خانه استراتژی لاتاری ۱۰ نکته کاربردی برای برنده شدن در لاتاری

۱۰ نکته کاربردی برای برنده شدن در لاتاری

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ۱۰ نکته کاربردی برای برنده شدن در لاتاری بسته هستند
463
برنده شدن در لاتاری

وقتی صحبت از لاتاری می‌شود هر فردی نظریه خاص خود را دارد. برخی از افراد خرافاتی هستند و برخی دیگر ترجیح می‌دهند حدس‌های علمی بزنند. کسانی هم هستند که معتقدند کل روند از همان ابتدا بر اساس تقلب است. واقعیت این است که شرکت‌های برگزار کننده لاتاری تلاش زیادی می‌کنند تا قرعه کشی را تصادفی نگه دارند. ماشین آلات به طور منظم سرویس می‌شوند و مجموعه‌ توپ‌ها برای مدت طولانی استفاده نمی‌شوند.
وقتی درن براون Darren Brown روانشناس مشهور انگلیسی اعلام کرد که در تلاش است تا نتیجه لاتاری را در تلویزیون ملی پیش بینی کند توجه زیادی را به خود جلب کرد. نیازی به ذکر نیست که او مجبور شد از مقامات لاتاری مجوز بگیرد زیرا حق فاش کردن نتایج لاتاری برای اولین بار در اختیار آنان است، زیرا اگر فرد دیگری این کار را صورت دهد ممکن است این تصور را ایجاد کند که نتایج از قبل مشخص شده‌اند.
این سناریو با پیش بینی صحیح اعداد توسط آقای براون به سرانجام رسید اما به دلیل تعداد زیادی از نظرات افراد حرفه‌ای چنین نتیجه گیری شد که درن مردم را گمراه می‌کند. بدین ترتیب اغلب افراد پذیرفتند که قرعه کشی‌ها کاملاً تصادفی و غیرقابل پیش بینی هستند.
با این حال مطالعاتی وجود دارد که نشان می‌دهد اعداد مشخصی بیش از سایر اعداد از گردونه خارج می‌شوند. اگر این مقوله با دقت دنبال شود الگوهایی قابل مشاهده است. ریچارد لاستیگ Richard Lustig که موفق شد ۷ بار برنده جکپات شود شهادت می‌دهد که روش‌هایی برای بهینه سازی شانس برد وجود دارد. او اسرار خود را در کتابی ارائه کرده است.
برای کسانی که امیدوار به برد هستند امتحان کردن روشی متفاوت از روال عادی ضرر ندارد. در این مطلب به روش‌های برتر برای برنده شدن در لاتاری پرداخته شده است.

۱۰ نکته کاربردی برای برنده شدن در لاتاری

شماره‌های خود را انتخاب کنید

نکته مشترک تعدادی از کارشناسان لاتاری این است که از گزینه انتخاب سریع اجتناب کنید. حتی اگر استفاده از شماره‌های مرتبط با روزهای تولد و شماره تلفن توصیه نشود اما باز هم انتخاب بهتری نسبت به استفاده از روش افراد تنبل برای شرکت در لاتاری است.
بعد از اینکه شماره‌های خود را انتخاب کردید برای مدتی از آنها استفاده کنید. به گفته متخصصان، انتخاب اعداد مختلف فقط شانس برنده شدن شما را کاهش می‌دهد.

درباره شماره‌های خود تحقیق کنید

اعدادی را انتخاب نکنید که قبلا برنده جکپات شده‌اند. احتمال حدس زدن اعداد لاتاری ممکن است حدود یک به ۱۴ میلیون باشد اما استفاده از ترکیبی که قبلاً برنده شده است این احتمال را ناگوارتر هم می‌کند. پس از انتخاب ترکیب خود تحقیق کنید که آیا این مجموعه اعداد قبلاً برنده شده است یا نه. از منظر تئوری ریاضیات بیش از صد سال طول می‌کشد تا یک ترکیب برنده دوباره خود را نشان دهد و قاعدتاً هیچ بازیکنی نمی‌خواهد آنقدر صبر کند.

عضو یک سندیکا شوید یا یک سندیکا ایجاد کنید

این توصیه تا حدودی نقض غرض است زیرا به زبان ساده، شما جایزه بزرگ را نخواهید برد. با این حال شانس برنده شدن بشدت افزایش می‌یابد. صدها سندیکا در اینترنت وجود دارد و بخت و اقبال دیگران ممکن است به نفع شما تمام شود. اگر نمی‌خواهید سهم بزرگی از جایزه را با دیگران به اشتراک بگذارید گروه کوچک خود را با تعدادی از دوستان نزدیک یا همکاران راه اندازی کنید. وقتی خوب به قضیه فکر کنید می‌بینید که تقسیم چند میلیون دلار بین ۵ یا ۶ نفر از بهترین دوستان‌تان چندان ایده بدی به نظر نمی‌رسد.

یک ترکیب متعادل داشته باشید

بعضی از افراد دوست دارند ترکیب‌هایی با اعداد فرد یا زوج درست کنند. با توجه به اینکه هر احتمالی در یک قرعه کشی تصادفی امکان پذیر است لذا هیچ مشکلی در این ایده وجود ندارد. برخی دیگر ترجیح می‌دهند ترکیباتی مانند ۱،۲،۳،۴،۵،۶ یا ۶،۱۲،۱۸،۲۴،۳۰،۳۶ را انتخاب کنند. این افراد البته زیادی خوش بین هستند. سوابق قرعه‌کشی‌ها در سراسر کره زمین نشان می‌دهد که چنین مجموعه اعدادی هرگز از گردونه خارج نشده‌اند.

به قرعه کشی‌های شانس مجدد وارد شوید

بسیاری از لاتاری‌ها با امکان قرعه کشی دوم یک جایزه اضافی یا پاداشی به بازیکنان ارائه می‌کنند. البته جایزه قرعه کشی شانس مجدد به اندازه قرعه کشی اصلی نیست اما باز هم به میزان قابل توجهی بزرگ است. معمولاً این گزینه در هنگام خرید بلیط و با اندکی هزینه اضافه ارائه می‌شود. این اتفاق تقریباً شانس برد شما را دو برابر می‌کند لذا به دلیل جایزه کمتر نباید از آن صرف نظر کنید. جوایز کوچک‌تر متعددی وجود دارد که می‌توان در این شانس مجدد برنده شد و اگرچه ممکن است مقدار آن برای بازنشستگی پیش از موعد کافی نباشد اما حداقل می‌تواند به پرداخت بدهی‌ها کمک کند.

استفاده از نرم افزار لاتاری

این روش ممکن است بیش از خود لاتاری یک کلاهبرداری به نظر برسد، اما نرم افزارهای مدرن بر اساس یک سیستم ریاضی کار می‌کنند. این سیستم‌ها آماری بر اساس سوابق نتایج سال‌های متمادی ارائه می‌کنند که یک حدس علمی محسوب می‌شود و بهتر از حرکت بر اساس شانس خالص هنگام سرمایه گذاری است حتی اگر مقدار قابل توجهی نباشد. در مقایسه با اولین توصیه ذکر شده، یک نرم افزار لاتاری قانونی می‌تواند تمام کارهایی را که نمی‌خواهید انجام دهید برای شما صورت دهد. تعداد کمی‌ از افراد وقت کافی برای تحقیق و پیگیری ترکیب‌های برنده را دارند بنابراین این یک روش عالی برای دستیابی سریع به نتایج قبلی است. بخاطر داشته باشید که نباید از اولین برنامه موجود استفاده کنید. مطمئن شوید که اساس محاسبات منطقی است.

هدایت معنوی

منطقی نیست اگر کسانی که به خلق شانس برای خودشان اعتقاد دارند را در نظر نگیرید. همۀ افراد به آمار و ارقام مقید نیستند و این افراد هم در مقیاس ریاضی شانس برنده شدن یکسانی با بقیه دارند. برخی از برندگان اعتراف کرده‌اند که از شماره‌هایی که در خواب دیده‌اند استفاده کرده‌اند یا الهاماتی نتایج را به آنها نشان داده است. چنین مسائلی به هیچ وجه قابل رد یا تأیید نیستند. حتی کارشناسان لاتاری که مشاوره منطقی می‌دهند نیز نگاه مثبت و برنده را توصیه می‌کنند. اگر به چنین مسائلی می‌خندید باید خود را فردی منفی قلمداد کنید.

بلیط لاتاری

روند قرعه کشی را تقلید کنید

پس از آنكه كاملوت (شركت برگزار کننده بخت آزمایی در انگلستان) مبلغ جایزه را به ۲۶۰۰مین برنده خود پرداخت كرد تصمیم گرفت با صد نفر از برندگان مصاحبه كرده و از تاكتیك‌های آنها برای انتخاب اعداد مطلع شود. باور کنید یا نکنید، بیشتر برندگان در خانه قرعه کشی‌های آزمایشی انجام می‌داده‌اند. بعضی‌ها از درون کلاه شماره‌ها را بیرون ‌کشیده بودند و سایرین توپ‌های پینگ پنگ را درون استوانه انداخته بودند. نکته این است که آنها یک قرعه کشی تصادفی را تقلید کرده بودند، عملی که برای آنها مفید بوده است. برای کسانی که حدس‌های منطقی و علمی را دوست دارند و نمی‌توانند توصیه‌های معنوی را تحمل کنند این روش یکی از بهترین و ساده‌ترین راه‌ها برای بدست آوردن اعداد است. این روش در بسیاری از شرایط خود را ثابت کرده و احتمالاً در آینده نیز مفید خواهد بود.

همه ترکیب‌های ممکن را بازی کنید

این تنها روش قطعی برای برنده شدن در لاتاری است. احتمالاً فکر می‌کنید اگر مجبور شوید میلیون‌ها دلار هزینه کنید چه فایده ای دارد؟ به یاد داشته باشید که جکپات‌های رول اور شده می‌توانند به مبالغ کلانی تبدیل شوند. در گذشته گروهی از افراد بودند که با همۀ ترکیب‌ها بازی کردند و در نهایت حدود ۲۰ میلیون پوند به جیب زدند. جکپاتی که آنها برنده شدند ۲۰۰ میلیون پوند بود. انجام این کار آسان نیست اما نتیجه تضمینی به همراه دارد.

بلیط بخرید

با توجه به تمام روش‌های موجود در لیست، این احتمالاً بهترین راه برای برنده شدن در لاتاری است. هر بخش مزایا و منافع مربوط به خود را دارد که به میلیونر شدن افراد کمک می‌کند، اما اگر بلیط نخرید هیچ اتفاقی نمی‌افتد. نکته مهم دیگری که باید بخاطر بسپارید بررسی کردن بلیط است. طبق آمار میلیون‌ها دلار در ماشین لباسشویی، داشبورد و غیره گم می‌شوند و در بعضی موارد به دلیل گم شدن بلیط با فراموش کردن بررسی نتایج، جکپات بدون مدعی باقی می‌ماند.
بهترین توصیه در مورد لاتاری این است که از پول مازاد خود استفاده کنید تا لاتاری واقعاً یک بازی باشد. برنده شدن در لاتاری نباید به یک نیاز تبدیل شود بلکه باید یک فعالیت سرگرم کننده باقی بماند.

منبع: د ریچست

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

داستان برندگان لاتاری: تاندا دیکرسون

اکثر افراد تصور می‌کنند برنده شدن در لاتاری بهترین اتفاقی است که ممکن است در زندگی آنها رخ…