خانه برندگان لاتاری برنده جرمن لوتو آلمان؛ خوش شانس در عشق و لوتو

برنده جرمن لوتو آلمان؛ خوش شانس در عشق و لوتو

2 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای برنده جرمن لوتو آلمان؛ خوش شانس در عشق و لوتو بسته هستند
1,114
جرمن لوتو

برنده لاتاری جرمن لوتو

«زندگی مانند بازی ترن هوایی شهربازی، سرشار از بالا و پایین‌ها است و در این لحظه من احساس معلق بودن در هوا را دارم.» این جملات برگرفته از سخنان برنده میلیونری است که اتفاقات مهمترین ماه زندگی خود یعنی ماه فوریه ۲۰۱۹ را توصیف می‌کند. در این مطلب به داستان ویژه برنده شدن او در جرمن لوتو با شرح لحظات فراموش نشدنی بخت و اقبال بلند او می‌پردازیم.

داستان برنده شدن
برنده خوش شانس ما که ساکن ایالت Lower Saxony در شمال غرب آلمان است در حال آماده شدن برای رفتن به ماه عسل بود. او به همراه تازه عروس خود در کنار گیت خروجی فرودگاه ایستاده بود و برای سوار شدن به هواپیما لحظه شماری می‌کرد تا سفر خود را به سمت شرق دور آغاز کند. زمانی که او سوار هواپیما شد زنگ تلفن همراهش با تماس از یک شماره ناشناس او را غافلگیر کرد و خبر برنده شدن در جرمن لوتو را به او اعلام کرد. خبر خوش سبب شد تا او بالشتک هواپیما را جلوی دهانش بگیرد تا فریاد خوشحالی او به گوش دیگران نرسد.

بیشتر بخوانید:۳ باور اشتباه در مورد رفتار برندگان لاتاری پس از برنده شدن جایزه بزرگ

اعداد شانس ۱،۰،۰،۵،۵،۱،۷

این برنده که پس از برنده شدن جایزه بزرگ انتخاب کرده ناشناس بماند، برای مدت ۴ سال در یک رابطه خوشحال بود و در اواسط ماه فوریه ۲۰۱۹ با فرد مورد علاقه خود عقد کرد و تا پایان عمر به او متعهد شد. همزمان با این تغییر بزرگ در زندگی در تاریخ ۲۳ فوریه ۲۰۱۹ جکپات لاتاری آلمان به حدود ۵٫۸ میلیون یورو رسید و برنده ما با اعداد شانس ۱،۰،۰،۵،۵،۱،۷ در قرعه اصلی و بازی اکسترا Spiel77 شرکت کرده بود. او به مدت ۳ سال با این ۷ عدد درحال بازی بود و جوایز کوچکی هم برنده شده بود اما قبل از ازدواجش او این احساس را داشت که اتفاقی بزرگ در انتظار اوست. جالب است بدانید جایزه بزرگ او تنها جکپات انفرادی در آلمان بود که نصیبش شد.
عشق طولانی و برنده شدن جایزه بزرگ درکنار هم یک اصل را ثابت می‌کند: «رویاهای ما در زندگی واقعی هم تجلی پیدا می‌کند.»

منبع: لوتو لند

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …