خانه استراتژی لاتاری بخت آزمایی زندگی؛ مسیری غیر قابل پیش بینی

بخت آزمایی زندگی؛ مسیری غیر قابل پیش بینی

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای بخت آزمایی زندگی؛ مسیری غیر قابل پیش بینی بسته هستند
1,618
برنده لاتاری

برمینگام انگلستان، خوش شانس ترین شهر ها

کشور انگلستان  از ۹ ناحیه تشکیل شده است که جمعا ۴۸ شهرستان را تشکیل می دهند. در میان شهرهای انگلستان، شهر بیرمنگام پس از لندن دومین شهر از نظر جمعیت است که در برنده شدن در بخت آزمایی و لاتاری به دومین شهر خوش شانس انگلستان معروف است.

 

خوش شانس ترین شهر

 جالب است که در طی سالهای حضور لاتاری در بیرمنگام بیش از ۱۱۱ نفر برنده چک ۷ رقمی لاتاری بوده‌اند. به تازگی در بیرمنگام مری و پال درمیان لیست برندگان ۲ میلیون پوندی بخت آزمایی این شهر هستند. علارغم یک شبه میلیونر شدن مری و پال، روال زندگی این زوج تغییری نکرده است. مری در مورد برنده شدن بلیط بخت آزمایی خود اعتراف کرد که این جایزه بزرگ شادی را به خانه آنها آورده است و او هر شب در حال شمردن ستاره های شانس خود در آسمان است.

او پس از برنده شدن در لاتاری در مورد سختی های زندگی و بد شانسی های خودش توضیح داد. تمام این سال‌ها او در محل کار خود بسیار استرس داشته است و به سختی کار می‌کرده است. سال قبل، همسر مری- پال – تصادف خیلی بدی داشت و به علت مشکلات مالی فراوان آنها تصور می‌کرده‌اند که به زودی باید خانه‌شان را بفروشند.

اما پال همیشه بر این باور بوده که روزی برنده لاتاری خواهد شد. پس از برنده شدن آنها وام مسکنشان را تسویه کردند و ماشین های جدیدی برای خودشان و فرزندانشان خریدند.

مهمتر از همه این ها، در حال حاضر او در کنار نوه ۱۴ ساله خود اوقات خوبی را می‌گذراند و باور دارد موج های واقعی زندگی یعنی خانواده ثروت بزرگی برایش است.

باور، باور و باور. مانترای برنده شدن در بخت آزمایی خستگی ناپذیر بودن است.

زندگی همیشه ماجرایی غیر قابل پیش بینی در مسیر خود دارد و قهرمان کسی است که همیشه ادامه می دهد حتی اگر غیر ممکن به نظر رسد. پیش به سوی زندگی!

شانس خود را با خرید بلیط لاتاری امتحان کنید.
 

 

 

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …