خانه برندگان لاتاری برنده شدن در بخت آزمایی آنلاین بهانه‌ای برای امور خیر و نوع دوستی

برنده شدن در بخت آزمایی آنلاین بهانه‌ای برای امور خیر و نوع دوستی

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای برنده شدن در بخت آزمایی آنلاین بهانه‌ای برای امور خیر و نوع دوستی بسته هستند
831
مهربانترین برنده بخت آزمایی

 

اگر امروز برنده بخت آزمایی آنلاین شوید، با پول هایتان چه خواهید کرد؟

راچل لاپیر، اهل مونترال کانادا در سال ۲۰۱۳ برنده بلیط بخت آزمایی با جایزه هفتگی ۱۰۰۰ دلار به صورت مادام العمر شد. او جایزه بزرگی را که همه افراد در رویاهایشان به آن فکر می‌کنند، صرف امور خیریه می‌کند. به نظر راچل خریدن ماشین نو، خانه نو و وسایل نو کار خوبی است و می تواند بسیار دلپذیر و عالی باشد. اما نکته این جاست که برای خوشحال بودن نیازی به همه این وسایل نیست.

او قبلا، ملکه زیبایی شهر کبک بوده است و با دنیای ثروتمندان و شکوه آن آشنا است. اما در حال حاضر راچل مشغول خرج کردن جایزه بزرگ رویایی خود در راه امور خیر است.

تنها نام نیک باقی می‌ماند.

خانم لاپیر باور دارد که پول، تنها پول است. زمانی که فردی متولد می شود هیچ پولی با خود ندارد و زمانی که عمرش به پایان می‌رسد و می‌میرد بدون هیچ اندوخته‌ای راهی دیار باقی می‌شود. در حقیقت فرد تنها خاطره ها را با خود به همراه می‌برد. آنچه در این دنیا انجام می‌دهد همیشه همراه اوست.پیش از برنده شدن بلیط بخت آزمایی، راچل موسس یک خیریه بود که برنده شدن در لاتاری نیروی محرک و تقویتی برای این نهاد شد. او برای کمک به افراد نیازمند به هاییتی، سنگال و هند سفر کرده است.

بخت آزمایی آنلاین

او در مصاحبه‌ای اعلام کرد که قصد ترویج کارهای خیر را دارد. به نظر او کار خیر بسیار تنوع دارد. کار خیر می‌تواند خریدن یک دوچرخه برای یک کودک و خوشحال کردن او، تهیه مواد غذایی و یا رسیدگی به بیماران و انتقال آنها به مراکز بیمارستانی باشد و حتا تنها گوش کردن به سخنان یک فرد تنها پای تلفن نمونه ای زیبا از کار خیر است.

در ظاهر به نظر می رسد که راچل ثابت کرده است که پول خوشبختی و خوشحالی می آورد به شرطی که این پول را برای امور خیر صرف کنید. آن زمان است که همه برنده هستند. خوشحالی تو قلب آدم ها است.

اگر شما جای راچل بودید چه می کردید؟ جای تامل وجود ندارد، بلیط بخت آزمایی را از تنها سایت رسمی ارائه بلیط بخت آزمایی برای ایرانیان تهیه کنید و تا زمان  اعلام نتایج به این موضوع فکر کنید.

خرید بلیط لاتاری
 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید...
Print this page

Print

Pin on Pinterest

Pinterest

Tweet about this on Twitter

Twitter

Share on LinkedIn

Linkedin

Share on Facebook

Facebook

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …