خانه برندگان لاتاری برنده خوش شانس یورومیلیونز

برنده خوش شانس یورومیلیونز

0 ثانیه خوانده شده
0
2,493

شرکت کننده ای از فرانسه که روز سه شنبه در تاریخ ۲۲ اوت ۲۰۱۷ بلیط یورومیلیونز را خریداری کرده بود، برنده جایزه بزرگ این لاتاری شد. اعداد برنده این لاتاری ۰۳، ۱۰، ۱۲، ۱۷ و ۲۷ با لاکی استار (عدد افزوده) ۰۳ و ۰۵ بودند که این شرکت کننده توانست تمامی اعداد را به درستی انتخاب نماید و برنده ۴۴،۱۰۵،۲۶۵ یورو شود.

در قرعه کشی روز سه شنبه، لاتاری یورومیلیونز بیش از ۱٫۷۸ میلیون جایزه به شرکت کنندگانش اهدا کرد که حدود ۳۸۳۰۰۰ نفر آن اهل کشور انگلیس بودند. بلیط های بسیاری با تطبیق فقط ۵ عدد اصلی و ۱ لاکی استار برنده جایزه ممتاز به مبلغ ۳۷،۶۵۳ یورو شدند. همچین ۸ بلیط هم برنده ی جایزه مازاد سطح سوم به مبلغ ۱۳،۱۵۴ یورو شدند که مجددا ۴ بلیط برنده این سطح از انگلستان خریداری شده بود.

ما از صمیم قلب به برنده خوش شانس فرانسوی برای برنده شدن این مبلغ باور نکردنی تبریک می گوییم. ولی او تنها کسی نبود که اخیرا برنده جایزه بزرگ شده بود، چرا که برنده ی خوش شانس دیگری روز بعد آن یعنی ۲۳ اوت، برنده جایزه بزرگ دیوانه کننده پاوربال به مبلغ ۷۵۸٫۷ میلیون دلار شد! این شرکت کننده که اهل ماساچوست آمریکا است، توانسته بود با خریدن فقط یک بلیط این جایزه را ازآن خود کند. فعلا برنده پاوربال هویتش را مخفی نگه داشته است ولی قطعا برای باورکردن این موضوع به کمی زمان نیاز خواهد داشت تا افکارش را جمع کند و بداند با این مبلغ کلان چه کاری می خواهد انجام دهد! بهترین آرزوها را برای این برندگان خوش شانس داریم و امیدوارم آینده درخشانی پیش رو داشته باشند.

با برنده شدن جایزه بزرگ لاتاری یورومیلینز در روز سه شنبه، مبلغ آن برای قرعه کشی نوبت امروز ۱۵ میلیون یورو می باشد. زمان را از دست ندهید، همین الآن اعدادتان را انتخاب کرده و بلیط خود را برای قرعه کشی امشب خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …