خانه استراتژی لاتاری برای برنده شدن در لاتاری این ترفند اشتباه را کنار بگذارید

برای برنده شدن در لاتاری این ترفند اشتباه را کنار بگذارید

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای برای برنده شدن در لاتاری این ترفند اشتباه را کنار بگذارید بسته هستند
1,402
برنده شدن در لاتاری

برنده شدن در لاتاری

در دنیای لاتاری، ترفند‌ها و نکات زیادی برای برنده شدن وجود دارد که به ظاهر جذاب و فریبنده هستند. امتحان کردن برخی از این نکات سرگرم کننده است و خیلی از افراد برای یک بار هم که شده آنها را امتحان می‌کنند. اما متاسفانه حقیقت ساده این است که پیروی از این نکات تاثیر زیادی در برنده شدن در لاتاری ندارد. لاتاری یک بخت آزمایی بر مبنای شانس است و مهارت نقشی در آن ندارد.

یکی از این ترفند‌ها، پیگیری و دنبال کردن اعداد است. این یعنی پروسه‌ی ثبت کردن نتایج لاتاری مورد علاقه خودتان در یک بازه زمانی مشخص. هدف از این کار مشخص کردن اعدادی است که قرار است در قرعه بعدی بیرون بیایند یا اعدادی که تا کنون بسیار تکرار شده‌اند و اعداد داغ نام دارند. به عنوان مثال، برخی بازیکنان متوجه می‌شوند که عدد ۵ به عنوان اولین عدد در ۶ ماه اخیر از قرعه بیرون نیامده است و نتیجه می‌گیرند که این بار نوبت عدد ۵ است که از قرعه بیرون آید. برخی افراد دیگر با پیگیری اعداد به همین نتیجه می‌رسند اما استنباط می‌کنند که عدد ۵ عدد سردی است و نباید این عدد را برای قرعه انتخاب کنند.

بیشتر بخوانید: برای برنده شدن در لاتاری چه اعدادی انتخاب کنیم؟

این تصور که برخی نتایج خاص قرار است از قرعه بیرون بیایند، ایده معمول و رایجی در قمار و شرط بندی است. در یک بازی واقعا راندوم و تصادفی، نتایج گذشته هیچ تاثیری بر نتایج آینده ندارند. به عنوان مثال اگر شما یک سکه را برای شیر یا خط به بالا پرتاب کنید، لاتاری بازی کنید یا روی میز رولت شرط ببندید، تفاوتی در اصل موضوع نمی‌کند.

عموما لاتاری یک بازی کاملا تصادفی محسوب می‌شود اما اگر تقلبی در بازی وجود داشته باشد، پیگیری اعداد می‌تواند برای کشف یک روند به شما کمک کند. اما پیشنهاد می‌شود وقت خود را هدر ندهید. شما به یک جامعه آماری بسیار بزرگ برای کشف یک بازی به پیچیدگی لاتاری احتیاج دارید. چراکه لاتاری از مباحث هوشمندانه ریاضیات استفاده می‌کند تا ویژگی تصادفی بودن آن تضمین شود.

منبع: بست آنلاین گمبلینگ

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …