خانه استراتژی لاتاری روش‌های کارآمد برای انتخاب شماره‌های شانس

روش‌های کارآمد برای انتخاب شماره‌های شانس

0 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای روش‌های کارآمد برای انتخاب شماره‌های شانس بسته هستند
730
اعداد شانس

با وجود روش‌های مختلف برای انتخاب شماره‌های برنده لاتاری، فهرست ذکر شده در این مقاله انتخاب نهایی را برای شما آسان می‌سازد. در این مطلب اطلاعاتی در مورد شماره‌های داغ، تاریخ‌های مهم و بازی‌های سرگرم کننده و انتخاب اعداد لاتاری بدست می‌آورید.

شماره‌های داغ

اینها اعدادی هستند که بطور مکرر در یک بازه زمانی خاص از گردونه خارج شده‌اند.
بیایید برای این مثال از اعداد ۸، ۱۶ و ۲۱ استفاده کنیم. فرض کنیم که این ۳ شماره در ۳۰ قرعه کشی گذشته ظاهر شده‌اند. براساس این الگوی ثابت و تواتر اعداد در چنین بازه زمانی کوتاهی، برخی بازیکنان این گوی‌ها را به عنوان اعداد داغ در نظر می‌گیرند.
استفاده از این روش برای انتخاب شماره لاتاری خود، بر این فرض استوار است که اگر این شماره‌ها در بیشتر موارد برنده می‌شوند بنابراین احتمال زیادی برای خارج شدن مجدد آنها از گردونه وجود دارد. در حالی که این فرض تا حدودی منطقی است اما اگر این اعداد برنده شوند، بایستی جایزه خود را با همه افرادی که از این الگوی پیروی کرده‌ و شماره‌های شانس لاتاری خود را بر اساس شماره‌های داغ انتخاب کرده‌اند به اشتراک بگذارید.

شماره‌های سرد

شماره‌های سرد دقیقاً بر خلاف اعداد داغ هستند.
با استفاده از این تکنیک، بازیکنان به اعدادی نگاه می‌کنند که حداقل در یک بازه زمانی خاص، کمترین میزان موفقیت را داشته‌اند.
بیایید برای این مثال از اعداد ۲، ۹ و ۲۵ استفاده کنیم. اگر این اعداد در ۳۰ قرعه کشی آخر از گردونه خارج نشوند بازیکنان چنین فرض می‌کنند که این اعداد سرد بوده و به احتمال زیاد در قرعه کشی بعدی ظاهر می‌شوند.
در حالی که این تکنیک برای بسیاری از بازیکنان کار می‌کند اما دقیقاً مانند اعداد داغ اگر این اعداد در قرعه کشی ظاهر شوند، بازیکنان بایستی جایزه خود را با هر بازیکن دیگری که اعداد برنده را بدین شیوه انتخاب کرده به اشتراک بگذارند.

سیستم‌های انتخاب اعداد

شماره‌های مقرر

این اعداد می‌توانند ترکیبی از اعداد گرم و سرد باشند.
بیایید از مثال شماره ۱۰ استفاده کنیم. اگر عدد ۱۰ در ۳۰ قرعه کشی آخر انتخاب نشده باشد سرد تلقی می‌شود و فرض بر این است که در قرعه کشی ۳۱ ظاهر می‌شود. با این حال، اگر شماره ۱۰ تا قرعه کشی ۳۶ام از گردونه خارج نشده باشد بعنوان شماره مقرر که خروجش از گردونه قطعی است شناخته می‌شود.
در زمینه اعداد داغ، اگر عدد ۱۰ به طور متوالی ۳۰ بار برنده شود و سپس برای ۱۰ قرعه کشی دیگر هم از گردونه خارج شود، شانس ظاهر شدن مجدد آن بسیار کمتر خواهد بود.
شماره‌های مقرر برای بازیکنان لاتاری گزینه‌های مخاطره آمیزی محسوب می‌شوند زیرا شما هرگز نمی‌دانید چه عددی از گردونه خارج خواهد شد. اعداد داغ می‌توانند همچنان برنده شوند در حالی که ممکن است شماره‌های سرد هرگز ظاهر نشوند.

تاریخ‌های مهم

تاریخ‌ تولد، تاریخ‌ عروسی و سالگردها همگی در قلب ما جایگاه ویژه‌ای دارند، بنابراین به راحتی می‌توان فهمید که چرا این شماره‌ها گزینه‌های انتخابی برای بسیاری از بازیکنان لاتاری هستند.
با این حال استفاده از این تکنیک بازیکنان را به ۳۰ روز تقویم محدود می‌سازد در حالی که بیشتر شماره‌های لاتاری تا ۶۹ پیش می‌روند.
یک راه حل خوب معکوس کردن اعداد و مخلوط کردن و مطابقت دادن آنهاست. آیا تولد شما در تاریخ ۱۱/۰۵/۷۹ است؟ شماره‌های شانس شما می‌تواند ۱۱، ۵، ۷، ۹، ۵۱، ۵۹، ۱۵، ۵۷ و غیره باشد.

آدرس‌های مختلف

دقیقاً مانند تاریخ‌های خاص، برخی آدرس‌ها هم جایگاه ویژه‌ای در قلب افراد دارند. شاید آدرس خانه کودکی شما، آدرس دبیرستان فرد محبوب شما، اولین کتابخانه‌ای که رفته‌اید، رستورانی که اولین قرار شام خود را رفته یا اولین هتلی که تاکنون اقامت داشته‌اید، باشد. مکان‌های محبوب بسیاری می‌تواند برای شما وجود داشته باشد که انتخاب مناسبی برای اعداد لاتاری باشند.
سعی کنید با افزودن تاریخ‌هایی که از این مکان‌ها بازدید کرده‌اید اعداد را تغییر دهید.

تیله‌های شماره دار

یک گلدان خالی برداشته و آن را با تیله‌های شماره‌دار پر کنید.
هر بار که وارد لاتاری می‌شوید، دست خود را درون شیشه برده و شماره‌های شانس خود را انتخاب کنید.

هر روز یک عدد انتخاب کنید

اگر می‌خواهید به قرعه کشی روز شنبه وارد شوید هر روز از هفته را صرف انتخاب شماره‌هایی کنید که برای‌تان الهام بخش بوده‌اند. در پایان هفته تعداد کافی شماره برای ورود به لاتاری مورد نظر خود خواهید داشت.
اگر وارد لاتاری‌های بین المللی می‌شوید حتماً هفته قبل شماره‌های شانس خود را انتخاب کنید.

دارت پرتاب کنید

دارت بازی کنید و شماره‌های خود را بر اساس مکان فرود آمدن دارت‌ها انتخاب کنید!

از کالری سوزانده و مسافت دویدن خود استفاده کنید

آیا تمرینات خود را ثبت می‌کنید؟ از آمار ورزش خود به عنوان شماره شانس استفاده کنید. رقم‌های مختلف را مخلوط کنید تا ترکیب‌های شانس مختلفی ایجاد کنید.
حال که روش‌های مختلف زیادی برای انتخاب شماره‌های برنده لاتاری دارید بایستی تکنیک مورد نظر را انتخاب کرده و در اولین قرعه کشی امتحان کنید.

منبع: لوتو۲۴۷

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

داستان برندگان لاتاری: تاندا دیکرسون

اکثر افراد تصور می‌کنند برنده شدن در لاتاری بهترین اتفاقی است که ممکن است در زندگی آنها رخ…