خانه استراتژی لاتاری برد در لاتاری با استفاده از رنگ‌های مورد علاقه

برد در لاتاری با استفاده از رنگ‌های مورد علاقه

5 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای برد در لاتاری با استفاده از رنگ‌های مورد علاقه بسته هستند
362
برد در لاتاری

هیچ چیز سیاه و سفید نیست. جهان پر از رنگ است و لاتاری نیز به همین شکل است. رنگ‌های شانس می‌توانند به همان اندازۀ نمادهای شانس، شماره‌ها یا تاریخ‌های خاص الهام بخش باشند. بسیاری از بازیکنان لاتاری دوست دارند از رنگ‌های مورد علاقه خود برای انتخاب لاتاری یا شماره‌های مورد نظر و در نهایت برد در لاتاری استفاده کنند.
از ‌ توپ‌های لاتاری گرفته تا کد بخت آزمایی، رنگ‌ها در همه جای لاتاری‌ها موجود هستند لذا می‌توانید امتحان کنید و ببینید که کدام یک رنگ‌های شانس هستند. برخی افراد فقط به یک رنگ خاص جلب می‌شوند و چنین بنظر می‌رسد که این رنگ‌ها بر تصمیمات و درک ما از دنیای اطراف تأثیر می‌گذارد. معنی رنگ‌ها از نظر تأثیرگذاری بر زندگی ما چیست؟
حدود ۲۰۰۰ رنگ مختلف را می‌توان با چشم غیر مسلح مشاهده کرد. براساس تحقیقات صورت گرفته تا ۸۷% از برداشت‌های ما تحت تأثیر رنگ‌ها هستند پس جای تعجب ندارد که وجود رنگ‌ها در زندگی روزمره ما اهمیت خاصی دارد.
به همین دلیل است که ذهن ما ذاتاً برای واکنش نشان دادن به رنگ برنامه ریزی شده است. رنگ‌ها افکار و احساسات ما را شکل می‌دهند. بر طبق مطالعات صورت گرفته رنگ نه تنها بر خلق و خوی افراد تأثیر می‌گذارد بلکه این توانایی را دارد که عادات خرید ما را نیز تغییر دهد. هنگام خرید چیزی به صورت آنلاین و آفلاین، رنگ می‌تواند به اندازه ۸۰ درصد تغییر در انگیزه ایجاد کند.

برد در لاتاری با استفاده از رنگ‌های مورد علاقه

در حالی که برداشت از رنگ تا حدودی ذهنی است، برخی از جلوه‌های رنگی معنی جهانی دارند. در ادامه چند نمونه از چگونگی درک رنگ‌های مختلف آورده شده است:

سفید

رنگ سفید رنگ جهانی آرامش و خلوص است. به همین دلیل است که ما آن را در بیشتر پس زمینه‌های وب سایت، لوگو‌ها و متون نگاتیو می‌یابیم. رنگ سفید بصورت ناخودآگاه باعث می‌شود که به تمیزی، بی گناهی، معصومیت، سادگی، تسلیم و حقیقت فکر کنید.
رنگ سفید همه چیز را منعکس می‌کند و به عنوان رنگ کمال، سمبل اخلاق و آرمان‌های بالا تلقی می‌شود. رنگ سفید معمولاً با امور مثبت پیوند دارد. به عنوان مثال می‌تواند نشان دهنده شروع موفقیت آمیز باشد، همان‌طور که شروع هر کاری با یک صفحه خالی آغاز می‌شود.
تیپ شخصیتی: فرد علاقمند به رنگ سفید انسانی صادق، با اعتماد به نفس و متعادل است. ترجیح می‌دهد به جای این‌که به دیگران تکیه کند به خودش اعتماد دارد. افرادی که از رنگ سفید لذت می‌برند، قوی و خودکفا هستند.

German_Lotto

زرد

رنگ زرد می‌تواند پیام‌های متناقضی داشته باشد. درخشان و بسیار قابل مشاهده است، اغلب در طراحی لوگو برای جلب توجه، ایجاد حس شادی و گرما ‌مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حالی که از یک طرف باعث می‌شود احساس شادی و سرخوشی داشته باشیم هم‌چنین می‌تواند احساس احتیاط و ترس را به ما القا کند.
تیپ شخصیتی: زرد رنگ افراد طبیعی، هدفمند و پرانرژی با میزان مشخصی از خیره سری است.

نارنجی

ترکیب قرمز و زرد به نارنجی ختم می‌شود. رنگ نارنجی در لوگوها برای ایجاد حس بازیگوشی، تحریک احساسات یا اشتها استفاده می‌شود. احساسات دیگر مقرون به صرفه بودن، خلاقیت، اشتیاق، سرگرمی‌، شوخ طبعی و جوانی است.
تیپ شخصیتی: رنگ نارنجی با افراد خلاق و مبتکر، افرادی با اهداف بلند پروازانه که دوست دارند چیزهای جدیدی را امتحان کنند همراه است.

قرمز

قرمز رنگی شدید است که می‌تواند احساسات شدید از خون و جنگ گرفته تا عشق و اشتیاق را نمایندگی کند. این رنگ غالباً برای جلب توجه بیننده مورد استفاده قرار می‌گیرد و باعث افزایش فشار خون فرد یا گرسنگی می‌شود. احساسات دیگری که با رنگ قرمز برانگیخته می‌شوند شامل: کنش، ماجراجویی، پرخاشگری، خطر، انرژی، هیجان، عشق و قدرت هستند. بنابراین جای تعجب نیست که آخرین فراری ۴۸۸ GTB با رنگ قرمز خالص به چشم می‌آید. این رنگ باید ضربان قلب شما را افزایش داده و شما را به سمت کنشی سوق دهد.
تیپ شخصیتی: قرمز رنگ مورد علاقه افراد پرانرژی و خلاق است. این افراد دارای شور زندگی هستند و برنده ایده‌آل جکپات لاتاری محسوب می‌شوند.

Mega_Millions_colours

صورتی

صورتی رنگی زنانه است که احساس معصومیت و ظرافت را به ذهن می‌آورد. غالباً برای افزودن حسی زنانه مانند گل، لوح سپاس و عشق استفاده می‌شود. با توجه به این‌که صورتی سایه‌ای از قرمز است بر روان ما نیز تأثیر می‌گذارد اما تأثیر صورتی آرامش بخشی بوده و حس تحریک کنندگی قرمز را ندارد. صورتی رنگی است با تأثیر روانشناختی قوی و نشانگر دوستی و دلسوزی و سمبل مراقبت و تسکین درد است. استفاده زیاد از رنگ صورتی می‌تواند از نظر جسمی و روحی خسته کننده ‌باشد. رنگ صورتی، دنج، صمیمی‌، جذاب و حتی کمی ‌احساساتی است. از نظر روانشناختی این رنگ نشانه امید و رؤیا، الهام بخش و مثبت است.
تیپ شخصیتی: نشان دهنده یک روحیه رومانتیک و حساس است. علاقمندان به رنگ صورتی همه چیز را دوست داشته و احساس خوبی برای زیبایی شناسی دارند. این افراد مورد توجه دیگران بودن را دوست دارند و قابل اعتماد هستند.

ارغوانی

ارغوانی به معنای رنگ سلطنتی، رمز و راز، معنویت و پختگی است. به عنوان ترکیبی از قرمز و آبی، خاصیت گرم و سرد را با هم دارد. این رنگ در بسیاری از محصولات لوکس یافت می‌شود زیرا همیشه افراد ثروتمند، پادشاهان و حاکمان برای نشان دادن قدرت خود از آن استفاده می‌کرده‌اند. ارغوانی هم‌چنین رنگ عرفان و جادو است.
تیپ شخصیتی: این افراد احتمالاً زمان زیادی را در رؤیاهای خود سپری می‌کنند، خلاق و مبتکر و مشتاق و پرشور هستند. این افراد معمولاً گرایش به درونگرایی دارند.

آبی

آبی رنگی آرام بخش است که می‌تواند اقتدار، موفقیت و امنیت را نشان دهد. اکثر افراد می‌گویند حداقل یکی از مشتقات آبی را دوست دارند. سایه‌های رنگی سبک‌تر و ملایم‌تر ذهن را تسکین داده و تمرکز را بهبود می‌بخشند. آبی نمادی از ارتباط مستقیم و روشن است. جای تعجب ندارد که از این رنگ در صنعت بانکداری و پزشکی استفاده می‌شود.
تیپ شخصیتی: آبی بیشتر رنگ مورد علاقه روحیه‌های رومانتیک است که اعتقادات‌شان بر پیوندهای خانوادگی و آگاهی معنوی بنا شده است. فرد «آبی» می‌تواند اندکی محافظه کار باشد اما از طرف دیگر قابل اعتماد و ارزشمند است.

