خانه برندگان لاتاری برنده شدن در لاتاری و تجربه ی زندگی آرمانی!

برنده شدن در لاتاری و تجربه ی زندگی آرمانی!

0 ثانیه خوانده شده
0
3,108

پول جهان را به حرکت در می‌آورد و زندگی را تغییر می‌دهد.

خانه‌ای که در آن زندگی می‌کنید یا فروشگاهی که از آن خرید می‌کنید، سبک زندگی شما را تعیین می‌کند. همه‎‌ی ما دوست داریم سریع از نردبان زندگی بالا برویم. اما این بالا‌‎رفتن برای خیلی‌ها بسیار کُند پیش می‌‎رود.

همیشه راه میان‌‎بُر، برنده شدن در «لاتاری» است.

در یک لحظه، تجمل و ثروتی که بارها در صفحه‎‌ی تلویزیون دیده‌اید، به واقعیت زندگی شما بدل می‌شود. برای این‎‌که جشن کوچکی بگیریم، مسیرهایی را که به وسیله‎‌ی «لاتاری» زندگی شما تغییر می‌کند نشان می‎‌دهیم:

 بازنشستگی به دلخواه شما!

همه‌‎ی ما صدای زنگ ساعت را در صبحگاه شنیده‌ایم و از آن متنفریم، اما فشارهای مالی و ترس از قبض‌هایی که موعد پرداخت‌‎شان رسیده کافی است که همه‎‌ی ما را از تخت‎‌خواب بیرون بکشد.

تعدادی از برندگان «لاتاری»، بعد از برنده شدن، کار کردن را رها می‌کنند و برخی از آنها زندگی را مثل قبل ادامه می‌دهند. اما خیلی از برندگان ترجیح می‌دهند که باقی عمر را فقط به لذت بردن از زندگی بگذرانند.

ایجاد تعادل بین استرس کار و لذت بردن از اجتماع سخت، اما دلپذیر است.  می توانیم مطمئن باشیم هر زمان که استرس زیاد شد، می‌توانیم به‎‌راحتی بازنشستگی و استراحت را انتخاب کنیم.

 شست و شوی لباس­…هرگز!

یکی از مزایای مولتی‌‎میلیونر بودن، بهره‌مند شدن از سرویس‌ خشک‎‌شویی است. سبد لباس‌های کثیف‌‎تان را بیرون در خانه بگذارید و ۲۴ ساعت بعد، تمیز و اتوکشیده آن‌‎ها را تحویل بگیرید.

 آخرین امکانات خدمات درمانی و بهداشتی

کیفیت خدمات درمان عمومی بسیار به جایی که زندگی می‌کنید، بستگی دارد. در برخی از نقاط جهان خیلی از داروها و عمل‌های جراحی رایگان در اختیار همه قرار می‌گیرد، اما مدت زمان انتظار و کیفیت این خدمات از کشوری به کشور دیگر متفاوت است.

خوشبختانه امکان استفاده از بیمه‎ی درمانی خصوصی همیشه برای برندگان «لاتاری» وجود دارد.

با بیمه‌‎ی خصوصی می‌توانید از مزیت چِک‎‌آپ پزشکی بهره‌مند شوید و اطمینان داشته باشید که خدای نکرده اگر بدترین بیماری‌ها و سوانح هم پیش بیاید، همیشه از آخرین امکانات و معالجات درمانی بهره‌مند هستید.

خداحافظی با آشپزی!

خیلی از روزها وقتی به خانه برمی‌گردیم، آخرین کاری که دوست داریم انجام دهیم، آشپزی است. به‎‌عنوان یک میلیونر، شما این امکان را دارید که با ظروف آشپزی برای همیشه خداحافظی کنید، اما گرسنگی هم نکشید. اگر هیچ غذایی در منوی رستوران‌‎های بیرون‎‌‎‌بَر شما را راضی نمی‌کند، می‌توانید از راننده‎‌ی شخصی‎‌تان بخواهید که شما را به یک رستوران محلی ببرد.

 سلام به رویاها و آرزوها!

تا به‎‌حال فکر کرده‎‌اید که زندگی‎‌تان چه سر و شکلی خواهد داشت اگر انتخاب‌های متفاوتی انجام دهید؟ متاسفأنه محدودیت‎‌های مالی دوران بزرگسالی ما را از دست یافتن به آرزوها و رویاهای‎‌مان محروم می‌کند.

اما برنده شدن در «لاتاری»، امکانات جدیدی پیش پای ما می‌گذارد.

می‌توانید کارتان را تَرک و شروع به تحصیل در رشته‎‌ی مورد علاقه‎‌تان کنید. وقتی میلیون‌ها دلار در حساب بانکی‌تان دارید، دیگر نیازی نیست نگران شهریه‎‌ی بالا یا هزینه‌های زندگی باشید.

می‌توانید تجارت خودتان را راه بیاندازید و رئیس خودتان باشید. رویاپردازی و تخیل، هیچ محدودیتی ندارد. بعد از این‌‎که در «لاتاری» برنده شدید، هیچ محدودیتی برای کارهایی که می‌توانید انجام دهید، وجود ندارد.

 سفر به هر کجای جهان

محدوده‌‎ی حیات‎‌وحش در «کنیا» و یا ساحلی مجلل در «مالدیو»، فرقی نمی‌کند، همه‎‌ی ما مقاصدی در ذهن داریم که آرزویمان سفر به آنجاست.

بعد از برنده شدن در «لاتاری»، با سطح اقتصادی قبلی‌تان خداحافظی می‌کنید و به‎‌راحتی به طبقه‌‎ی مرفه می‌پیوندید. اگر در سفر احساس کردید به اندازه‌‎ی کافی خشنود نیستید، یک هتل ۵ ستاره می تواند راه حل خوبی باشد. وقتی پول کافی در بانک دارید، نیازی نیست نگران هزینه‎‌ی یک ماساژ مفرح یا سفارش اتاق در ساعت سه بعد از نیمه شب باشید. دنیا در دستان شماست.

 زندگی در هر کجای جهان

پول موانع را از سر راه برمی‌دارد.

بسیاری از کشورهای جهان، قواعد سفت و سختی برای مهاجرت دارند، ولی وقتی بفهمند که می‎‌خواهید در صنعت، تجارت و یا املاک آن‌‎ها سرمایه‌گذاری کنید، درها را به روی‌‎تان باز می‌کنند.

برای برنده‌ای که دوری از اقوام و دوستان برای همیشه کار سختی است، یک ویلای جدید برای تعطیلات، بهترین گزینه است.

می‌توانید تابستان را در بهترین نقاط فرانسه بگذرانید و زمستان‌ها با ماسه در دستانتان در قلب «کارائیب» باشید.

توانایی کمک به دیگران

بسیاری از برندگان «لاتاری» از کمک کردن به دیگران لذت می‌برند، به‌‎خصوص به دوستان و اقوام، هر زمان که نیاز دارند.

شما می‌‎توانید هزاران دلار به خیریه‎‌ی مورد علاقه‎‌تان بپردازید و یا چندماهی به دوست نزدیک‎‌تان (تا زمانی که بتواند مشکلاتش را حل کند)، در اجاره‎‌بها کمک کنید.

انتخاب این که به چه‎‌کسی پول بدهید یا چقدر بپردازید، می‌تواند زمان‌‎بر باشد، اما خواهید دید که چگونه تجربه‌‎ی برنده شدن در «لاتاری»، زندگی‌ها را متحول می‌کند.

آیا واقعأ تمایل دارید که از دایره‎‌ی بسته‌‎ی روزمرگی خارج شوید؟

از امروز بازی «لاتاری» را شروع کنید و فردای خود را تغییر دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …