خانه برندگان لاتاری این واقعیت ها را نخوانید!… آنقدر شگفت انگیزند که شما را وادار به شرکت در لاتاری می کنند!

این واقعیت ها را نخوانید!… آنقدر شگفت انگیزند که شما را وادار به شرکت در لاتاری می کنند!

0 ثانیه خوانده شده
0
2,267

«لاتاری ملی» از سال ۱۹۹۴، تا کنون بیش از ۵۳ بیلیون پوند به برنده‌‎ها پرداخت کرده و ۳۶۰۰ نفر در سراسر جهان از این طریق میلیونر شده­ اند. با این مقدار پول بعضی ­ها کارهای عجیب و باورنکردنی انجام داده ­اند. بیایید چند نمونه از بهترین‎‌ها‎ را باهم مرور کنیم.

برای بُردن جایزه‎‌ی بزرگ در هر یک از قرعه ­کشی­ های «لاتاری»، شانس برنده شدن شما ۱ به ۳۵۰ میلیون است. با این وجود خانواده‎‌ی «تیپتن» در سه قرعه­ کشی مجزا، مجموعأ ۲۵/۳ میلیون پوند برنده شدند.

در طول اولین قرعه­ کشی­ های «لاتاری ملی» مردی از اهالی «کنت» طی ۲۶ هفته‎‌ی متوالی، هر هفته برنده‎‌ی جایزه شد!

بزرگ‌‎ترین مبلغ بُردی که هیچ‌‎کس برای دریافتش اقدام نکرده، مربوط به قرعه­ کشی «یورومیلیونز» است که در ۸ ژوئن ۲۰۱۲ برگزار شد. بلیت برنده به ارزش ۶۳ میلیون پوند جایی در ناحیه‎ی «هیتهن» خریداری شده است و هنوز رکورددار بزرگترین جایزه‎‌ی «لاتاری» بدون مدعی است.

گوی شماره‎‌ی ۳۸ متداول­ ترین گوی قرعه­ کشی است. این گوی از سال ۱۹۹۴ تا کنون ۳۱۴ بار از گردونه خارج شده است.

«لاتاری یورومیلیونز» که اولین بار در سال ۲۰۰۴ برگزار شد، محتمل­ ترین «لاتاری» برای برنده شدن جایزه است. شانس برنده شدن در این قرعه­ کشی یک به سیزده است. آمار نشان می­ دهد شماره­ های ۲۳، ۲۵، ۳۱، ۳۳، ۳۸، ۴۳ و ۴۴ نسبت به سایر شماره­ ها احتمال بُرد مبالغ بیش‎‌تری دارند.

بیش‌‎ترین تعداد بلیت «لاتاری» در تاریخ ۶ ژوئن ۱۹۹۶ بعد از اولین باری که جایزه‎‌ی بزرگ شامل دَوران شد، فروخته شده است. تخمین زده می­ شود که ۸۶ درصد بزرگسالان بریتانیا برای این قرعه‌‎کشی بلیت خریده­ اند.

بُردن جایزه‌‎ی بزرگ تأثیر زیادی بر زندگی برنده‎‌ها می­ گذارد. بیش از ۷۰ درصد برنده‎‌ها خانه­ ای حداقل دو برابر اندازه‎‌ی خانه‌‎ی قبلی خود خریده­ اند، ۸۰ درصد اتومبیل جدید و ۱۰ درصد آن‌‎ها بیش از ۱۰ اتومبیل خریده­ اند.

تمام برنده­ ها بعد از بُرد، خود را بازنشسته نمی­ کنند. ۶۰ درصد برنده‎ها به کار خود ادامه می­ دهند و ۴۵ درصد آن‎‌ها کسب و کار خودشان را راه‎اندازی می‌کنند.

بیش از ۹۰ درصد برنده‎‌های اصلی جایزه‎‌ی بزرگ به بازی در قرعه­ کشی «لاتاری» ادامه می­ دهند و ۷۰ درصد آن‎‌ها مطمئن هستند که دوباره برنده خواهند شد.

به طور میانگین برنده‎‌های اصلی در طول ۶ ماه اول پس از برنده شدن، ۴ اتومبیل جدید برای خودشان خریده­ اند. ۱۰ درصد آن‎‌ها در طول همین مدت ۱۰ اتومبیل و یا حتی بیشتر خریده­ اند.

«لاتاری ملی» به طور منظم در پروژه­ های هنری و فرهنگی سرمایه­ گذاری می­ کند که از میان آن‎‌ها می‌‎توان به ۱۵ فیلم برنده‎‌ی جایزه‎‌ی اسکار اشاره کرد.

از آن‎‌جا که ۸۰ درصد برنده‎‌ها ترجیح می ­دهند ناشناس بمانند، ما هرگز نخواهیم فهمید آن­ ها چه کارهای عجیب و غریبی با جایزه‎‌ی خود انجام داده‌‎اند.

بزرگ‌‎ترین تعداد برنده‎‌های جایزه‎‌ی اصلی در یک قرعه­ کشی «لاتاری» به قرعه‎کشی «پاوربال» در سال ۲۰۰۵ مربوط می­ شود. جایزه‎‌ی بزرگ ۴/۱۹ میلیون دلاری بین ۱۱۰ نفر تقسیم شد و به هرکدام حدود ۱۰۰۰۰۰دلار رسید. بعد از تحقیقات مشخص شد، همه‎‌ی این افراد از ترکیب ارقامی که داخل شیرینی ­های شانسی بوده برای شرکت در قرعه ­کشی استفاده کرده­ بودند. تصادفاً ارقام داخل تمام این شیرینی ­ها ترکیب یکسانی داشتند.

در سال ۱۹۹۲ یک اتحادیه‎‌ی لوتوی استرالیایی، تقریباً همه­ ی ترکیبات اعداد در قرعه‎‌کشی «ویرجینیا» را خریداری کرد و باعث شد ارزش ۵ میلیون دلاری بلیت­ های فروخته شده به ۲۷ میلیون دلار برسد.

در سال ۱۹۸۴ یک افسر پلیس «نیویورک» نیمی از بلیت خود را به جای انعام به پیشخدمت رستوران مورد علاقه ­اش داد. این افسر پلیس برنده‎‌ی جایزه شد و همان‌‎طورکه قول داده بود جایزه ۶ میلیون دلاری را با پیشخدمت تقسیم کرد.

بازی آنلاین «لاتاری» مناسب­ ترین، کم هزینه ­ترین و آسان‎‌ ترین راه برای به دست آوردن سهم ­تان از جایزه‎ی بزرگ چند میلیون پوندی است. برای بهره ­مند شدن از مزیت خرید عمده، پیوستن به اتحادیه ­های «لاتاری» و شرکت در رقابت­ های بازی آنلاین «لاتاری» را از همین امروز شروع کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آیا قانون جذب در برنده شدن لاتاری به شما کمک می‌کند؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که راهی وجود دارد که شانس برنده شدن لاتاری را چند …