SuperEnaMax_colours

سبز

سبز رنگ طبیعت و سلامتی است و نمادی از‌هارمونی، طراوت و باروری است. رنگ سبز با احساس امنیت در ارتباط است و خواص درمانی و آرام بخشی دارد. یک توضیح احتمالی برای این امر ممکن است این باشد که چشم انسان به راحتی رنگ سبز را درک می‌کند. سبز تیره با پول، بانک‌ و امور مالی همراه است، سایه‌های تیره‌تر معمولاً مرتبط با نیروی‌های نظامی ‌است.
مطابق روانشناسی رنگ‌ها، سبز تعادل بین قلب و مغز، بین احساسات و عقل ایجاد می‌کند. این رنگ نشانگر بهار، رشد، تجدید حیات و تولد دوباره است. سبز توازن و انرژی از دست رفته را بازسازی کرده و توانایی کاهش استرس را دارد.
تیپ شخصیتی: عاشق رنگ سبز فردی بیش از حد مهربان است که از احساسات قوی و شجاعت‌ لذت می‌برد. آن‌ها هم‌چنین مهارت سازماندهی بسیار پیشرفته‌ای دارند.

سیاه

سیاه با قدرت، ظرافت و تشریفات و هم‌چنین با مرگ، شر و رمز و راز همراه است. سیاه یک رنگ مرموز است که با ترس و ناشناختگی می‌تواند نمادی از تهدید یا شر باشد. رنگ سیاه همۀ رنگ‌ها را به خود جذب می‌کند به این معنی که از نظر روانشناختی بازدارندگی ایجاد می‌کند زیرا تمام انرژی معطوف به خود را جذب می‌کند.
تیپ شخصیتی: فرد علاقمند به رنگ سیاه معمولاً همیشه با چیزی مخالف است. بااراده و سرسخت است. افرادی که عاشق رنگ مشکی هستند می‌توانند کاملاً مرموز باشند و غالباً سرگرمی‌های ‌غیرمعمول دارند.

رنگ‌ها و لاتاری

اعداد اصلی در لاتاری معمولاً از ۱ تا ۵۹ بوده و در شش رنگ مختلف دیده می‌شوند:
سفید: ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹.
آبی: ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷، ۱۸، ۱۹.
صورتی: ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۴، ۲۵، ۲۶، ۲۷، ۲۸، ۲۹.
سبز: ۳۰، ۳۱، ۳۲، ۳۳، ۳۴، ۳۵، ۳۶، ۳۷، ۳۸، ۳۹.
زرد: ۴۰، ۴۱، ۴۲، ۴۳، ۴۴، ۴۵، ۴۶، ۴۷، ۴۸، ۴۹.
ارغوانی: ۵۰، ۵۱، ۵۲، ۵۳، ۵۴، ۵۵، ۵۶، ۵۷، ۵۸، ۵۹.

رنگ

اگر به همۀ قرعه‌کشی‌های لاتاری بریتانیا از ۱۹ نوامبر ۱۹۹۴ تا آخرین قرعه‌کشی که در ۱۶ ژانویه ۲۰۱۹ اتفاق افتاده نگاهی بیندازیم که در مجموع ۲۴۰۷ مورد است، می‌توانیم ببینیم که هر توپ رنگی چند بار از ماشین قرعه‌کشی خارج شده است. این محاسبه می‌تواند به ما بگوید که هر توپ رنگی لاتاری چقدر خوش شانس است.

سفید: ۲۵۳۳ بار
آبی: ۲۸۱۱ بار
صورتی: ۲۸۴۶ بار
سبز: ۲۹۴۸ بار
زرد: ۲۹۳۵ بار
ارغوانی: ۳۶۹ بار

اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب خواهد کرد این واقعیت است که توپ‌های ارغوانی که گستره‌ای بین ۵۰-۵۹ دارند به طور قابل توجهی کمتر هستند. این امر به این دلیل است که رنگ ارغوانی یعنی شماره‌های ۵۰ تا ۵۹ از ۱۰ اکتبر ۲۰۱۵ به بازی افزوده شدند، اتفاقی که باعث افزایش تعداد شماره‌ها از ۴۹ به ۵۹ شد.
این فقط توپ‌های لاتاری انگلستان نیستند که در رنگ‌های مختلفی دیده می‌شوند، این لاتاری هم‌چنین دارای ماشین‌های مختلفی است که هر یک نام مختص به خود را دارند. شش ماشین اول از نام پادشاه آرتور افسانه‌ای الهام گرفته شدند. این ماشین‌ها آرتور Arthur، جنیور Guinevere، لنسلوت Lancelot، مرلین Merlin، ویوین Vyvyan و گالاهاد Galahad هستند. هفت دستگاه لاتاری دیگر بر اساس سنگ‌های قیمتی نام‌گذاری شده‌اند که هر کدام ویژگی‌ و سمبل‌های منحصر به خود را دارند.
وقتی صحبت از اهمیت رنگ‌ها در زندگی ما می‌شود کارشناسان نظرات مختلفی دارند. بسیاری از روانشناسان معتقدند که این رنگ‌ها بر احساسات نیمه خودآگاه ما تأثیر می‌گذارند که تفکر و تعقل ما را متأثر می‌سازد. رنگ‌ها هم‌چنین معانی نمادین جهانی دارند که ممکن است تا حدودی بین فرهنگ‌ها و کشورهای مختلف متفاوت باشد.
برخی می‌گویند که یک رنگ فقط یک رنگ است اما فقط متفکران نیستند که اعتقاد دارند رنگ‌ها نقش اساسی در زندگی ما دارند، بازرگانان و بازاریابان موفق نیز این کار را می‌کنند و کمپین‌های تبلیغاتی خود را بر اساس رنگ‌های مثبت پایه گذاری می‌کنند. به نظر می‌رسد تحقیقات در مورد این موضوع پیوندی بین رنگ‌ها و کالاهایی که مصرف می‌کنیم را نشان می‌دهد.
به گفته برخی، هر رنگ لرزش و فرکانس خاص خود را دارد که بر روان، روحیه و احساسات افراد تأثیر می‌گذارد. انتخاب رنگ‌ها به ما کمک می‌کند تا با شخصیت خود و افراد دیگر آشنا شویم. برخی از رنگ‌ها می‌توانند تمرکز ما را افزایش دهند. رنگ‌های گرم باعث تحریک جسم و روح می‌شوند در حالی که رنگ‌های سرد هر دو را به سکون و آرامش دعوت می‌کنند.
همه رنگ‌ها بر اساس سه رنگ اصلی قرمز، زرد و آبی بنا شده‌اند. رنگ‌های دیگر مانند نارنجی، سبز یا بنفش با مخلوط کردن رنگ‌های اصلی شکل می‌گیرند. علاوه بر این، صدها تا هزاران رنگ و فام دیگر وجود دارد که به آن رنگ‌های سوم گفته می‌شود و حاصل ترکیب رنگ‌های اولیه و فرعی هستند.
سیاه و سفید در یک دسته جداگانه قرار دارند و حتی برخی دانشمندان، روانشناسان و هنرمندان آنها را به عنوان رنگ‌های واقعی لحاظ نمی‌کنند. با این حال در طیف رنگ، هر دوی آن‌ها نقش غیرقابل جبرانی دارند و از آن‌ها برای مخلوط کردن و ایجاد رنگ‌ها و فام‌های جدید استفاده می‌شود.

جمع بندی

تئوری رنگ یک علم دقیق نیست و طبقه بندی دقیق افراد بر اساس رنگ‌هایی که دوست دارند غیرممکن است.
در حالی که افراد می‌توانند تعدادی از ویژگی‌های شخصیتی مرتبط با یک رنگ خاص را از خود نشان دهند اما به نظر نمی‌رسد برد در لاتاری بر اساس رنگ مورد علاقه چندان پایه و اساس منطقی‌ای داشته باشد.
با این حال اگر شما نیز مانند بسیاری از بازیکنان لاتاری آنلاین، دوست دارید بر اساس رنگ در لاتاری شرکت کنید کسی مانع شما نمی‌شود. بیشتر برندهای لاتاری در لوگو‌های خود چند رنگ مرتبط با ثروت را دارند، به عنوان مثال، رنگ آبی در لاتاری‌های یورومیلیونز، لاتاری بریتانیا، لاتاری فرانسه، پاوربال ایالات متحده، پاوربال استرالیا و مگا میلیونز دیده می‌شود. پس شاید این امر را بتوان نشانه‌ای برای برد در لاتاری در نظر گرفت.

منبع: پلی یوکی لاتاری

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا شماره‌های لاتاری تصادفی هستند؟

هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری، بازیکنان برای انتخاب مجموعه‌ای از «اعداد شانس» یا انتخاب اع…