خانه بلاگ و اخبار لاتاری برنده لاتاری MYSTERY کمتر از یک ماه برای دریافت جایزه خیره کننده ی یک میلیون پوندی فرصت دارد 

برنده لاتاری MYSTERY کمتر از یک ماه برای دریافت جایزه خیره کننده ی یک میلیون پوندی فرصت دارد 

5 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای برنده لاتاری MYSTERY کمتر از یک ماه برای دریافت جایزه خیره کننده ی یک میلیون پوندی فرصت دارد  بسته هستند
635

زمان در گذر است تا صاحب بلیتی که در ۲۹ ژانویه سال ۲۰۲۰  از Poole برای قرعه کشی لوتو خریداری شد، پیدا شود. در آن تاریخ اعداد برنده ۷، ۲۳، ۴۰، ۴۲، ۴۷، ۵۹ و توپ بونوس ۵۸ بود. اعداد انتخابی صاحب خوش شانس بلیت با پنج شماره اصلی و توپ بونوس مطابقت داشتند. با این حال، او فقط تا دوشنبه ۲۷ ژوئیه سال ۲۰۲۰ زمان دارند تا جایزه خود را مطالبه کنند.

اکنون از بازیکنان قرعه کشی ملی خواسته شده که یکبار دیگر یا بطور آنلاین، از طریق وب سایت The National Lottery یا از طریق اپلیکیشن National Lottery، بلیت های خود را چک کنند.

اندی کارتر، از مشاوران برتر برندگان در لاتاری ملی، گفت: “زمان هر لحظه برای برنده این جایزه در گذر است، اما ما هنوز امیدواریم که شخصی در آخرین لحظه ها هم که شده برای مطالبه پول حاضر شود.”

وی افزود: “ما از همه تقاضا کرده ایم که برای بار آخر بلیت های قدیمی خود را چک کنند یا به دنبال جایی که ممکن است یک بلیت لوتوی گم شده پنهان شده باشد، نگاهی بیاندازند. این جایزه خیره کننده می تواند در زندگی شخصی آن بیرون تحولی ایجاد کند و رویاهایش را به حقیقت بپیوندد.

وی گفت: “در شرایط فعلی، همه را تشویق می کنیم بلیت های خود را بصورت آنلاین از طریق وب سایت National Lottery یا از طریق برنامه ملی لاتاری بررسی کنند. می توانید بلیت بازی مبتنی بر قرعه کشی خود را در برنامه قرعه کشی ملی اسکن کنید تا ببینید جایزه ای کسب کرده اید یا خیر.

وی افزود: “در حال حاضر که همه ما سعی می کنیم با ماندن در خانه در حد امکان مسئولیت صحیح خود را انجام دهیم، این یک فرصت خوب برای یافتن و چک کردن بلیت های بخت آزمایی قدیمی است.”

اگر قبل از پایان مهلت مطالبه جوایز، کسی مدعی کسب جایزه نشود، پول جایزه، به علاوه تمام سودی که به آن تعلق گرفته، برای کمک به پروژه های تأیین شده توسط قرعه کشی ملی در سراسر انگلیس، کمک خواهد کرد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در بلاگ و اخبار لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

روزانه ۵ دقیقه این کارها را انجام دهید تا به یک برنده موفق لاتاری تبدیل شوید

کتی و ریچارد براون از شهر ایپسویچ برنده شدن لوتو جکپات ۶.۱۲۳.۳۹۵ پوندی را جشن گرفتند. اگر …