خانه برندگان لاتاری ثروت جدید، خانواده جدید

ثروت جدید، خانواده جدید

1 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای ثروت جدید، خانواده جدید بسته هستند
1,794
برنده لاتاری

خوشحالی ثروت جدید را با اعضای خانواده جدیدتان تجربه کنید.

وقتی یک نفر برنده‌ی یک جایزه بزرگ میلیاردی میشود ،خیلی طول نمی‌کشد که برخی از” دوستان خیلی نزدیک” و ” اقوام دور” عجیب و غریب، ناگهان دور و بر او ظاهر می‌شوند و هرکسی از دور و نزدیک رفیق هزار ساله و فامیل نزدیک‌تر از جان او می‌شود. دوستایی که سال‌ها احوال او را نمی پرسیدند یک‌باره پیدا می‌شوند و همه به یاد می آورند که چقدر با او صمیمی هستند.

برندگان بخت آزمایی در قالب عکاسی های مرسومی که از برندگان انجام می شود در این تصاویر حضور دارند و این عکس‌ها با آشنایان نزدیک عجیب و غریبی که احتمالا برندگان تا به حال آنها را در زندگیشان ندیده‌اند پر شده است . آنها دقیقا مانند برنده لباس پوشیده‌اند تا وانمود کنند که از آشنایان او هستند و در نهایت برنده ناگهان متوجه می شود که یک خانواده جدید دارد!

 

رفیق هزار ساله و فامیل نزدیک‌تر از جان

برنده بخت آزمایی

اگر برنده جایزه بزرگ شوید، شاید در ابتدا از داشتن این همه دوستان به ظاهر صمیمی خوشحال نشوید. به طور حتم برنده شدن مبلغ زیادی جایزه بزرگ دردسرهای خود را خواهد داشت و شما در آن زمان نیازمند کمک یکی از این دوستان نزدیک تر از جان خواهید بود. پس اگر برنده شدید نگران نباشید و این اتفاق را به فال نیک بگیرید.

گام اول برای برنده شدن خرید بلیط بخت آزمایی است.

برای خرید بلیط بخت آزمایی پیشنهاد یورومیلیونز سایت لاتاری دات کام را از دست ندهید. قیمت هر بلیط بخت آزمایی ۲۰ پوند است قرعه کشی در روزهای سه شنبه و جمعه ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران برگزار می شود.

پیشنهاد دوم تنها سایت رسمی ارائه بلیط بخت آزمایی برای ایرانیان، لاتاری ال گوردو با قیمت بلیط بخت آزمایی ۱۴ پوند است. قرعه‌کشی یکشنبه ها ساعت ۰۰:۰۰ به وقت ایران است.

خرید بلیط لاتاری
 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …