خانه برندگان لاتاری این بار رویاهای شبانه ویکتور شانس بزرگ زندگی او شد.

این بار رویاهای شبانه ویکتور شانس بزرگ زندگی او شد.

3 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای این بار رویاهای شبانه ویکتور شانس بزرگ زندگی او شد. بسته هستند
733
برنده خوش شانس لاتاری

حالا وقت رویاهای بزرگ ویکتور است!

ویکتور که اصالتا اهل ویرجینیا است برنده جایزه بزرگ ۴۰۰ هزار دلار لاتاری شده است و عجیب این که او اعدادش را در خواب پیدا کرده است. گفته می‌شود انسان بیش از یک سوم عمر خود را در خواب می‌گذراند و تمام خواب‌های خود را به یاد نمی‌آورد و به محض بیدار شدن خواب‌ها از ذهن پاک می‌شود. شاید ایده جالبی باشد که برای به یاد آوردن خواب‌های خود قلم و کاغذی در کنار خود داشته باشید تا به محض بیدار شدن خواب‌های خود را یادداشت کنید.

عدد ۱۳ این بار خوش یمن بود!

ویکتور آمول این جایزه بزرگ را در روز ۱۳ ژانویه در ویرجینیا برنده شده است. گاهی باور عمومی بر این است که برخی از اعداد خوش شانسی می‌آورند و برخی هم بدشانسی به همراه دارند. در بسیاری از فرهنگ‌ها عدد ۱۳ بدیمن است. شاید بارها با این مورد در مکان‌های عمومی رو به رو شده باشید که عدد سیزده وجود ندارد و گاهی در هواپیما دیده شده است که ردیف ۱۳ شماره‌گذاری نشده است و یا گیت خروجی در فرودگاه وجود ندارد. اما این بار عدد ۱۳ برای ویکتور شانس زیادی به همراه داشت و مبارک بود.

نکته جالب توجه این که او اعدادش را از یک رویا به دست آورد و تا به حال هیچ خوابی مشابه این مورد نداشته است. دیدن رویا می‌تواند نشانه‌ای از پیش‌بینی باشد. به ارتباط بین اعداد و خود توجه کنید. شاید واقعا کلید شانس شما این اعداد باشند. گاهی باید خود را به دست سرنوشت سپرد و مستمر تلاش کرد.

اعداد انتخابی او ۳،۱۰،۱۷،۲۶،۳۲ برای خریدن ۴ بلیط بخت آزمایی مشابه بود. شاید باور نکنید ولی تمام ۵ عدد انتخابی او درست در آمد که شانس برنده شدن ۱۰۰ هزار دلار برای هر بلیط را به او هدیه داد. احتمال شانس برنده شدن او در این لاتاری ۱ به ۲۷۸۲۵۶ بود.

همه ما هزاران بار خواب دیده‌ایم که گاهی آنها را به یاد آورده‌ایم و گاهی فراموش کرده‌ایم. تا زمانی که برای برنده شدن اولین گام یعنی خرید بلیط بخت آزمایی را برندارید رویا‌های شبانه بی‌فایده خواهد بود. در تنها سایت رسمی ارائه بلیط بخت آزمایی برای ایرانیان بلیط بخت آزمایی بخرید و شانس را مهمان خود کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید...
Print this page

Print

Pin on Pinterest

Pinterest

Tweet about this on Twitter

Twitter

Share on LinkedIn

Linkedin

Share on Facebook

Facebook

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …