خانه برندگان لاتاری انتظارات پیش روی یک برنده لاتاری چیست؟

انتظارات پیش روی یک برنده لاتاری چیست؟

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای انتظارات پیش روی یک برنده لاتاری چیست؟ بسته هستند
815
برنده لاتاری

پس از برنده شدن در لاتاری، احساس اولیه شما بسیار هیجان‎انگیز خواهد بود. اما در کنار آن مواردی وجود دارد که بایستی انتظار داشته باشید تا در احساس لذت از پول زیاد غرق نشوید.

به عنوان یک برنده لاتاری چه انتظاراتی پیش روی شماست؟

باد آورده را باد می‎برد

مهم نیست که چقدر برنده می‌شوید اگر برنامه درستی برای هزینه‌های‌تان نداشته باشید ثروت شما می‌تواند به سرعت از بین برود. طبق تحقیقات معتبر، حدود ۷۰ درصد از برندگان لاتاری تمام پول خود را ظرف مدت ۵ سال یا کمتر از دست می‌دهند.

اگر نمی‌خواهید یکی از آن‎ها باشید، اطمینان حاصل کنید که برنامه‎ای برای هزینه کردن پول خود دارید. در غیر این صورت ممکن است فکر کنید که امکان ندارد این همه پول را خرج کنید.

شما  مشهور می‌شوید

اگر قصد دارید بعد از برنده شدن ناشناس بمانید باید همین حالا قوانین محل زندگی خود را بررسی کنید. ممکن است طبق قوانین مجبور به حضور در یک کنفرانس مطبوعاتی باشید و یک عکس تبلیغاتی با چک نمادین جایزه بگیرید. آن‌ها بدین شکل برای لاتاری خود تبلیغ می‌کنند اما چنین چیزی ممکن است برای شما وحشتناک باشد.

چک لاتاری

بعد از اینکه در کانون توجه قرار گرفتید به احتمال زیاد به هدف کلاهبرداری، درخواست‌ کمک و مزاحمت افراد غریبه تبدیل می‎شوید. اگر خوش شانس باشید و این امکان را داشته باشید تا پاداش خود را به‌صورت ناشناس دریافت کنید، نیازی به نگرانی در مورد این قبیل مشکلات ندارید. در غیر این صورت نام، شهر و میزان برد شما منتشر می‌شود چه دوست داشته باشید چه نداشته باشید.

پس از برد، شرکت در لاتاری را ترک نمی‌کنید

بسیاری از برندگان لاتاری هنوز هم در لاتاری شرکت می‌کنند. و به احتمال زیاد دوباره برنده می‌شوند. بیشتر آن‎ها نکاتی برای افزایش شانس برنده شدن یا خرید بلیط از مناطقی با بیشترین برندگان لاتاری را یاد می‌گیرند. با این کار آن‎ها می‌توانند شانس برنده شدن در لاتاری را افزایش دهند.

دوستان و اعضای خانواده از شما سوءاستفاده می‌کنند

تا در لاتاری برنده نشوید متوجه نمی‌شوید که چه تعداد دوست و اعضای خانواده دارید. آن‎ها ممکن است به شما مراجعه کنند و در مورد پرداخت مالیات‌، شهریه و چیزهای دیگری از شما درخواست کمک کنند. برخی از آن‎ها ممکن است تا قبل از این با شما هیچ ارتباطی نداشته‌ باشند اما وقتی برنده لاتاری شوید خوشحال می‌شوند که شما را ببینند.

خانواده برنده لاتاری

آن‎ها ممکن است به شما نشان دهند که چقدر بدبخت هستند و کمک شما برای‌شان بسیار حیاتی است. ممکن است بعداً متوجه شوید که اکثر آن‎ها بدون کمک شما هم زندگی خوبی دارند. کمک به دیگران برای تغییر دادن زندگی‌شان ایده‎آل است اما باید شخص مناسب را پیدا کنید. بنابراین بایستی انتظار داشته باشید که برخی از روابط شما پایان یابد.

ممکن است پول خود را در خریدهای هیجانی هدر دهید

برخی از برندگان پس از برنده شدن در لاتاری پول خود را صرف کارهایی می‌کنند که قبلاً هرگز نمی‌توانسته‌اند انجام دهند، مانند مسافرت لوکس، خرید یک عمارت جدید و غیره. تصور کنید که وقتی از یک آپارتمان یک خوابه به یک عمارت ۱۰۰۰ متری با شش اتاق خواب و پنج حمام نقل مکان کنید زندگی شما چقدر شگفت‎انگیز خواهد بود.

اما به زودی متوجه خواهید شد که این عمارت برای خانواده شما مناسب نیست. اگر باهوش باشید ممکن است آن را با قیمت مناسب بفروشید. اگر این‎گونه نباشد، ممکن است مشکلاتی برای شما به همراه داشته باشد. بنابراین اگرچه پول دارید و می‌توانید کارهای زیادی را انجام دهید اما از مواردی که حتی افراد ثروتمند هم از آن‌ها دوری می‌کنند برحذر باشید.

همیشه می‌توانید شانس دومی داشته باشید

اگر بعد از چند تلاش برنده شوید یک اتفاق خوب است. اما اگر این‎طور نیست باید به برخی جزئیات توجه کنید. برای افزایش شانس برنده شدن، همیشه لاتاری‌های دارای شانس مجدد را بازی کنید. می‌توانید بلیط بازنده خود را پست کنید یا شماره سریال بلیط را به صورت آنلاین ثبت کنید. برخی از افراد از این قضیه اطلاع ندارند بنابراین احتمال برد مناسب است.

بلیط برنده

هرگز احساس رضایت نمی‌کنید

اگر یک میلیون دلار برنده شوید که رؤیای بسیاری از افراد است ولی خود را در بین برندگان ۵۰ میلیون دلاری لاتاری ببینید احساس می‌کنید که فقیر هستید. این امر قابل درک است اما بیش از حد احساس نارضایتی نکنید. یاد بگیرید که چگونه پول خود را از طریق یک برنامه مدیریت سرمایه اداره کرده و از آن بیشتر سود ببرید. زیرا بدون برنامه ریزی مناسب، بسیاری از برندگان لاتاری پس از گذشت چند سال پول خود را از دست می‎دهند.

علاوه بر این مهم نیست که دارایی‌های شما چقدر باشد زیرا از سوی افراد ثروتمند مورد بی اعتنایی قرار خواهید گرفت. پس از برنده شدن در لاتاری ممکن است به یک محله لوکس نقل مکان کنید اما انتظار نداشته باشید که همسایگان‎تان با شما مانند یک ثروتمند خود ساخته رفتار کنند. زیرا چنین نخواهند کرد و شما ناامید خواهید شد.

از سوالات افراد درباره پول خسته خواهید شد

واضح است كه افراد ممكن است از شما سؤالاتی نظیر این‌که كجا پول‌تان را نگه می‌دارید، چطور آن را خرج می‌كنید، چقدر مانده و غیره بپرسند. بخشی از این سوالات به‌دلیل كنجكاوی است اما شما مجبور نیستید به همۀ آن‌ها پاسخ دهید. مخفی نگه داشتن چنین مسائلی منطقی است حتی زمانی که برنده لاتاری شوید.

باید تیم مالی خود را جمع کنید

پس از دانستن این‎که یک بلیط برنده دارید، چندین ماه تا نقد کردن جایزه فاصله دارید. در این مرحله کارهای زیادی باید قبل از دریافت پول انجام دهید. اولین اقدام گرفتن یک کپی از بلیط و قرار دادن آن در صندوق امانات است.

سپس بایستی تیمی شامل یک وکیل مرتبط با امور مستغلات، مشاور سرمایه‎گذاری، کارشناس بیمه، حسابدار رسمی و شاید یک برنامه‌ریز مالی معتبر تشکیل دهید. آن‎ها به شما کمک می‌کنند تا بتوانید پول خود را بهتر مدیریت کنید اما باید حرفه‌ای‌هایی را استخدام کنید که پول بیشتری نسبت به دارایی شما را اداره کرده باشند.

ممکن است خیلی سخاوتمند شوید

انجام فعالیت‌های خیریه کار خوبی است و وقتی میلیونر باشید وسوسه می‌شوید که به هرکسی که درخواست کمک می‌کند پول نقد بدهید. اما این نوع کار خیر می‌تواند به روابط و حساب بانکی شما آسیب برساند. به شما توصیه می‌شود یک تراست یا بنیاد خیریه تشکیل دهید تا فرایند را ساده‎تر کنید. باید در مورد افرادی که می‌خواهید با آن‎ها کار کنید دستورالعمل‌های دقیقی داشته باشید.

منبع: چارت اتک

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در برندگان لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

آیا شماره‌های لاتاری تصادفی هستند؟

هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری، بازیکنان برای انتخاب مجموعه‌ای از «اعداد شانس» یا انتخاب اع…