خانه دانش لاتاری با لاتاری ۶/۴۹ کانادا آشنا شوید

با لاتاری ۶/۴۹ کانادا آشنا شوید

10 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای با لاتاری ۶/۴۹ کانادا آشنا شوید بسته هستند
2,426
لاتاری 6/49 کانادا

لاتاری ۶/۴۹ کانادا

لاتاری ۶/۴۹ یکی از محبوب ترین لاتاری‌های کانادا است که به بخش مهمی از فرهنگ کانادا هم تبدیل شده است. این لاتاری در ماه جون ۱۹۸۲ تاسیس شد و اولین بخت آزمایی ملی کانادا بود که به بازیکنان این امکان را داد تا اعداد خودشان را انتخاب کنند. در سال ۲۰۱۳  قوانین لاتاری ۶/۴۹ دستخوش تغییراتی شد و ویژگی‌های جدید آن از جمله جایزه تضمین شده ۱ میلیون دلار کانادا برای یک نفر در هر قرعه معرفی شد. حداقل جایزه بزرگ ۵ میلیون دلار است و جایزه free play برای پیش بینی صحیح ۲ عدد از ۶ عدد تعیین شد.

 

 

 

قرعه کشی در عصر روزهای شنبه و چهارشنبه‌ی هر هفته انجام می‌شود. بازیکنان می‌توانند بلیط های لاتاری را از پیش برای مدت ۲۶ هفته بخرند که در مجموع در ۵۲ قرعه شرکت خواهند کرد.

لاتاری 6/49

 روش بازی

روش بازی بسیار آسان است. با خرید هر بلیط بخت آزمایی به قیمت ۳ دلار کانادا و انتخاب ۶ عدد از میان اعداد ۱ تا ۴۹ بازی آغاز می‌شود. برای به دست آوردن جایزه بزرگ، پیش بینی ۶ عدد صحیح الزامی است. همچنین یک عدد بونوس هم وجود دارد که همان شب قرعه کشی می‌شود که شامل جوایز بزرگ نمی‌شود. جایزه سطح دوم با پیش بینی صحیح ۵ عدد و عدد بونوس به دست می‌آید و معمولا حدود ۱۰۰ هزار دلار کانادا و ۵۰۰ هزار دلار است.

نکته جالب توجه این که اگر هیچ کس نتواند برنده جایزه بزرگ باشد یعنی ۶ عدد را به درستی پیش بینی نکرده باشد، جایزه بزرگ به قرعه بعدی منتقل شده و به ارزش آن اضافه می‌شود و سقفی برای آن وجود ندارد.

بزرگترین جکپات ثبت شده لاتاری ۶/۴۹ کانادا مربوط به تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۱۵ بود زمانی که خانم ژ ونگ Zhe Wang از انتاریو برنده ۶۴ میلیون دلار کانادا شد.

لاتاری 6/49

بلیط‌های لاتاری به طور اتوماتیک با ثبت یک کد ده رقمی روی بلیط به قرعه کشی جایزه تضمین شده وارد می‌شوند که شانس برنده شدن یک میلیون دلار کانادا برای یک نفر در هر قرعه را فراهم می‌کند.

لاتاری 6/49 کانادامنبع: لوتو دات نت

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانش لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …