خانه استراتژی لاتاری انقلاب تابستانی: طولانی ترین روز خورشید و شانس برنده شدن در بخت آزمایی

انقلاب تابستانی: طولانی ترین روز خورشید و شانس برنده شدن در بخت آزمایی

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای انقلاب تابستانی: طولانی ترین روز خورشید و شانس برنده شدن در بخت آزمایی بسته هستند
1,169
انقلاب تابستانی

از انقلاب تابستانی چه می دانید؟

«انقلاب تابستانی» اصطلاحی در نجوم است و زمانی رخ می دهد که شیب محور زمین بیشترین تمایل را به سمت خورشید داشته و به طور مستقیم بر مدار راس السرطان است . طولانی ترین روز سال امروز مصادف با ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ، ۲۱ ژوئن ۲۰۱۸ است که می توانید حدود ۱۴ ساعت از نور روز لذت ببرید. در ساعت ۱۴ و ۳۷ دقیقه به وقت ایران، زمین در بالاترین موقعیت خود در آسمان قرار می گیرد و زمانی که می چرخد مدت زمان خورشید در آسمان زمین طولانی تر است.

درنیم کره شمالی زمین این روز نشانه آغاز فصل تابستان است. نکته جالب توجه این است که در اقصی نقاط دنیا مراسم دیدار تولد خورشید انقلاب تابستانی را جشن می گیرند. بعد از انقلاب تابستانی روزها رفته رفته کوتاه و شب ها بلند می شوند و به همین دلیل گذشتگان ما اولین روز تابستان را با عنوان بلندترین روز سال به نام «تیرگان» جشن می گرفتند.

سال گذشته شرکت گوگل هم به مناسبت این روز انیمیشنی را روی صفحه اصلی گذاشت که موشی را در حال خواندن کتاب نشان می داد، پرنده ای آمد و شروع  به کندن زمین بالای سر او کرد که باعث شد نور آفتاب به  درون خانه موش نفوذ کند. موش عینک آفتابی خود را به چشم می زند و به خواندن کتاب خود ادامه می دهد و این نوید آغاز فصل تابستان است.

نماد انقلاب تابستانی گوگل

راه های زیادی برای انتخاب اعداد لاتاری وجود دارد. افراد زیادی در دنیا هستند که اتفاقات و وقایع طبیعی دنیا را دنبال می کنند تا با استفاده از آمار و ارقام مرتبط بتوانند شانس برنده شدن در لاتاری را افزایش دهند. افراد زیادی روش های عجیب و غریب را امتحان کرده اند ولی تا کنون هیچ قانون نوشته شده ای وجود ندارد که چگونه می توان شانس برنده شدن را بالا برد. با توجه به ساعت ۱۴ و ۳۷ دقیقه انقلاب تابستانی امروز میتوانید اعداد ۱۴، ۳۷ و یا ترکیبی از این اعداد مثلا ۴۱ یا ۷۳ ،۱۷،۷۱،۳۱،۳۴،۷۴  را در تنها سایت رسمی ارائه بلیط بخت آزمایی برای ایرانیان لاتاری دات کام امتحان کنید.

آنچه مهم است این نکته است که با هر اتفاق طبیعی یا غیر طبیعی در دنیا به برنده  شدن باور داشته باشید و امیدوار باشید و شانس خودتان را امتحان کنید. مطمئن باشید به امتحانش می ارزد.

خرید بلیط لاتاری

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ چیست؟

آشنایی با لاتاری فوری یا اسکرچ کارت‌ لاتاری فوری یا به اصطلاح اسکرچ آف یک نوع لاتاری ساده …