خانه دانش لاتاری برد میلیون یورویی و انتخاب اعداد

برد میلیون یورویی و انتخاب اعداد

6 ثانیه خوانده شده
0
1,202

دوست دارید اعدادی را که برنده‎‌ی یورومیلیونز آینده هستند، بدانید؟ پس این متن را به دقت بخوانید. طالع‌بینی برای شما اعداد را انتخاب می‌کند.

طالع‌بینی اعداد، علم مطالعه‌‎ی ارقام است که  قابلیت ها و توانمندی‌هایی را به عنوان نقشه‌‎ی کیهانی زندگی فرد به نمایش می‌گذارد.

ما در Latari.com امیدواریم که شما همه‎‌ی گزینه‌های انتخاب اعداد را در اختیار داشته باشید. روشی که می‌خواهیم معرفی کنیم، کمی رازآلود است ولی برای انتخاب اعداد برد یورومیلیونز موثر است.

طالع‌بینی اعداد چیست و از کجا آمده؟

طالع‌بینی اعداد یک مطالعه‎‌ی باستانی است که برمبنای ارتباطات میان اسم‌ها، تاریخ تولدها و اعداد عمل می‌کند. در واقع اصطلاح طالع‌بینی اعداد از ترکیب کلمه‌‎ی لاتین عدد و کلمه یونانی به معنای تفکر و اندیشه آمده‌است. «فیثاغورث» ریاضی‌دان یونانی که بین سالهای ۵۶۹ تا ۴۷۰ پیش از میلاد زندگی می‌کرده‌، به‌‎عنوان پایه‌گذار آنچه امروز طالع‌بینی اعداد می‌دانیم، شناخته می‌شود.

جالب است بدانید اعداد تاریخ تولد شما (تاریخ تولد میلادی)، به مسیر زندگی و تقدیر شما مربوط است. این اعداد مسیری را که در طول زندگی می‌پیمایید، تعیین می‌کند و تأثیر آن به شدت زیاد است. درواقع مهمترین عدد، عدد مسیر زندگی شماست. آدم‌ها سوژه‌‎ی این علم هستند و شما می‌توانید از طالع‌بینی اعداد در همه‎‌ی جنبه‌های زندگی‌تان و از جمله در انتخاب اعداد برنده‎‌ی «لاتاری» استفاده کنید.

طالع‌بینی اعداد چگونه عمل می‌کند؟

براساس این نوع طالع بینی هر یک از حروف الفبا‎ (لاتین) یک معادل عددی دارد که جمع این اعداد (جمع حروف نام و نام خانوادگی شما)، لرزش و انعکاس کیهانی مرتبط با آن را تعیین می‌کند. مجموع اعداد تاریخ تولد شما می‌تواند اطلاعات زیادی در ارتباط با شخصیت، هدف زندگی، انگیزه‌ها و شغلی که برای شما مناسب‌تر است را تعیین کند. می‌توان از طالع‌بینی اعداد برای تعیین این که چه زمانی سرمایه ‌گذاری کنیم، چه زمانی ازدواج کنیم، چه زمانی به سفر برویم و بدون تردید چه اعدادی را برای مسابقه‌‎ی «لاتاری» انتخاب کنیم، کمک بگیریم.

عملکرد طالع‌بینی اعداد

نام کوچک افرد پایه‎‌ی زندگی آن­هاست. طالع‌بینی در رابطه با حروف الفبا به صورت زیر است:

اگر می‌خواهید عدد اسمتان را بدانید، اعداد حروف آن ‌‎را با هم جمع‌کنید، بعد ارقام را با هم جمع ببندید.

این عدد، عدد نام شماست. بنابراین برای محاسبه عدد نامتان، اعداد را جمع می‌کنیم و ارقام حاصل‎‌جمع را باز با هم جمع می‌کنیم.

برای نمونه: اگر عدد به دست آمده ۴۵۸۶ باشد:

۴,۵۸۶ → ۴ + ۵ + ۸ + ۶ = ۲۳ → ۲ + ۳ = ۵

 

وقتی یک کلمه را استفاده می‌کنید، به صورت زیر محاسبه می‌شود:

EuroMillions → ۵ + ۳ + ۹ + ۶ + ۴ +۹ +۳ +۳ +۹ +۶ +۵ +۱ = ۶۳ → ۶ + ۳ = ۹

 

شما همچنین می‌توانید نام کسی را که عاشقش هستید برای محاسبه‎‌ی اعداد به کار ببرید.

پس منتظر چه هستید؟ نام‌ها و کلماتی که بیش از همه به شما مربوط می‌شود انتخاب کنید، محاسبات را انجام دهید و عدد شانس‌‎تان را همین امشب پیدا کنید. با وجود ۱۳ روش برای برنده شدن و جایزه‌‎ی بزرگ ۷۳ میلیون یورویی، زندگی‎‌تان متفاوت خواهد شد. اعداد فقط مجموعه‌ای از ارقام نیستند، بلکه روش جدیدی برای زندگی کردن هستند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید...
Print this page

Print

Pin on Pinterest

Pinterest

Tweet about this on Twitter

Twitter

Share on LinkedIn

Linkedin

Share on Facebook

Facebook

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانش لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …