خانه برندگان لاتاری اگر برنده‌ی لاتاری شوید کارتان را رها می‌کنید؟

اگر برنده‌ی لاتاری شوید کارتان را رها می‌کنید؟

6 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای اگر برنده‌ی لاتاری شوید کارتان را رها می‌کنید؟ بسته هستند
1,107
برنده لاتاری

اگر برنده‌ لاتاری شوید کارتان را رها می‌کنید؟ بیشتر برندگان لاتاری همان روز کارشان را رها می‌کنند تا زندگی جدیدی شروع کنند؛ اما این بار مرد آمریکایی که برنده‌ی لاتاری شد، این کار را نکرد!

او قبل از نقد کردن بلیط لاتاری خود، فرد جایگزین خود را در محل کار آموزش داد!

لوییس ولا فیگوروا ۵۳ ساله ساکن ایالت نیویورک، جایزه بزرگ لاتاری خود را برای مدت یک ماه نقد نکرد تا کارفرمای خود را ناامید و دلسرد نکند.

سرآشپز سابق، برنده بلیط لاتاری با جایزه‌ی هفتگی ۲.۵۰۰ دلاری به‌صورت مادام‌العمر شده بود که حداقل مبلغ گارانتی شده آن دریافت ۵ .۲ میلیون دلار بود. اما او قبل از دریافت جایزه خود یک ماه صبر کرد و سرکار خود حاضر شد تا کارفرمای خود را مایوس نکند.

لوییس ولا فیگوروا افزود او درخواست مرخصی نکرده بود، زیرا می‌دانست به‌زودی کار خود را ترک خواهد کرد.لوییس کارش را رها نکرد تا نفر جایگزین خود را آموزش دهد.

او گفت که بلیط لاتاری را در مسیر رفتن به سرکار خریده: «من با کارپول(Carpool) -روش اشتراکی استفاده از وسیله نقلیه شخصی در مسیر مشترک- سرکار می‌رفتم. ما گاهی در مسیر برای خوردن چیزی نگه می‌داشتیم. آن روز صبح، ساندویج تخم‌مرغ و آب پرتقالم گرفتم و در کنار آن، طبق عادت همیشه یک بلیط لاتاری خریدم و این همان بلیط شانس من بود.»

ولا افزود: «من تنها قسمتی از بلیط را خراشیدم تا اعداد روی آن ظاهر شوند، بعد از فروشنده  Bay Meat & Deli در Bay store خواستم تا اعداد را چک کند ببیند آیا برنده شدم؟!

فروشنده پس از چک کردن بلیطم، اعلام کرد که من برنده جایزه بزرگ شده‌ام. باورم نمی‌شد؛ در همین حین من سوار ماشین شدم و  به سمت محل کارم رفتم. همه برای من خوشحال بودند؛ با اینکه هیجان زده شده بودیم؛ ولی مجبور بودیم سر کار حاضر باشیم.»

برنده خوش‌شانس ما اعلام کرده که در نظر دارد از جایزه بزرگ خود برای خریدن خانه و در صورت امکان شروع یک بیزینس جدید استفاده کند.

شما هم شانس خود را با خرید بلیط لاتاری امتحان کنید؛ اما از کار کردن دست نکشید.

خرید بلیط بخت آزمایی از لاتاری بزرگ سوپرمیلیونز
 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

هیجان انگیزترین خبر سایت لاتاری دات کام

برنده‌ی ایرانی لاتاری سوپرمیلیونز از سایت لاتاری دات کام فردا عصر معرفی میشود! تا به حال ب…