خانه برندگان لاتاری آیا برنده شدن در لاتاری بدون افشای هویت امکان‌پذیر است؟

آیا برنده شدن در لاتاری بدون افشای هویت امکان‌پذیر است؟

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای آیا برنده شدن در لاتاری بدون افشای هویت امکان‌پذیر است؟ بسته هستند
944
برنده شدن در لاتاری

منصفانه است اگر که بگوییم برنده شدن در لاتاری یک رویداد مهم در زندگی است. این برد می‌تواند پایان مشکلات مالی شما باشد و روزی که نتایج قرعه‌کشی اعلام می‌شود بدون شک به یکی از جالب‌ترین روزهای زندگی شما تبدیل خواهد شد. گفته می‌شود، وکلا از مدت‌ها پیش توصیه کرده‌اند که این خبر نباید عمومی بشود. اغلب برندگان امروزه تصمیم می‌گیرند که برد را مخفی نگاه دارند.

مسلماً، توانایی یک بازیکن برای ناشناس ماندن تا حد زیادی به لاتاری و مکان شرکت در لاتاری بستگی دارد. به‌عنوان مثال، به اکثر برندگان یورو میلیونز این انتخاب داده می‌شود که به طور نامحدود ناشناس بمانند، در حالی که تنها ۶ ایالات متحده آمریکا به برندگان مگامیلیونز اجازه می‌دهند از همین امتیاز برخوردار شوند. قبل از این‌که تضمین کنید هیچ کس در مورد برد شما اطلاع پیدا نمی‌کند، بررسی شرایط ضروری است. با این وجود، بازی آنلاین و دریافت خبر از طریق ایمیل حداقل می‌تواند کنترل شما بر اعلام عمومی را ‌تضمین کند. همین امر به تنهایی می‌تواند تفاوت زیادی در داستان برد شما ایجاد کند.

بیشتر بخوانید: برندگان لاتاری ؛ افشای هویت یا پنهان کردن آن

برندگان آنلاینی که همه چیز را پس از برنده شدن در لاتاری مخفی نگه داشتند

در این زمینه چندین برنده آنلاین قابل توجه وجود دارند. بسیاری از این افراد توانسته‌اند از توجه گسترده‌ای که غالباً به دلیل کسب میلیون‌ها پوند پول نقد حاصل می‌شود، دوری کنند.

رابرت ریچ (Robert Rich) که بلیط بخت آزمایی را آنلاین خریداری کرد یکی از این افراد است. برد وی به حدی بی سر و صدا بود که او ایمیل برنده شدن خود را نادیده گرفت، زیرا در شهر دیگری و مشغول خرید بود. او تا زمان بازگشت متوجه نشد که ایمیلی مبنی بر برد ۲ میلیون پوندی دریافت کرده است.

داستان مشابهی برای کیسی کارینگتون (Cassey CarringtonO) و مت تاپهام (Matt Topham) رخ داده است. آن‌ها پس از برد ۴۵ میلیون پوندی اوضاع را آن‌قدر آرام نگه داشتند که حتی تأییدیه برد را هم تا ساعت ۸ صبح روز بعد که خط‌ها باز می‌شدند نگرفتند.

سایر داستان‌های بی پایان آنلاین هم حالات مشابهی را نشان می‌دهند و اثبات می‌کنند که شرکت در لاتاری از طریق رایانه یا تلفن همراه قطعاً بهترین شانس شما برای برنده شدن در لاتاری بدون جلب توجه دیگران است.

مخفی نگاه داشتن برد در لاتاری

مزایای مخفی نگاه داشتن برد در لاتاری

چندیی منفعت اصلی در مخفی نگاه داشتن برد لاتاری حداقل در ابتدا وجود دارد. دو مورد اصلی عبارتند از:

  • ایمنی

دانستن این موضوع که اعلام برد میلیونی امنیت شما را به خطر می‌اندازد به نبوغ زیادی احتیاج ندارد. با اعلام برد شما در دسترس بودن خود برای کلاهبرداری را تبلیغ می‌کنید. ناگفته نماند که هر شخصی که شما را بشناسد به زودی شروع به بدرفتاری کردن بابت پولی که به آن‌ها بدهکار بوده یا نبوده‌اید می‌کند.

  • حریم خصوصی

هنگامی‌که برنده شدن در لاتاری شما عمومی ‌می‌شود، حریم خصوصی به خاطره‌ای از گذشته تبدیل می‌شود و مطمئناً عوارض آن را پرداخت خواهید کرد. قبل از این‌که متوجه شوید، همه خریدهای بعدی شما را حدس می‌زنند و اعتماد به نفس شما را در شگفت انگیزترین زمان زندگی کاهش می‌دهند. مطمئناً نمی‌توانید پس از فاش کردن این راز بزرگ، از پول خود به صورت خصوصی لذت ببرید.

همان‌طور که گفته شد، امکان پذیر نیست که هیچ کسی از برنده شدن شما در لاتاری با خبر نشود. با این وجود، حتی در مواردی که اعلام عمومی اهمیت زیادی دارد، با شرکت در لاتاری به‌صورت آنلاین و برنامه‌ریزی برای اعلام عمومی‌، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که خطرات ذکر شده سر راه شما قرار نمی‌گیرند.

منبع: لوتو ۲۴۷

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا شماره‌های لاتاری تصادفی هستند؟

هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری، بازیکنان برای انتخاب مجموعه‌ای از «اعداد شانس» یا انتخاب اع…