خانه استراتژی لاتاری رابطه نماد‌های شانس با انتخاب شماره‌های برنده لاتاری

رابطه نماد‌های شانس با انتخاب شماره‌های برنده لاتاری

4 ثانیه خوانده شده
دیدگاه‌ها برای رابطه نماد‌های شانس با انتخاب شماره‌های برنده لاتاری بسته هستند
509
نماد‌های شانس

همه دوست دارند در زندگی کمی‌خوش شانس باشند!
در حالی که افراد کمی‌ به دنبال تحقق خوشبختی می‌روند اما در زندگی روزمره انسان‌هایی را می‌بینیم که مشتاقانه منتظر روزی هستند که شانس درب منزل آنها را به صدا در آورده و زندگی آنها را روشن سازد. احساس خوشبختی ریشه در وجود ما دارد، هر چقدر هم به خردگرایی باور داشته باشیم یا در مقابل به خرافات یا نمادهای شانس اعتقاد داشته باشیم در این احساس تفاوتی ایجاد نمی‌شود.
در نهایت زندگی انسان به جستجوی «خوشبخت شدن» ختم می‌شود.

رابطه نماد‌های شانس با انتخاب شماره‌های برنده لاتاری

خوشبختی و برد در لاتاری

شما به عنوان یک بازیکن لاتاری ممکن است همیشه به بازی با اعداد خاص، در یک زمان خاص برای یک لاتاری خاص، اعتقاد داشته باشید.
تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا چنین رفتاری دارید؟ آیا این یک استراتژی‌ برای برنده شدن در لاتاری است؟ آیا یک غریزه است؟ یا تنها نوعی امید به کسب شانس است؟
برنده شدن در یک لاتاری یک میلیون دلاری آسان نیست! این امر نیاز به تلاش در انتخاب دقیق اعداد و صد البته شانس دارد که بخش عمده قضیه را شکل می‌دهد.
گاهی اوقات ترجیح می‌دهید به خرافات یا نمادهای خاص خوش شانسی ایمان داشته باشید، باوری که ممکن است موثر واقع شده و به شما کمک کند تا در لاتاری برنده شوید.
بیایید وارد دنیای جذاب افسون‌ها، پیشگویی‌ها و خرافاتی شویم که ممکن است به شما برای برنده شدن در لاتاری کمک کنند!

نمادهای شانس

اعتقاد بر این است که طلسم‌ها یا افسون‌ها قدرت‌های جادویی خاصی دارند. به طور سنتی اعتقاد بر این است که برای کارکردن این اشیا باید آنها را به ترتیب خاصی لمس کنید. لمس این اشیاء منجر به خوش شانسی می‌شود.

ابزارهای سنتی ممکن است شامل نمادهایی مانند شبدر چهار برگ، پای خرگوش، سکه یک پنی، نعل اسب یا یک سکه نقره باشد.

شبدر چهار برگ

شبدر چهار برگ نماد محبوب شانس است و جذابیت‌های خاص خود را دارد. این گیاه تنها نماد شانس نیست بلکه سمبلی شناخته شده برای امید، ایمان و عشق است.

شانس

لاکی پنی یا سکه شانس

در دوران باستان اعتقاد بر این بود که اشیاء ساخته شده از فلز انسان را از شر محافظت می‌کنند. بعداً اعتقاد بر این بود که پیدا کردن یک سکه گمشده در خیابان‌ برای برخی افرادخوش شانسی می‌آورد.

یشم

قرن‌ها است که از یشم در فنگ شویی استفاده می‌شود. یشم برای ایجاد حس محافظت، هماهنگی، تعادل و خوش شانسی استفاده می‌شود. لباس‌ها، نماد‌ها و جواهرات ساخته شده از یشم برای جذب ثروت و خوش شانسی مورد مصرف افراد خرافاتی قرار می‌گیرند.

بیشتر بخوانید:آیا فنگ شویی می‌تواند کمک کند در قرعه کشی لاتاری برنده شوید؟

بلوط

بلوط به عنوان نماد شانس، سعادت و قدرت در انگلیس شناخته می‌شود. در زمان فتح انگلستان توسط نورمن‌ها، افراد بومی برای محافظت از خود، بلوط‌های خشک را حمل می‌کردند.

همسا

همسا یک نماد باستانی در خاورمیانه است که نشانه دست خداست و به عنوان علامت محافظ شناخته می‌شود. این نماد سلامتی، شانس، خوشبختی و شادی با خود به همراه می‌آورد.

پیشگویی

هنر دیدن آینده با استفاده از نشانه‌ها. پیشگویان در دوران باستان برای پیش بینی آینده استخوان‌ها و امعا و احشای حیوانات را بررسی می‌کردند. یونانیان باستان شراب را در کاسه می‌ریختند و الگوی معروف به کوتابوس را مشاهده می‌کردند.
برخی اقوام باستانی از انداختن سکه، پرتاب تاس، چیدن کارت، حرکت ستاره‌ها و کتاب مقدس برای پیشگویی آینده استفاده می‌کردند.

خرافات

این روزها بسیاری از افراد خرافات را کاملاً عجیب و غیر عقلانی می‌دانند. خرافات در ابتدا با ادیان و هنرهای باستان آغاز شد. برخی از باورها خرافی از فرهنگ عامه در کشورهای مختلف نشأت گرفته است.
بیایید نگاهی به برخی از رایج‌ترین و غیر معمول‌ترین رفتارهای خرافی هنگام انتخاب شماره‌های لاتاری بیاندازیم:

• هنگام انتخاب شماره لاتاری، لباسی قرمز بپوشید. طبق فرهنگ عامه چینی، رنگ قرمز شر را دور می‌کند.
• انگشتان خود را به حالت متقاطع درآورید. این خرافات به احتمال زیاد از صلیب مسیحی نشأت گرفته است.
• تنها از اعداد فرد در یک بازی استفاده نکنید! طبق آداب و رسوم چینی، جهان با دو اصل یین و یانگ اداره می‌شود. اعداد شانس متعلق به خدا بوده و به یانگ معروف هستند. در حالی که اعداد زوج به یین معروف هستند و به انسان تعلق دارند. اگر همه اعداد فرد را برای شرط بندی انتخاب کنید ممکن است خدایان را عصبانی کنید.
• از شماره پیراهن ورزشکار مورد علاقه خود استفاده کنید.

• اگر در ترافیک گیر افتادید، شماره‌ پلاک وسیله نقلیه پیش روی خود را انتخاب کنید.

داستان‌های موفقیت

یک پنی، یک جکپات عظیم

شان لیود Sean Liyod یک سکه شانس روی زمین پیدا کرد او این اتفاق را نشانه‌ای برای یک رویداد مهم تلقی کرد. در نهایت این اعتقاد به یک جایزه بزرگ ۱.۸ میلیون پوندی تبدیل شد.
شان تازه شیفت کاری خود را تمام کرده بود و قصد داشت ناهار بخورد. ناگهان متوجه شد كه یك سكه در بیرون مغازه و روی زمین می‌درخشد. او که در آن لحظه بسیار احساس خوش شانس می‌کرد یک بلیط لاتاری خرید و سکه را به بلیط مالید تا شانس برد را افزایش دهد. این شانس اضافی در واقع برای او یک جک پات ۱.۸ میلیون پوندی به ارمغان آورد. او از این ثروت باد آورده برای هزینه تحصیل و ازدواج دخترش استفاده کرد.

یک دوست برنده، یک نماد شانس

یک شخص هم می‌تواند نماد شانس باشد. اندی باونلور Andy Bownnleur از اهالی ویرجینیا، قبل از اینکه شماره‌های لاتاری را انتخاب کند دست دوست خود را که قبلاً برنده لاتاری شده بود در دست خود گرفت. در کمال شگفتی اکنون اندی یک برنده ۲ میلیون دلاری لاتاری است.

اعدادی از کتاب مقدس، یک برد بزرگ

برنی بوبویچ Bernie Bobowicz از اهالی نیوجرسی در حال مطالعه کتاب مقدس قدیمی ‌مادرش بود که تعدادی شماره را در یک صفحه مشاهده کرد. صدایی به او می‌گفت که باید از این اعداد در لاتاری استفاده کند. او به این ندای درونی توجه کرد و به یک برنده خوش شانس ۷ میلیون دلاری لاتاری نیویورک تبدیل شد.

جمع بندی

بسیاری از بازیکنان لاتاری اعداد، استراتژی‌ها و نمادهای شانس خاص خود را دارند. اهمیتی ندارد که یک ابزار در انتخاب اعداد مناسب چقدر فایده داشته باشد یا تنها خرافاتی بی معنی باشد زیرا این روش حداقل باعث لذت بیشتر از شرکت در لاتاری و ایجاد ذهنیت برنده در بازیکن می‌شود.

منبع: د لاتاری لب

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در استراتژی لاتاری
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

۷ ترفند برای تضمین برد در لاتاری

ممکن است از خود بپرسید که آیا رویای شما برای برنده شدن در لاتاری محقق می‌شود؟ قطعاً کار آس…