خانه برندگان لاتاری داروساز بازنشسته برنده لاتاری کانادا شد

داروساز بازنشسته برنده لاتاری کانادا شد

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای داروساز بازنشسته برنده لاتاری کانادا شد بسته هستند
99
برنده لاتاری کانادا

برای بسیاری از افراد، یک رویا صرفاً یک رویاست اما برای برخی، این رویا به واقعیت تبدیل می‌شود. برنده شدن در لاتاری کانادا قطعاً شما را در مسیر زندگی راحت تا آخر عمر قرار می‌دهد.
اگر در لاتاری کانادا برنده شوید، چه می‌کنید؟ آیا ثروت بادآورده خود را صرف خرید ناوگانی گران قیمت از اتومبیل‌های لوکس می‌کنید، سرمایه گذاری می‌کنید یا تعطیلات رویایی و عجیب و غریبی را سپری خواهید کرد؟
در طول این سال‌ها روش‌های جالب، عجیب و گاه بی شرمانه‌ای برای خرج کردن جایزه لاتاری از سوی برندگان وجود داشته است. با این حال، آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید وقتی متوجه برد در لاتاری می‌شوید کجا خواهید بود یا در حال انجام چه کاری هستید؟
تیبور توزنادی Tibor Tusnady داروساز بازنشسته ۶۳ ساله تصور نمی‌کرد که بعنوان یک میلیونر از دستشویی منزل خود خارج شود. او پس از برنده شدن در لاتاری کانادا، ۱۶.۴ میلیون دلار (تقریباً ۱۲.۸ میلیون دلار آمریکا) ثروتمندتر از دستشویی بیرون آمد.
توسنادی گفت: «کمی‌شرم آور است، اما من واقعاً در آنجا اعداد را مطابقت داده و گوگل کردم».

داروساز بازنشسته برنده لاتاری کانادا شد

روش جدید اعلام نتایج

شرکت لاتاری بریتیش کلمبیا (BCLC) به دلیل همه گیری کووید ۱۹ اولین جشن مجازی خود را برای برنده لاتاری کانادا برگزار کرد که به صورت زنده در فیس بوک پخش شد. توزنادی، به همراه رئیس موقت و مدیر عامل BCLC، گرگ مور Greg Moore در این برنامه شرکت کرده و فاصله اجتماعی را بشکل دقیق اجرا کردند.
با یادآوری و روایت لحظه‌ای که زندگی توزنادی تغییر کرد چک برنده به او اهدا شد. وی لحظه‌ای که فهمید برنده لاتاری کانادا شده است را «سورئال» توصیف کرد و افزود که مدتی طول کشید تا از این شوک عبور کند.
توزنادی فاش کرد که مجبور شده حداقل پنج بار اعداد شانس خود را دوباره بررسی کند زیرا از این موضوع بسیار شوکه شده بود. او هر شش شماره برنده را با بلیطی که از یک پمپ بنزین در بریتیش کلمبیا خریده بود مطابقت داد.
اعداد برنده قرعه کشی ۱۵ آپریل کانادا ۰۱، ۰۳، ۰۷، ۱۳، ۲۲ و ۴۷ بود.
در کمال ناباوری توزنادی پس از اطمینان از برد به تماشای تلویزیون بازگشت و حتی بدون اینکه به همسرش بگوید که برنده شده است به رختخواب رفت. سرانجام ۱۶ ساعت بعد خبر را با او در میان گذاشت و آنها پنج بار دیگر شماره‌های برنده لاتاری کانادا را بررسی کردند. این برنده خوش شانس لاتاری کانادا اظهار داشت: «در واقع همسرم نمی‌دانست من در لاتاری شرکت می‌کنم، این یک راز بود، اما مجبور شدم در نهایت برای او اعتراف کنم».
توزنادی با یک بطری شامپاین برد جکپات لاتاری کانادا را جشن گرفت و سرانجام به خانواده و دوستانش اجازه داد که از این راز را باخبر شوند.
توزنادی می‌گوید: «در نهایت به دوستان و اقوام گفتیم. همۀ آنها بسیار خوشحال بودند، اما در ابتدا هیچ کس باور نکرد. همه فکر می‌کنند این یک شوخی است».

ثروت بادآورده

برنامه ریزی برای ثروت بادآورده

برنده لاتاری کانادا گفت که او قبلاً به بانک خود هشدار داده است که با جک بزرگ لاتاری خود به آنجا خواهد آمد.
توزنادی در مورد برنامه خود برای ثروت بادآورده خود گفت که قصد دارد از آرژانتین و اروگوئه دیدار کند. با این حال وی افزود که برنامه‌های سفر وی به مقامات بهداشت عمومی که ‌اجازه سفرهای بین المللی را می‌دهند بستگی دارد.
«وقتی دفعه دیگر سفر کنیم قطعاً سفری درجه یک خواهد بود. بدیهی است که فعلاً در خانه خواهیم ماند. ما آماده برای برنامه ریزی هستیم ولی در ابتدا باید به اقوام و دوستان خود کمک کنیم و این موضوع بسیار مهم است و می‌توانیم این کار را خیلی زود شروع کنیم».
توزنادی ۳۸ سال داروساز بود و پس از تشخیص سرطان پروستات در سال ۲۰۱۸ بازنشسته شد. آخرین برنده لاتاری کانادا ۱۵ سال پیش شروع به شرکت در لاتاری کرد و چند سال بعد بازی را متوقف کرد.
حالا که او جکپات لاتاری کانادایی را برده است فاش کرد که برای مدتی از لاتاری فاصله خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: نحوه مدیریت ثروت ناگهانی

لاتاری آنلاین

مزایای بازی آنلاین لاتاری

آیا از شرکت در بازی لاتاری مورد علاقه خود لذت می‌برید؟ مزایای بی شماری برای انجام آنلاین لاتاری مورد علاقه خود وجود دارد که در اینجا چند نمونه آورده شده است:

۱. امنیت کامل در مورد بلیط‌های لاتاری خود

اگر بلیط‌های لاتاری فیزیکی خریداری می‌کنید، به شما توصیه می‌شود که آنها را امضاء کرده و در مکان امن ذخیره کنید. وقتی لاتاری را بصورت آنلاین انجام می‌دهید، آنها با خیال راحت در حساب ثبت شده شما نگهداری می‌شوند.

۲. در هر زمان و هر مکان بازی کنید

یک مزیت قابل توجه در بازی آنلاین لاتاری این است که شما می‌توانید در هر مکان و هر زمان بازی کنید بدون اینکه خانه یا محل کار خود را ترک کنید.

ترفندهای ایمنی برای لاتاری آنلاین

۳. از میان طیف گسترده‌ای از لاتاری‌ها انتخاب کنید

خرید بلیط‌های فیزیکی لاتاری به این معنی است که شما فقط لاتاری محلی را انجام می‌دهید و سایر لاتاری‌های مهم از سراسر جهان را از دست می‌دهید. لاتاری‌های بین المللی، جکپات‌های عظیم تغییر دهنده زندگی را ارائه می‌کنند که بهتر است برای برنده شدن آنها تلاش کنید.

۴. روند آسان مطالبه جایزه

اکثر لاتاری‌ها نتایج قرعه کشی خود را بصورت آنلاین منتشر می‌کنند. با این حال، وقتی بازی لاتاری مورد علاقه خود را بصورت آنلاین انجام می‌دهید بلافاصله پس از هر قرعه کشی نتایج را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بلیط‌های لاتاری به نام شما ثبت شده و به صورت آنلاین ذخیره می‌شوند به این معنی که هیچ کس نمی‌تواند آنچه را که حق شماست به سرقت ببرد. شماره‌های شانس شما به طور خودکار در مقابل شماره‌های قرعه کشی شده بررسی می‌شوند. در صورت مطابقت با هر یک از اعداد برنده، جایزه مستقیماً به حساب‌تان واریز می‌شوند.

منبع: لوتو ۲۴۷

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

۷ ترفند برای تضمین برد در لاتاری

ممکن است از خود بپرسید که آیا رویای شما برای برنده شدن در لاتاری محقق می‌شود؟ قطعاً کار آس…