خانه دانش لاتاری با رنگ‌ های شانس سال ۲۰۱۹ آشنا شوید

با رنگ‌ های شانس سال ۲۰۱۹ آشنا شوید

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای با رنگ‌ های شانس سال ۲۰۱۹ آشنا شوید بسته هستند
3,060
رنگ های شانس

 تقویم چینی و رنگ‌‌ های شانس 

سال نو چینی ۲۰۱۹ در تاریخ ۵ فوریه یعنی ۱۶ بهمن ماه آغاز می‌شود. همانطور که می‌دانیم تقویم چینی قدمتی دیرینه در تاریخ دارد. در این تقویم برای هر سال نام یک حیوان در نظر گرفته شده است و بر اساس نام این ۱۲حیوان نامگذاری شده است. چرخه گردش برج‌های دوازدهگانه چینی به نام‌های موش، گاو، ببر، خرگوش، اژدها، مار، اسب، بز، میمون، خروس، سگ و خوک است که چرخه آن هر ۱۲ سال دوباره تکرار می‌شود.

برای هر سال یک عنصر کیهانی نیز وجود دارد که این پنج عنصر چوب، آتش، خاک، فلز و آب هستند.

 اما سال ۲۰۱۹ ؛

نماد برج دوازدهم : خوک

عنصر کیهانی : خاک

این سال با ویژگی«خیر و خوبی و آرامش» نماد دوازدهم طالع بینی چینی یعنی حیوان خوک و عمق و ثبات خاک که عنصر این سال است محافظت شده است. امسال سالی نسبتا متعادل از نظر انرژی‌ با توجه به رابطه میان ۵ عنصر کیهانی در فلسفه چینی است.

بر اساس تقویم طالع بینی چینی سال ۲۰۱۹، رنگ‌‌هایی که می‌توانند تاثیر مثبتی بر سرنوشت شما در این سال بگذارند رنگ‌هایی هستند که مرتبط با انرژی سودمند و پر خاصیت عنصر آتش هستند. قرمز، صورتی و نارنجی که سمبل و نشانه نیرو بخشیدن آتش به خاک بوده و رنگ‌های سفید و طلایی عنصر فلز ( فلز از خاک به دست می‌آید) به عنوان رنگ‌ های شانس این سال چینی معرفی شده‌اند.

به راستی؛ در سال ۲۰۱۹  جهان دچار کمبود عنصر آتش و فلز خواهد شد و این امری مهم است که بتوان این کمبود را با رنگ لباس‌ها و دکوراسیون داخلی به همراه توجه داشتن به جبران ویتامین D و منابع خوراکی آهن با رژیم غذایی گوشت، ماهی، غلات به همراه میوه، سبزی و محصولات لبنی جبران کرد.

منبع : کارما ودر

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانش لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …