتاری که بیش از یکبار برنده شده‌اند بسته هستند
215
برندگان لاتاری

همه ما آرزوی برنده شدن در لاتاری و تبدیل شدن به عضوی از باشگاه برندگان لاتاری را داریم اما باور کنید یا نه، هستند افرادی که چندین بار برنده لاتاری شده‌اند. در واقع افرادی هستند که بطور منظم برنده می‌شوند. در این مطلب سراغ داستان افرادی رفته‌‌ایم که شانس بسیار ناچیز برنده شدن را مغلوب کرده و بیش از یک بار برنده لاتاری شده‌اند.

برندگان لاتاری که بیش از یک بار برنده شده‌اند

جیمز بوزمن James Bozeman: اعداد را تغییر دهید

به نظر می‌رسد تغییر شماره‌ها پس از یک برد بزرگ امری عادی است و این کاری است که جیمز بوزمن پس از برد بزرگ ۱۰ میلیون دلاری خود در لاتاری فلوریدا انجام داد.

یک سال بعد او دوباره با مجموعه جدیدی از شماره‌های شانس برنده شد! این بار او ۳ میلیون دلار برنده شد و جالب این‌که بلیط را از همان فروشگاه قبلی خریداری کرد. آیا او خوش شانس است؟ آیا آن فروشگاه خوش شانس است؟ یا اعداد انتخابی او اعداد شانس هستند؟

بوزمن می‌گوید که او برای سومین بار شماره‌های خود را تغییر داده و منتظر سومین برد بزرگ خود است.

کالوین و زاترا اسپنسر

کالوین و زاترا اسپنسر Calvin and Zatera Spencer: سه برد بزرگ

در سال ۲۰۱۴، این زوج برنده پاوربال ایالات متحده شده و ۱ میلیون دلار کسب کردند. آنها بسیار خوش شانس بودند اما این تازه آغاز مسیر خوش شانسی آنها بعنوان برندگان لاتاری بود.

۳ هفته بعد آنها برنده ۲ لاتاری دیگر شدند. در مجموع این زن و شوهر ۳ بار در لاتاری برنده شدند. برد دوم ۵۰ هزار دلار (باز هم در پاوربال آمریکا) و سومین برد یک جکپات یک میلیون دلاری دیگر بود که این بار از یک لاتاری فوری (اسکرچ) بدست آمد.

ویرجینیا فایک Virginia Fike: دو برای یک

فایک دو بلیط ورودی لاتاری پاوربال آمریکا را خریداری کرد اما نتایج قرعه کشی را به صورت زنده تماشا نکرد و در نتیجه وی بلیط‌های خود را با شماره‌های برنده مطابقت نداد. او سپس شنید که دو برنده یک میلیون دلاری از منطقه محل سکونت وی بوده‌اند. سرانجام تصمیم گرفت شماره بلیط خود را بررسی کند تا ببیند که آیا وی برنده شده است یا خیر. او از این‌که فهمید که هر دو بلیطش برنده هستند شوکه شد! هر بلیط ورودی برای او یک میلیون دلار به ارمغان آورده بود.

ویرجینیا فایک

ارنست پولن Ernest Pullen: خوشبخت ترین مرد

در سال ۲۰۱۰، ارنست پولن از یک بلیط لاتاری فوری ۱ میلیون دلار به دست آورد. او با وجودی که دیگر یک میلیونر محسوب می‌شد اما اجازه نداد که این جایزه او را تغییر دهد. او به شغل کارمندی خود ادامه داد حتی با وجودی که به دوران بازنشستگی نزدیک شده بود و تمام پول لازم برای زندگی دوران بازنشستگی را داشت.

او هم‌چنان به شرکت در لاتاری و خرید بلیط‌های لاتاری فوری ادامه داد و تنها یک سال بعد ۲ میلیون دلار دیگر نیز بدست آورد و به یکی از برندگان لاتاری مکرر اضافه شد.

جوآن گینتر Joan Ginther: بازیکن لاتاری حرفه‌ای

گفته می‌شود که جوآن گینتر بازیکن «حرفه‌ای» لاتاری است. او مبلغ عظیمی از پول را برای خرید بلیط‌های بخت آزمایی خرج می‌کند و سپس بخش بزرگی از سود خود را روی خرید بیشتر سرمایه گذاری می‌کند.

وی در سال ۱۹۹۳ از لاتاری تگزاس ۵.۳ میلیون دلار کسب کرد و کار حرفه‌ای خود را آغاز کرد. به زودی با برد ۲ میلیون دلاری و ۳ میلیون دلار به ترتیب در سال ۲۰۰۶ و ۲۰۰۸ روند موفقیت‌های وی تکرار شدند. این امر پس از آن با پیروزی ۱۰ میلیون دلاری در سال ۲۰۱۰ دنبال شد.

برخی تخمین‌ها حاکی از آن است که وی برای برد در این لاتاری‌‌ها بیش از ۱۰۰،۰۰۰ بلیط خریداری کرده است اما حتی اگر چنین هم باشد باز هم توانسته سود قابل توجهی کسب کند. بازیکنان حرفه‌ای مانند جوآن معمولاً هنگامی که پیروزی بزرگی کسب می‌کنند به این کار علاقمند شده و سپس گرفتار «تب لاتاری» می‌شوند. پس از این مرحله آنها دائماً درصدی از برد خود را روی خرید ورودی‌های بیشتر سرمایه گذاری می‌کنند.

منبع: لوتو ۲۴۷

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

شماره های داغ و سرد؛ چگونه اعداد لاتاری را انتخاب کنیم؟

آخرین قرعه‌کشی لاتاری استرالیا به سرعت در حال نزدیک شدن است. اما چگونه می‌توان شماره‌های ش…