خانه استراتژی لاتاری بخت آزمایی جرمن لوتو را بیشتر بشناسید

بخت آزمایی جرمن لوتو را بیشتر بشناسید

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای بخت آزمایی جرمن لوتو را بیشتر بشناسید بسته هستند
1,424
جرمن لوتو

بخت آزمایی جرمن لوتو ۶aus۴۹؛ محصول آلمان

بخت آزمایی Lotto ۶aus۴۹ یا همان جرمن لوتو یکی از بزرگترین بخت آزمایی‌های کشور آلمان است. قرعه کشی‌های این بخت آزمایی روزهای چهارشنبه و شنبه هر هفته برگزار می‌شود. در این لاتاری، بازیکنان باید ۶ عدد اصلی را از میان اعداد ۱ تا ۴۹ و یک عدد مکمل بنام Superzahl از میان صفر تا ۹ انتخاب کنند. برای برنده شدن جایزه بزرگ، بازیکنان باید تمام ۷ عدد را مطابق با اعداد قرعه صحیح پیش بینی کرده باشند. سطوح جایزه که در این لاتاری « کلاس» نام دارد ۸ سطح است که احتمالات هر کلاس را در جدول زیر مشاهده خواهید کرد.

نکاتی جالب در مورد این بخت آزمایی 

  • این بخت آزمایی برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم در برلین انجام شد. ایده انتخاب ۵ عدد از میان ۹۰ عدد این لاتاری برگرفته از انتخاب پنج عضو جدید شورا در جمهوری جنوا (ایتالیا) است که هر ساله از میان لیست ۹۰ تایی کاندیدا انتخاب می‌شدند.
  • اولین قرعه کشی این بخت آزمایی در ساعت ۴ بعدازظهر در شهر هامبورگ با گردونه‌ای از جنس چوب و شیشه انجام شد و اولین شرکت کننده کودک یتیم ۱۲ ساله‌ای بود که عدد ۱۳ را به عنوان اولین عدد لاتاری  “Lottofee” از قرعه بیرون آورد.

  • در همین سال، فرمول انتخاب اعداد به ۶aus۴۹ یعنی انتخاب ۶ عدد از میان ۴۹ عدد تغییر کرد چراکه در فرمول قبلی بیش از ۴۴ میلیون ترکیب از اعداد می‌توانست وجود داشته باشد که برای قرعه تعداد زیادی بود.
  • بیشترین برد انفرادی در تاریخ این لاتاری، ۳۷میلیون یورو بوده که برنده‌ای از نورث راین وستفالیا با  اعداد ۲۸, ۳۰, ۳۱, ۳۴, ۴۱, ۴۸ و عدد مکمل ۴ برنده آن شد.

منبع : لوتو

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …