خانه برندگان لاتاری اگر این بار شما برنده جایزه بزرگ لاتاری باشید، اولین چیزی که می‌خرید چیست؟

اگر این بار شما برنده جایزه بزرگ لاتاری باشید، اولین چیزی که می‌خرید چیست؟

7 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای اگر این بار شما برنده جایزه بزرگ لاتاری باشید، اولین چیزی که می‌خرید چیست؟ بسته هستند
1,282
برنده جایزه بزرگ

اگر این بار شما برنده جایزه بزرگ لاتاری باشید، اولین چیزی که می‌خرید چیست؟

شاید چند هفته یا چند ماه بعد تصمیم بگیریدکه به یک سفر رویایی بروید یا یک خانه جدید بخرید. اما همان روز برنده شدن چطور؟ در این مطلب به برخی از اولین خرید‌های برندگان لاتاری که گاهی بسیار عجیب هستند اشاره می‌کنیم.

سیمون فگان (Simon Fagan) اهل ایرلند، برنده جایزه بزرگ لاتاری در سال ۲۰۱۳، اعلام کرد که اولین خرید او پس از برنده شدن ۳ میلیون دلار خریدن یک ماشین بوده است. جالب است بدانید او برخلاف اکثر برندگان لاتاری که گزینه‌های پر زرق و برق و لوکس را انتخاب می‌کنند یک ماشین دست دوم از شرکت خودروسازی Kia با ۱۵۰ هزار کیلومتر کارکرد انتخاب کرد!

در همان سال، جان باکستر (John Baxter) شصت و سه ساله از انگلستان، پس از برنده شدن جایزه بخت آزمایی یک میلیون پوندی خود فورا به فروشگاه زنجیره‌ای تسکو (Tesco) رفت و برای همسرش یک جفت دمپایی با قیمت ۹٫۹۹ پوند خرید! او در مصاحبه رسانه‌ای خود اعلام کرد قصد خرید یک سینک ظرف شویی ضد زنگ را هم داشته است.

بری و رابرت لیتل (Barry and Roberta Little) هم جایزه یک میلیون پوندی خود را صرف یک ماشین لباس خشک کن کردند و در ادامه یک خانه، سفر به دیزنی لند و یک تلویزیون بزرگ خریدند.

در سال ۲۰۱۵ آنت دنسون در سفر تفریحی خود در بلغارستان بود که فهمید برنده جایزه لاتاری یک میلیون پوندی شده است. در نهایت شگفتی اولین خرید او یک دست کت و دامن به ارزش ۳۰ پوند بود!!

اما چرا؟

نتایج یک نظرسنجی در سال ۲۰۱۵ نشان داد که رایج‌ترین و محبوب‌ترین اولین خرید پس از برنده شدن در لاتاری ماشین لباس شویی است و خرید یک دست مبل در جایگاه دوم قرار دارد. آی پد، کیف دستی و پیراهن ورزشی تیم فوتبال مورد علاقه گزینه‌های بعدی هستند.

اولین خرید‌ها به نوعی خواسته‌هایی هستند که افراد برای مدتی در ذهن خود به آن فکر کرده‌اند و به دلیل عدم وجود پول نقد همیشه آرزوی داشتن آن را داشته‌اند. معمولا این انتخاب‌ها مرتبط با زندگی لوکس نیستند و تنها کیفیت لحظه‌ای زندگی آنها را بهبود می‌بخشند.

زمانی که شوک اولیه برنده شدن به پایان رسید، زمان خرید چیزهای ارزشمند است. البته همیشه استثنایی هم وجود دارد. چند سال پیش مشاور حقوقی یکی از برندگان اعلام کرد که موکلش پس از گرفتن چک جایزه بزرگ در دفتر مشاوره املاک توقف کرده و در ظرف چند دقیقه یک خانه خریده است.

برنده شدن مبلغ زیادی پول می‌تواند همه را وسوسه کند که کارهای عجیبی انجام دهند. گاهی فراموش می‌کنیم که برندگان لاتاری تفاوت زیادی با من و شما ندارند و تنها انتخاب کرده‌اند که پولشان را روی چیزهای عجیب و غریب و غیر معمول و البته شگفت انگیز خرج کنند.

آیا به اولین خریدتان پس از برد جایزه بزرگ فکر کرده‌اید؟

بیشتر بخوانید :ساخت پارک آبی با جایزه بزرگ لاتاری!

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …