خانه استراتژی لاتاری آیا ذهن‌آگاهی بهترین راه برای برنده شدن در لاتاری است؟

آیا ذهن‌آگاهی بهترین راه برای برنده شدن در لاتاری است؟

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای آیا ذهن‌آگاهی بهترین راه برای برنده شدن در لاتاری است؟ بسته هستند
581
برنده شدن در لاتاری

ذهن‌آگاهی چیست و چگونه می‌تواند به شما برای برنده شدن در لاتاری کمک کند؟

ذهن‌آگاهی در مورد تجسم و ادراک بوده و بر این اصل استوار است که برای رسیدن به چیزی، ابتدا باید آن را باور کنید. این بدان معناست که اگر هدف اصلی شما برنده شدن در لاتاری است، باید در ذهن خود تصور کنید که اگر واقعاً چنین چیزی اتفاق افتاد چه احساسی داشته باشید و خود را در آن شرایط تصور کنید. با درک خود در آن شرایط، فرکانس‌هایی را به کائنات می‌فرستید که به تجسم واقعیت کمک می‌کند.

آیا ذهن‌آگاهی بهترین راه برای برنده شدن در لاتاری است؟

ذهن‌آگاهی البته یک علم دقیق نیست، اما افراد موفق و مشهوری در سراسر جهان به قدرت آن برای رساندن شما به رویاهای خود اعتقاد دارند. «راز» یک کتاب محبوب است که پس از نمایش در لیست کتابهای اپرا وینفری، به شهرت رسید. «راز» قدرت نمایش تصاویر پیچیده در ذهن به منظور تحقق آن در دنیای واقعی را توضیح می‌دهد. اوپرا می‌گوید که این کتاب زندگی او را تغییر داده است و او قبل از خواندن کتاب متوجه نشده بود، اما او در کل زندگی خود از ذهن‌آگاهی استفاده کرده و معتقد است که نقش عمده‌ای در موفقیت او داشته است.

ذهن‌آگاهی

ذهن‌آگاهی نوعی مراقبه است، اما به جای پاک کردن ذهن خود، آن را به موقعیت، احساس یا لحظه‌ای که دوست دارید در آن حضور داشته باشید منتقل می‌کنید. با انجام این کار، می‌توانید خود را در آن فضا مشاهده کنید و این بدان معنی است که ذهن شما سعی خواهد کرد تا با کمک به شما در درک فرصت‌‌ها، الگوها و موارد دیگر، آن را هم تراز با زندگی واقعی کرده و این لحظات را در واقعیت تجربه کنید.

بسیاری از برندگان پیشین لاتاری گفته‌اند که ذهن‌آگاهی ابزاری بوده که به آن‌ها در برد لاتاری کمک کرده است. ما نمی‌دانیم که این چقدر صحیح است، اما تلاش برای آن هیچ ضرری ندارد.

ما فهرستی از گام‌های ضروری را برای شما فراهم کرده‌ایم تا کائنات برنده شدن در لاتاری را در مشیت شما قرار دهد، آن‌ها را در زیر بخوانید:

  • یک مکان آرام و به دور از گسست ذهنی پیدا کرده و در یک موقعیت راحت بنشینید یا دراز بکشید.
  • چشمان خود را ببندید و سعی کنید هرگونه استرس، نگرانی یا افکار منفی را از ذهنتان پاک کنید. این کار را با تمرکز روی تنفس خود انجام دهید.
  • هنگامی‌که ذهن شما پاک شد، شروع به تصویر کردن کل داستان برنده شدن در لاتاری کنید. خود را در موقعیت اول شخص تصویر کنید و سعی کنید تا آن‌جا که می‌توانید با استفاده از هر ۵ حس از جمله بو، صدا و مزه، جزئیات را تصور کنید.
  • حتماً از ابتدا داستان را تصور کنید (پشت لپ تاپ خود نشسته، شماره‌‌های لاتاری خود را انتخاب کنید، چک کنید، منتظر قرعه‌کشی باشید) تا میانه داستان (تماشای قرعه‌کشی به صورت زنده یا خواندن نتایج لاتاری آنلاین، دیدن این‌که شماره‌‌های شما مطابقت دارد) در انتها (واریز پول به حساب بانکی شما، تصمیم گیری در مورد خرج کردن پول و جشن گرفتن).
  • این تمرین را یک یا دو بار در روز برای چند هفته تکرار کنید. هر بار، می‌توانید یک داستان موفقیت در لاتاری جدید در ذهن خود خلق کنید یا می‌توانید به داستان قبلی خود اضافه کرده و آن را کامل کنید.

ما نمی‌توانیم موفقیت شما را با انجام این مراحل تضمین کنیم، اما امیدواریم که حداقل به شما کمک کند تا مواهب مثبتی از کائنات دریافت کنید.

منبع: لوتو ۲۴۷

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا شماره‌های لاتاری تصادفی هستند؟

هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری، بازیکنان برای انتخاب مجموعه‌ای از «اعداد شانس» یا انتخاب اع…