خانه برندگان لاتاری برندگان بدشانس لاتاری

برندگان بدشانس لاتاری

0 ثانیه خوانده شده
0
10,538

میلیونر زاغه نشین!

مایکل کارول یک رفتگر ۱۹ ساله در انگلستان بود که در سال ۲۰۰۲ برنده ی ۷/۹ میلیون پوند (برابر با ۴/۱۴ میلیون دلار بر اساس نرخ آن زمان) شد. او تمام پول را صرف خریدن عمارت، طلا و جواهرات و مواد مخدر کرد.

در سال ۲۰۱۲ کارول ورشکسته شد و با حقوق بیکاری اموراتش را می گذراند. حال او در بخش مونتاژ یک کارخانه ی شیرینی سازی مشغول به کار است و حقوق هفتگی به مبلغ ۲۰۴ پوند (حدود ۳۰۰دلار) دریافت می کند.

برنده ی بازنده!!

جرالد موس واگون از وینیپگ مانیتوبا، در سال ۱۹۹۸ برنده ی ۱۰ میلیون دلار شد. او با این پول برای خانواده و دوستانش خانه و ماشین خرید و خانه ی خودش را به پاتوق پارتی کردن و مهمانی دادن تبدیل کرد.

در نهایت، او تمامی پول را با این روش به هدر داد و برای تامین مخارج دوست دختر و ۶ فرزندش به یک شغل کم درآمد روی آورد. او در سال ۲۰۰۵ دقیقا ۷ سال پس از برنده شدنش دست به خودکشی زد.

هرکه بُردش بیش؛ قرضش بیش تر!

سوزان مولینز در سال ۱۹۹۳ برنده ۲/۴ میلیون دلار جایزه ی بزرگ ویرجینیا لاتاری شد. او مبلغ جایزه را با شوهرش تقسیم کرد و قرار شد به صورت سالانه به مدت ۲۰ سال بدون کسر مالیات و ماهانه مبلغ ۴۷،۷۷۸ دلار را دریافت کند. ولی وقتی در تنگنا قرار گرفت، اقدام به گرفتن وام از موسساتی که مختص دادن وام به برندگان لاتاری هستند کرد. در سال ۲۰۰۰ قوانین لاتاری عوض شد و به ولینز این امکان را داد تا تمامی پول خود را برداشت کند. مولینز پس از دریافت پول، به جای پرداخت بدهی اش به موسسه ی وام دهی، ترجیح داد آن را خرج کند. و اینگونه بود که در سال ۲۰۱۴ در دادگاه اعلام شد او هنوز ۱۵۴،۱۴۷ دلار هنوز به این موسسه بدهی دارد!

۳۱ میلیون دلار و زندگی بیلی در ۲ سال

بیلی باب هارل جونیور در ۱۹۹۷ برنده ی ۳۱ میلیون دلار جایزه ی بزرگ لوتو تگزاس شد و دیگر لازم نبود به کار قفسه سازی و انبار سازی خانه ها ادامه دهد.

او یک مزرعه به همراه چند خانه خریداری کرد، به کلیسا کمک مالی اهدا کرد و به دوستانش نیز قرض داد. همه از پولی که برنده شده بود سهم می خواستند و در نهایت زندگی زناشویی او به خاطر این ولخرجی ها و قرض دادن ها در خطر افتاد. در سال ۱۹۹۹ کمتر از ۲ سال پس از برنده شدن این مبلغ، هارل دست به خودکشی زد.

برنده ی ولخرج

شارون تیراباسی از همیلتون ایالت اونتاریو برنده ۵/۱۰ میلیون دلار در سال ۲۰۰۴ شد. او دوستانش را به مسافرت های بسیاری نظیر کانکون مکزیک، لاس وگاس، کالیفرنیا، فلوریدا و جزایر کارائیب برد. او پس از ازدواج یک خانه ۵۱۵،۰۰۰ دلاری خرید. ولی به جای پرداخت نقدی ۳۶۰،۰۰۰ دلارش را از طریق وام پرداخت کرد. او ماشین های متعددی خرید که گران ترین آن به مبلغ ۲۰۰،۰۰۰ دلار بود. او همچنین کمک های مالی میلیون دلاری به خانواده و دوستانش کرد. در سال ۲۰۰۷، او نصف پولش را خرج کرده بود و در سال ۲۰۰۸ تیراباسی و همسرش به علت رانندگی تحت تاثیر مواد و الکل سر از زندان در آوردند. آن ها خانه شان را نیز از دست دادند و حال او برای پرداخت اجاره ی خانه و نگهداری از فرزندانش مجبور است با وسلیه ی نقلیه ی عمومی نیمه وقت کار کند.

تقاضای کار یک برنده ی لاتاری!

ویویان نیکولسون، از کستلفرد انگلستان، در ۱۹۶۷ برنده ی ۱۵۲،۳۰۰ پوند (مبلغی به ارزش ۳ میلیون پوند: ۴٫۵ میلیون دلار امروز) شد. شعار او این بود: ” خرج کن، خرج کن و خرج کن “!

او شروع به خرید لباس از گران ترین و معروفترین طراحان کرد، به مسافرت های بسیاری رفت و هر ۶ ماه یک بار ماشینش را عوض می کرد.

در دهه ی ۱۹۷۰ نیکولسون ورشکست شد! در ۱۹۹۸ از سوی سازمانی که با عنوان ” خرج کن، خرج کن و خرج کن ” زندگی نامه ی او را به صورت موزیکال اجرا می کردند، کمک مالی دریافت کرد که خیلی زود آن را هم خرج کرد. در سال ۲۰۰۷، در سن ۷۱ سالگی با دنبال کار گشتن و حقوق بازنشستگی اش که به مبلغ ۸۷ پوند (۱۳۱ دلار) در هفته بود زندگیش را سپری می کرد. و پس از ارسال ۲۵ رزومه ی کاری خود همچنان جایی برای کار پیدا نکرد!

باز هم طلاق! / فرار رابرت!

لارا و رابرت گریفین برنده ی ۱٫۸ پوند (۲٫۷ میلیون دلار) در لاتاری سال ۲۰۰۵ شدند. آن ها یک خانه به قیمت ۶۷۰٫۰۰۰ پوند (۱ میلیون دلار) را خریداری کردند. همچنین یک لکسوس ۴×۴ و یک پورشه کانورتیبل خریدند. رابرت مقداری از پول را برای ضبط آهنگ گروه موسیقیش خرج کرد و لارا نیز مشغول ولخرجی روی کیف دستی های طراحان معروف بود. لارا و رابرت یک سالن زیبایی نیز راه اندازی کردند.

پس از ۶ سال رابرت با پرشه غیبش زد !

در حالی که لارا ایمیل های بسیار شک برانگیزی روی کامپیوتر رابرت پیدا کرد. ابتدا رابرت داشتن رابطه ی پنهانی را انکار کرد ولی در انتها این ازدواج به طلاق ختم شد. همه ی پول ها نیز تمام شدند و حالا لارا کارمند همان سالن زیبایی است که زمانی مال خودشان بود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …